Ana Menü

Daha az gol yiyeceğiz

Başlatan carlito1903, Temmuz 17, 2008, 09:21:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Ali Tandoğan, Avusturya kampını değerlendirdi.

Beşiktaşlı futbolcu Ali Tandoğan çok yararlı bir kamp dönemi olduğunu ifade ederek, "Çok zorlu antrenmanlar yaptık ama çok iyi bir arkadaşlık oluştu. Herkes özverili çalıştı. Hazırlık maçlarımız da oldu. İyi bir kamp dönemi geçtiğini düşünüyorum" diye konuştu.

Tandoğan, "Defansta eksikliklerin olduğuna dair haberler çıkıyor sen buna ne diyorsun" sorusu üzerine, "Futbol bir takım oyunudur. Ben öyle bir şey olduğuna inanmıyorum. Defansa yeni oyuncularımız da alındı. Bence bir takımda herkes defans yapmalı zaman zaman hatalar oluyor ama biz bunları gidermek için kamp yaptık. Ben bu sene daha az gol yiyeceğimizi düşünüyorum ve iyi savunma yaparak şampiyon olacağız inşallah. Takım içerisinde kenetlenme ve arkadaşlık üst düzeyde" açıklamasında bulundu.

ilhan mansız_melis

Hakan Arıkan ile bu iş olmazz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Görücez artık..

İkinci etap kampı daha net yorumlar yapabilmemiz için yeterli olacaktır.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

astbjk1903

iste buna inanasım hic gelmiyor cunku yine beceremediler delgodonun yanın da cisse degil defansı ve ofansi cok kuvvetli yıldiz bir oyuncu alinmasi sart ortah saha cok gucsuz serdar da tello da defansi olmayan oyuncular bir de ibrahim toramani da gönderirsek tam facia olucak gibi zan zaten 5 ay sakat durur oynamadan parayı atar yine cebe
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

saldır beşiktaş

defans uyum sürecinde daha hazırlık maçları bitikten sonra bakıcaz performanslarına
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eyup1903

kesinlikle takım savunmasını ve alan markajı yapmasını öğrenmeliyi yoksa yine aynı tas aynı hamam olur

RCA

türkiyenin en iyi forvetlerine sahibiz (guiza gelse bile) ama bu yönetim akıl edemiyor orta saha da sadece delgadonun yeterli olmadığına ya bitane delgado gibi ileriye dönük orta saha alsak olay çözülcek ama anlamaları çok uzun sürcek belkide hiç anlamıcaklar
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

Bu Filmi geçen yıl sinemada seyretmiştim......
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..