Ana Menü

Beşikaşım Hayat Sensin..!

Başlatan kutu, Temmuz 16, 2008, 10:43:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kutu

Liverpool Hezimetinden Hemen 1o-15 Dakika Sonra Başladı.Normalde

Günde 5o Mesaj Alırken Maçtan Sonra Mesajlar Yağmaya Alaycılar

Dalga Geçmeye Başlamış Odamda Ağlıyordum.İçimden En iyi Taraftar Biziz

Ama Neden En Başarısız Biziz Gibi Düşünceler Geçerken Bilgisayarımda Kardeşim BEŞİKTAŞIM HAYAT SENSİN Şarkısını Açtı...!

Biraz Durakladıktan Sonra Kardeşimle Birlikte Cama Çıkıp Bu Şarkıyı Söylüyorduk Ve Bir Anda Mah. Sabahlayanlar Bize Katıldı

Okula Gitme Vakti Gelmişti.İlkte Gitmicem Demiştim.Ama Sözlü Vardı

Neyse Beden Dersi Vardı.Okul T-Shirt Yerine BEŞİKTAŞ Forması Giydim

Beşiktaş Atkısınıda Taktım Okula Gidiyorum Caddede Yürürken Tuhaf Bakışlar

Neyse Okula Girdik Herkes Dalga Geçiyor 1oo-15o Kişi Beşiktaşa Küfür Ediyor.İçimiz Durmuyor Mevzu Yapıcam Sonunda Diyorum :)

Neyse 5o Kişi Topluyor Bahçeye İniyoruz Bunlar Bize Hala Küfür Ediyor

Bir BEŞİKTAŞIM HAYA SENSİN Çekiyoruz Sustaramıyorlar Ardından Bir de

Lacivert Sarısı ;D

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

ZeMaHŞeR

Liverpool Hezimetinden Hemen 1o-15 Dakika  sonrası

askerdeyim ve silahlık nöbetçisiyim...

maçı izleyemedim... arkadaşalr bir geldi 8-0 yenildik dediler... beşiktaşlıların yüzünden düşen bin parça.. dokunsalar ağlıyacaklar... tabi millete alay konusu oldu... ama işte nöbettede olsa gittim BJK sweetimi giydim... başladım tabi BEŞİKTAŞ diye bağırmaya...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

hepsiyAh

samsunlu

unutamıyorum o geceyı ve sabahını..un ı de ılk ders ve herkes kafa yapma pesınde..carsı 9 karsı 8e razı nıdaları atılıyo...o gun bırıyle fena bpozusunca hakkımda sorusturma acıldı..cocuk 2 gun hastanede yattı...bana 1 ay uzaklastırma cıktı..ardından mı sadece besıktas

ilhan mansız_melis

ertesi gün okul var tabi okulda dalga geçiyorlar bizimle Gökay die bi arkadaş var  ikimiz de dalga geçenlere giriştik valla :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 16, 2008, 21:20:17
ertesi gün okul var tabi okulda dalga geçiyorlar bizimle Gökay die bi arkadaş var  ikimiz de dalga geçenlere giriştik valla :)

İyi bir benzetseydiniz....

RCA

ben maçın son dakikasına kadar izledim belki bi umut gol atarız diye .. içimden ne kadar küfür etsem de ya o aşk vardır ya o asil ruh vardır ya herkese nasip olmaz işte o benim gözyaşlarıma hakim olmaadı.. varsın olsun ağlarım dedim ve hüngür hüngür hıçkıra hıçkıra ağladım..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: MuraT - Temmuz 16, 2008, 21:22:02
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 16, 2008, 21:20:17

İyi bir benzetseydiniz....
benzetmez miyiz aşk olsun

ZeMaHŞeR

:ok

O ZaMaN helal olsun kardeşim...

eyup1903

o mçın ertesi günü 2 kişiyi fena benzetmiştim :D

ZeMaHŞeR

o zaman maç sonu eğleşen,dalga geçen herkesi dövenlere teşekkürlerimi sunuyorum...

kutu

Miilet Beni Bekliyormuş Bu Konuya Değinmek İçin :ahaha
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

ZeMaHŞeR

Daha öncede değindik sen açınca bir daha yazalım dedik :D

ilhan mansız_melis

saldır beşiktaş

maç bittiği anda televizyonun başında dondum kaldım kıpırdayamadım öyle ne kadar durdum bilmiyorum kalkıp yatağıma girdim sabaha kadar yatamadım sabah okula gidince başladı millet dalga geçmeye sekiztaş diyerek hiç bir şey demedim zaten normaldede çok sinirlenmem kavga etmem en sonunda bi tane feneri atında kalkamıyacağım bir laf etti küfürlü buraya yazmıyorum dersteydik ayağa kalktım çocuğun yakasından tuttum kafa attım yere düştü yerdeyken tekmelemeye başladım hoca'da gördü tabi zor ayıdılar arkadaşlar ondan sonra müdürün yanına çıkartılar beni niye kavga ettin arkadaşlınla dedi beşiktaşa küfür etti dedim dayanamadım meğer bizim müdürde beşiktaşlıymış hiç bir şey demedi bana çık bir daha okulda kavga etme dedi ne olursa olsun.çıktım gitiim bi dahada bana okulda kimse 8-0'ın lafını etmedi
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan