Ana Menü

Beşiktaş efsanelerini anacak

Başlatan carlito1903, Temmuz 18, 2008, 22:25:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş Kulübü'nün efsane isimleri Yusuf Tunaoğlu, Cenk Koray ve Şan Ökten, gelecek hafta ayrı ayrı törenlerle anılacak.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüze yaptıkları hizmetlerle isimleri siyah-beyaz renklerimizle özdeşleşen, anıları halen hafızalarımızdan silinmeyen Yusuf Tunaoğlu, Cenk Koray ve Şan Ökten'i ölüm yıl dönümlerinde anacağız" denildi.

Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcularından Yusuf Tunaoğlu, ölümünün 8. yıl dönümünde 22 Temmuz Salı günü Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında, siyah-beyazlılara önemli hizmetleri bulunan yöneticilerden Cenk Koray ölümünün 8. yıl dönümünde 23 Temmuz Çarşamba günü Karacaahmet Mezarlığı'ndaki kabri başında, yine bir trafik kazası sonucu beklenmedik bir şekilde 21 yıl önce yaşama veda eden yönetici Şan Ökten de 24 Temmuz Perşembe günü Nakkaştepe Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenecek törenlerle anılacaklar.

gözzde_bjk

Hepsinin Beşiktaş'a ayrı ayrı çok büyük hizmetleri oldu.Ruhları şaad olsun.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

carlito1903

Yarından itibaren önümüzdeki 3 gün anma törenleri var...

çarşı antalya

öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

saldır beşiktaş

hepsinin ruhları şad olsun yusuf tunaoğlunun yeteneklerini anlata anlata bitiremiyorlar 1 kez olsun izlemek isterdim onu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

erkann

carsi52

MekanLarı Cennet RuhLarı Şad oLsun.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Yusuf Tunaoğlu hakkında birşey okumuştum bi yerde.
Sol ayağını muhteşem kullanıyormuş. O zamanlar Arsenal geri çevrilmesi çok zor olan bi teklif yapmış ve Yusuf Tunaoğlu Beşiktaş sevgisinden dolayı teklifi reddetmiş.

Bende bu efsanevi büyüklerimizi bir kereliğine izlemek isterdim. Beşiktaş'ımıza emeği geçen tüm büyüklerimizi saygıyla anıyoruz.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

Yusuf Tunaoğlu'nu Andık
22.07.2008 17:59

Kulübümüz'ün efsane futbolcularından Yusuf Tunaoğlu, ölümünün 8. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki anma törenine Genel Sekreterimiz Kenan Öner, Asbaşkanımız, İcra Kurulu Üyesi, Hukuk İşleri ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Erdoğan, Asbaşkanımız, İcra Kurulu Üyesi, Jimnastik ve Atletizm Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Behçet Ümitlen, Tesisler, Bedensel Engelliler ve Güreş Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Yücel, Satranç ve Spor Okulları'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Nedim Sarsmaz'ın yanı sıra Divan, Sicil ve Müze Kurulu Üyelerimiz, Kulübümüz'ün Genel Müdürü Sami Çoban, Tunaoğlu'nun ailesi, yakınları, sevenleri ve eski futbolcularımız katıldı. Başkanımız Yıldırım Demirören ve Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz ise çelenk gönderdi. Anma töreni okunan dualarla sona erdi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Simurg

bir kez daha analım Allah rahmet eylesin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Şan Öktem anıldı
24 Temmuz 1987 tarihinde elim bir trafik kazasında vefat eden Şan Ökten, vefatının 21. yıldönümünde Kuzguncuk Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı

Törene Beşiktaş camiasının önde gelen isimleri, Şan Ökten'in ailesi ve yakınları da katıldı. Birçok taraftarın da anma törenine gelmesi dikkat çekti.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..