Ana Menü

Ciddiyetsizlik,Umursamazlık Ve Hatta...

Başlatan mdc, Temmuz 16, 2008, 00:36:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Ciddiyetsizlik,
Umursamazlık,
Ve hatta
Profesyonelsizlik..

Her türlü olumsuz sıfat kabul edilebilir.Malesef ki olumlu yönler ise yok denecek kadar az.
Belki girişde anlamışsınızdır yine yönetime sallıyor diye.

Evet.
yine
sallıyorum

Bir Beşiktaş Taraftarı olarak ortada bulunan durumdan rahatsızım.Hemde son derece.

Rahatsız olduğum durum ise genel olarak yeni sezon formaları ve eşorfmanlar...

Bir kulüp için önemlidir yeni transferleri ve onları basına tanıtmaları.Ve hatta taraftarların ise bazen heyecanlarını arttırır.Alayına gider ulan bakın kimi aldık türünden orgazmlar başlar.
Büyük kulüp olsun,küçük kulüp olsun fark etmez,önemlidir.

Her neyse dönelim konumuza..
Yeni oyuncular aldık,tanıtımlarımız hep bir önceki sezonun formalarıyla.Hatırlayabildiğim kadarıyla bu durum son 4 yıldır böyle.

Serdar Kurtuluş,Carew,Ailton,Cisse,Delgado ve  son olarak da bu seneki transferlerimiz..
Şu ana kadar aklıma gelen "yeni" oyuncularımıza giydirilmiş bir sezon önceki formalar..

"Büyük olmak için büyük oynamak gerek."
Diğer "büyük" takımlardan haftalar sonra yapılan tanıtımlarımız,hazırlık maçlarından"yeni" eşortmanların üstüne giydirilen eski formalar.

Yetmezmiş gibi hala ne zaman sunacakları belli değil.

Sponsorumuz Dünya devlerine üretim yaptığı için bize yetişemiyor!...
Şunu da belirtmek istiyorum Lyon,G.Rangers ve İngiltere Milli Takımı üretim yaptığı büyük takımlar.
Diğerleri ise adı-sanı duyulmamış "küçük" takımlar.

Adını ve Tarihini arkana alıp bu büyüklükteki (!) bir sponsora baskı yapmak zormudur ?

Taraftarın beklentisini bu kadar ertelemek ne derece ciddi olduğunu göstermez mi ?

HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

Millet lisanslı ürün almak için sabırsızlıktan ölüyor ama ortada hiç bişey yok...

Kulübün lisanlı ürünlerinin pazarlamasının başına herhangibir esnafı getirin çok daha iyi iş yapar...

akbaba71

Formaların cıkarmak için taraftara bir moral vermek gerekir satışlar öncesi.

Gs şampiyonluk sonrası cıkardı ve sattı formaları o moralle.

fener bir yıldız daha alıp cıkartabilir.

bizde bu sene yıldız isim yok benim tahminim stadın İnönü olduğu

acıklandıktan sonra formalar satışa cıkacak.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: PesimiStyLe - Temmuz 16, 2008, 00:45:28
İzlediğim hazırlık maçlarında teknik heyet yeni takımları giyiyor. Fakat sahada giyilenler eski. Görüntüsü bile ne kadar ciddi olduklarını gösteriyor. Ya hepsini bir anda çıkartın ya da bu duruma getirmeyin. Biraz profesyonel olun..

kesinlikle katılıyorum birileri yeni birileri eski çok kötü duruyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

osi_bjk

yapılan çok yanlış.Ya hazırlıklara baslamadan yeni sezon ürünlerini giyersin.Eğer bunu yapamadıysan eski sezon ürünlerini giy.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kutu

Büyük Takımsak Büyük Oynıcaksın Başkan!

Sponsor Seni Takmıyorsa Takanı Bulucaksın...!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

Cem Goren

Alıntı yapılan: PesimiStyLe - Temmuz 16, 2008, 00:45:28
İzlediğim hazırlık maçlarında teknik heyet yeni takımları giyiyor. Fakat sahada giyilenler eski. Görüntüsü bile ne kadar ciddi olduklarını gösteriyor. Ya hepsini bir anda çıkartın ya da bu duruma getirmeyin. Biraz profesyonel olun..
bencede kesinlikle doğru
beklmekten sıkıldık artık adam gibi çıkarsınlar şu ürünleri neyi bekliyorlar hala anlamış değilim bir sürü insan forma almak için beklerken hala bekletmekten bıkmadılar bizi bu kadar bekliyoruz bari kayda değer bişeyler yapsınlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Şu formaLarı biran önce çıkartsaLarda aLsak.
Bölünür senin için uykular!

naanreelburn

ya senelerdir söylüyoruz eski efsane kadrolar olsun oyuncularımız olsun 1 tanesinin bile posteri yok ya nerden bulcaz en ucuz maliyete sürüm yapılabilecek ürün

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...