Ana Menü

Hayatınızda Böyle Biri Var mı?

Başlatan hepsiyAh, Temmuz 14, 2008, 18:12:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsiyAh

Sizi
sizin kadar tanıyan biri;
sizi düşünen,
düşünmeyi öğrenmiş,sakin,uslu,efendi,oturmayı kalkmayı bilen,sevmeden edemediğiniz biri;
Size sizi anlatmayı seven,sizi başkalarına anlatmayı her şeyden çok seven,sizin için çok şey başarmaya hazır biri;

Bazen biraz fazla konuştuğundan yakındığınız ama ne söylediğini bildiğinden hep emin olduğunuz,sizi tanıdığı kadar kendini
ve
hayatı da tanıyan biri;
yalnızca eşinize anlatabildiğiniz sırlarınızı anlatmaktan çekinmediğiniz,bazen düşüncelerine şiddetle ihtiyaç duyduğunuz biri,
Sabahın üçünde ''ayıp olur mu?'' diye endişelenmeden arayabildiğiniz ve üçüne beşine bakmadan size duymanız gerekenleri söyleyen,
gecenin o karanlığında kalkıp ışığı yakan,masanın başına geçen biri;
kaleminiz,kağıdınız,aynanız,saatiniz,kravatınız olan,bazen gölgeniz olan biri;
ve bazen vicdanınız,eh,bazen de uykusuz bıraktığınız için,vicdan azabınız olan biri...
hayatınızda böyle biri...
var mı?..

vars[kufur otomatik degistirilmistir]ıymetini bilin....

Cem Goren

çok güzel bi yazı gerçekten hayatımda böyle biri var ve çok mutluyum böyle biri old. için
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

var var var..

görüyorum,göremesemde görüyorum hissediyorum hayat yalan söylüyor 2mize bazı zamanlar..

ama o yalanı hayata bi kaç sene sonra imzayı atınca ARTIK GERÇEK ANLAMDA EŞİMSİN dediğim zaman, biz söylücez hayata o yalanı..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

hepsiyAh

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 14, 2008, 18:32:04
var var var..

görüyorum,göremesemde görüyorum hissediyorum hayat yalan söylüyor 2mize bazı zamanlar..

ama o yalanı hayata bi kaç sene sonra imzayı atınca ARTIK GERÇEK ANLAMDA EŞİMSİN dediğim zaman, biz söylücez hayata o yalanı..

vay :) tebrikler :D

bride of God

var var var..

hepsiyAh

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: bride of God - Temmuz 14, 2008, 19:17:45
var var var..

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 14, 2008, 18:32:04
var var var..

:D :D :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

mdc

Uğruna çoğu şeyden vazgeçeceğiniz,bazı değerleri karşınıza alacağınız,gözlerini gördüğünüzde,sesini duyduğunuz da ve tenini hissettiğinizde içinizde fırtınalar kopartan birisine sahipseniz..

Ve gözünüz ondan başkasını görmüyorsa

Emin olun aşıksınız.

Tıpkı benim gibi  8)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

hepsiyAh

kesinlikle varsa kıymetini biLin...

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

iyi varsın isa allah seni başımdan eksik etmesin

hepsiyAh

beckyZWICKY

yok. olmayacakta.

Hoşgeldin hüsRan.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

özLemTA

git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

samsunlu