Ana Menü

2 İbrahim + 5 Milyon

Başlatan Adriano, Temmuz 14, 2008, 10:22:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

yapmayın ya çok abartmış gazete isterlerde üstüne bi kaç tane de genç futbolcu verelim
neymiş be bu mehmet topuz

RCA

ya böyle bi teklif olmaaz yok basın uydurmasındna başka birşey değil.. ya mehmet topuz iyi bir oyuncu kesinlikle ama kayseride aptal bi takım değil.. kayseri böle teklifleri geri çevirerek zaten aptallığını koyuyo gibi gözüüksede herşeyin bir sır perdesi vardır..

böyle bir paraya kayseri 10 tane mehmet topuz verir.. ben inanmıyorum habere
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Anarchy*

O kadar etmez.
Ne OLursa oLsun.

!!!!on@t!!!!

kayserispor bence mehmet topuzu satmıycak ve beşiktaşın bi dahaki tekliflerini beklicek ama satsalar güzel olurdu :)

Kralkartal21

Kayserispor yönetimi, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in Mehmet Topuz'a karşılık İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez artı 5 milyon euro'luk teklifini geri çevirmedi. İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor.

Mehmet Topuz kartal gibi!

'İbrahim'ler artı 5 milyon euro'luk teklife 'hayır' diyemeyen Recep Mamur, ilk kez yeşil ışık yaktı.

HEDEFE YAKLAŞTI

'Satılık değil' açıklamalarına rağmen bir gün olsun Mehmet Topuz sevdasından vazgeçmeyen başkan Yıldırım Demirören, sonunda Kayserispor yönetiminin başını döndürmeyi başardı... Ara transferde 7 milyon euro'yu gözden çıkardığı yıldız oyuncu için bu kez 'terlik kavgası' sonrası kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'la birlikte 5 milyon euro öneren Demirören, ilk kez hedefe bu kadar çok yaklaştı.

BU SEFER TAMAM

Bugüne dek teklifleri çoğunlukla tereddütsüz geri çeviren Kayseri Başkanı Recep Mamur, bu kez aynı kararlılığı gösteremedi. 'Kabul' demekten hâlâ kaçınan Mamur'un yakın çevresine, "İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'in Kayserispor'a sağlayacağı katkıyı gözardı edemem. Bu iki oyuncuya ek olarak gelecek 5 milyon euro ile de süper transferler yapabiliriz" demesi, "Başkan bu kez Topuz'u verecek" yorumlarına neden oldu.

Fotomaç
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Bu habere inanmak istiyorum, her ne kadar kaynak kolpa olsada...

Çok şey değiştirir Topuz'un gelmesi....

akbaba71

Haber yaparken konuşma diyalogları yapmasalar daha inandırıcı olucak  :)

Kayserispor başkanı Topuzun satışı hakkında konuşacak ve bunu sadece

fotomac haber yapıcak  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

husoeagle

ya bu kavga olayı olmamaış olsaydı ibrahim toraman + 5 milyon euroya ne akdar tepki gelirdi düşünmek bile istemiyorum.

akbaba71

SİNAN ENGİN: "TRANSFERİ KAPATTIK"

Bu arada transferle ilgili olarak MARATON.COM.TR'YE konuşan Menajer Sinan Engin, "Bakıyorum medyada transfer yapacağımız yazılıyor. Biz oyuncu almayacağız. Transfer defterini kapattık. Sezon sonuna kadar bu takımla mücadele edeceğiz" dedi.

"TAKAS DÜŞÜNMÜYORUZ"

Konuşmalarını sürdüren Engin, "İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ı transferi kapatmaları nedeniyle takasta kullanmayı düşünmediklerini belirten Engin, "İkisi için de teklifleri bekliyoruz" dedi.

MARATON.COM.TR ÖZEL
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

topuz bu dönem gelmeyecek ne yazıkki...

Simurg

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim
2 futbolcumuz için güzel parlar ve iyi takımlar bekliyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

kutu

Kavga Olayı Olmadan Önce Bu Olsaydı Bir Durup Düşünürdüm,

Ama Beşiktaş Armasının Gücünü Bilmeden Har. Eden Futbolcular

Yerine Saglam M.Topuz Gelmesini Çok İsterim!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

pascalyptica

bence en iyi teklif üzülmez+gökhan zan+sinan engin+5 milyon euro..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Kralkartal21

Fahri'yi gönderen Beşiktaş yönetimi, Mehmet Topuz'dan vazgeçmiyor. Başkan Yıldırım Demirören'in "Onu mutlaka istiyorum" dediği Mehmet Topuz için Kayserispor'a yapılan, "İbrahim Toraman+para" teklifine sarı-kırmızılılardan henüz net bir yanıt gelmezken; başkan Demirören'in menajer Sinan Engin'e, "Topuz'u almak için her türlü fedakârlığı yapacağız" dediği ifade edildi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZeMaHŞeR

bi haber çıkar topuz'la ilgileniyoruz
Bi haber çıkar topuz Kayseri'de kalacak

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK