Ana Menü

Stoper Nobre!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2008, 16:26:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Stoper Nobre!

Beşiktaş yeni sezon öncesi Avusturya'da 2 temmuz'da başladığı hazırlık kampının basına ve taraftara açık son antrenmanını sabah saatlerinde gerçekleştirdi. 12 gündür yapılan çalışmalar sonrası yarın kampın dördüncü ve son hazırlık maçını oynayarak, yurt dışı etabının ilk bölümünü bitirecek olan Siyah Beyazlılar, 16 temmuz sabahı İstanbul'a dönecek.   Basına açık yapılan bugün ki son çalışmada teknik direktör Sağlam, oyuncularını dört gruba ayırdı ve yarı sahada çift kale maç yaptırdı. Kampın ilk bir haftalık bölümünde sağ ayak bileğinden yaşadığı sorun sebebiyle çalışmalarda yer almayan Holosko'nun sakatlığının tamamen düzeldiği gözlenirken, antrenman maçında attığı goller ve yaptığı asistlerle dikkat çekti. Öte yandan hafif sakatlıkları bulunan Tello, Mehmet Sedef ve Uğur İnceman kondüsyoner eşliğinde yaptıkları koşu ile çalışmayı tamamladılar.

TEKNİK DİREKTÖR SAĞLAM ANTRENMANDA NOBRE'YE SAVUNMADA GÖREV VERDİ
Ayrıca bugün dört grup halinde yapılan antrenman maçlarından İbrahim Toraman'ın kamptan gönderilmesi ve satış listesinde olması, diğer bir defans oyuncusu Tuna'nın ise sakatlığından dolayı çalışmaya katılamaması sebebiyle takımın ikinci kaptanı Nobre stoper olarak görev yaptı. Genç teknik adam hucüm oyuncusu olan Nobre'yi defansın göbeğinde oynatırken, golcü oyuncunun kendisine verilen görevi yerine getirdiği gözlendi. Yaptığı müdahaleler ve attığı paslarla defansın oyuncusu olarak dikkat çeken Nobre'nin önümüzdeki sezonda savunma oyuncusu konusunda sıkıntı yaşanması durumunda stoper mevkiinde oynaması bekleniyor.

Beşiktaş yarın sabah yapacağı antrenmanın ardından Türkiye saati ile 19.30'da Romanya Birinci Ligi temsilcisi Steaua Bükreş ile Bad Reichenhall stadında Avustya kampının ilk etabındaki son hazırlık maçını yapacak. Karşılaşma D-Smart yedinci kanaldan yayın yapan Futbol Smart'dan canlı olarak ekrana gelecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

onaT

anıL abinin kulakları çınlasın :ahaha

w@nted_68

tıpkı ertuğrul sağlam modeli:)

keskinli

Alıntı yapılan: w@nted_68 - Temmuz 14, 2008, 17:39:17
hoca seni böyle yaktilar zamaninda,sende nobreyi yakma
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 14, 2008, 17:44:39

bi ahmet abi dogru soylemis..

ne stoperi ne nobresi..
saglam gecmis yillarin hincini nobreden mi cikartacak
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Temmuz 14, 2008, 18:38:58
Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 14, 2008, 17:44:39

bi ahmet abi dogru soylemis..

ne stoperi ne nobresi..
saglam gecmis yillarin hincini nobreden mi cikartacak

yaparmı öyle şey? sizde...
öyle bir insanmı ertuğrul sağlam?

stoper mantelitesi öğretmek için yapılabilir.
ben sol açık oynarken hoca beni sağbek koymuştu, sonra bastı kafaya benim, zıt mevkii diye ;)
bu da böyle bir şey.

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 14, 2008, 16:50:23

Nedet Onat anlamadım. :D
edit

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Temmuz 14, 2008, 20:05:24
Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 14, 2008, 16:50:23

Nedet Onat anlamadım. :D

mehmet topal konusunu hatırla ;)

Non Mollare Mai

Antremanda anneannemde oynar. :D
edit

onaT

carlito1903

Toschak'ın Eruğrul'a yaptığını Ertuğrul şimdi Nobre'ye yapıyor :)

saldır beşiktaş

antrmanda böyle şeyler olması çok normal ertuğrul hoca performansına bakmıştır yoksa oynatacağından değil
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan