Ana Menü

Beşikaşım Hayat Sensin..!

Başlatan kutu, Temmuz 16, 2008, 10:43:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

Öle öle... hakedene gereken dersi vermişsin...   ;)

saldır beşiktaş

şarkıda diyodu ya abi elçisiyiz kopsa kıyamet siyah beyaz bize emanet kimse'ye ezdirmeyiz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 16, 2008, 22:30:19
şarkıda diyodu ya abi elçisiyiz kopsa kıyamet siyah beyaz bize emanet kimse'ye ezdirmeyiz
:alkis :alkis :alkis
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

maç başlamış ve ilk yarı sonunda 2-0 lık skorla mağluğ durumdayız karşımda pis pis gülen annem her ne kadar belli etmesede babamın o yüzündeki bana acıma duygusu derken 2.yarıyı izlemedim
açtım bilgisayarı sadece müzik dinledim msndede meşgul görünüp maçı izlediğimi gösterdim bu arada ard arda gelen gollerden habersiz en son 7-0 old. sıra arkadaşımın cem 7 oldu bu maç 10a kadar gider diye yazdığı iletiyi gördüm inanmadım tabi ""annemde üzülmeyeyim diye haber vermemiş bana"" nese içeri gittim 8 oldu tvnin başından kıpırdayamadım telefon susmadı bi türlü ipini koparan mesaj atıyor bazıları arayıp aldırma diye alay ediyor
ertesi gün okula gitmemeyi düşündüm uyuyup hiç uyanmayı istemedim ama bi türlü uyuyamadım o yüzdenden mecbur gittim her zamanki yerimde sınıf kapısınn kenarında dururken gecen futbolla alakalı alakasız herkesin bana dönüp gülmesi içime otursada yenilince kapıyı terketti demesinler diye sustum konuşanlarada "yapcak bişey yok" gibi klasik bi cevap vererek kestirip attım bazılarınada iyi günde kötü günde bilekliğini gösterdim
derslere giren tüm hocalar günaydın demeden beşiktaşlı varmı demesi bir o kadar koydu ama yapacak bişey yoktu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

buraq_kral_carsi

kuzen dalga gectı; olm cok gol yiyenler federasyna skyet edıolar cok gol yedık dıe sızde lıverpoolu etsenizee die bnde ; olm biz serefimizle hakkımızla yenıldık sız 100 snedir serefzlıkle yasıosunuz , en azından 8-0 ynlmek 100 serefsiz yıl geçrmekten bın kat iidir  :bjk :bjk