Ana Menü

Büyüyoruz..Bizimle calismaya ne dersiniz? Detaylar icin tiklayiniz..

Başlatan [KralKartal], Temmuz 13, 2008, 01:01:31

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Degerli Kralkartal.com Forum üyeleri vede ziyaretcileri,

yeni, daha aktif ve daha kaliteli site icin, yeni bir yapilandirmaya gidiyoruz...
Bunu tek basimiza basaramayacagimiz icinde bünyemizi genisletmeye karar verdik.
Emegi gecen bir cok arkadasimiz var bu site ve forum icin, sizde bunlardan biri olmak istermisiniz ve
bizimle calismak istermisiniz?

Bünyemize yep yeni GRUPLAR katilacaktir, bunlardan en önemlileri/kisaca aciklamalari ile birlikte:
(neden ingilizce demeyiniz lutfen ! )

[Promotion Team]   Bu gruba dahil olanlar sitemizi vede yaptiklarimizi her alanda tanitmakla görevlendirileceklerdir...
Nitekim reklam yapma, vede isim duyurmak buradaki en önemli amactir...
Bu tanitim icinde yazili ve görsel medyada yer almaktadir..Tabiki bizlere tanitim hakkinda fikirler sunabilirsiniz,
kendi fikirlerinizi paylasabilirsiniz..

[Organisation Team]  Bu gruba dahil olanlar, sitemizin düzenlemek istedigi organizeleri, üzerlerine alacaklar,
örnegin hali saha macini organzie edecekler, yardim kampanyalari baslatacaklar, ki bunu bizim disimizda,
bizlere, Site yönetimine, fikir olarak aktarabilecekler, vede nasil ve ne sekilde uygulayacaklarini bize anlatacaklar,
bizlerde bunu karara baglayacagiz, yani hem sizin bu organizelere yön verme imkaninizda olacak...

[Editor Team] Mevcut editörlerimiz var, fakat bunu dahada genisletip, kralkartal.com/haber bölümünede
editör alacagiz ve oradaki haberlerden vede forumdaki bazi bölümlerde yetki sahibi olacaksiniz..

Bünyemize yeni renkdaslarimizi secerkende, TITIZ davranacagimizi bilmenizi isteriz.. Daha profesyonel
ve daha kaliteli site icin, 'kaliteli' vede bize 'birseyler katacak' kartallar ariyoruz..

Basvurularinizi, suan icin tüm (co)adminlere özelden mesaj göndererek veya basvuru@kralkartal.com adresine mail yazarak yapabilirsiniz.
Kisa özgecmisinizi(isim-yas-hangi okul -kaldiginiz sehir-meslek- arti yanlariniz/eksi yanlariniz gibi),
hangi gruba basvuru yaptiginizi(ornek. promotion team), neden sizi bu gruba dahil
etmemizi, yani sizce neden siz bu göreve uygunsunuzda baskasi degil? Kisaca
kendinizi tanitacak metin ile bize basvurunuzu yapabilirsiniz..

Basvurular degerlendirilecektir vede basvurular arasinda en UYGUN olani secilecektir.
KI belki suan  bu görevlere uygun olmayabilirsiniz ama üyemiz olarak bizlere herzaman
birseyler kattiginizi bilmenizi isteriz..
Son karari KralKartal Team arasinda eleme yaparak ve oylama ile verecektir... Yani site yönetimimiz
en son karari verecektir..

Tüm basvurulari aldiktan sonra(suan ucun SON basvuru tarihi belli degildir, bilgilendirileceksiniz) karar verilecektir ve sizlere bildirilecektir... Sizleri aramizda görmekten mutluluk duyariz..

Saygilarimizla

KralKartal Yönetimi

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

öncelikle çok güzel fikir :alkis
gerisini yarın düşünürüz=).

gürol

tebrikler büyümek böyle bişey olsa gerek.
kendimi organize olsun promosyon olsun editörlük olsun yeterli enerjiyi taşıdığımı hissetmiyorum ama her türlü yardımı dışardan yapabileceğimi bilmenizi isterim.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

saldır beşiktaş

sitemiz zaten büyüktü iyice büyüyor ve gelişiyor bende bu gruplardan birine katılp en iyi şekilde yardımcı olabileceğime inanıyorum
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

onaT

saldır beşiktaş

başvurular için co admine yani mdc'ye özel mesaj gönderiyoruz demi
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

hayir, tum adminlere olabilir bunun icinde co-adminde var,
yani kime isterseniz, basvurular zaten toplanacak, o sekilde karar
verilecektir..basvuru yaptiginiz sahis karar vermiyor..
örnegin Bana veya suan online olan volkana yapabilirsiniz, bu gunlerde DURU online olamayacak

Non Mollare Mai

Güzel bi fikir olduğu kadar ciddiyet ve zaman gerektiren işler.
Vaktim olsa bi şeyler yapmak isterdim ama her saatim antremanlarla geçiyor.
Kolay gelsin.
edit

carsi52

[Promotion Team] bunu yapamam.
[Organisation Team] bu zaten oLmaz.
[Editor Team] oLsa oLsa bu oLur buda zaten oLmaz.

GüzeL bir düşünce yinede koLay geLsin :)
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

çok güzel bir düşünce kralkartalın kalitesi çok daha artacak...

sercAn1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 13, 2008, 12:36:03
[Promotion Team] bunu yapamam.
[Organisation Team] bu zaten oLmaz.
[Editor Team] oLsa oLsa bu oLur buda zaten oLmaz.

GüzeL bir düşünce yinede koLay geLsin :)

:D evet bencede  ama 2.ciyi yaparım belki. reklam. ben yazıcıdan kağıtlar çıkarır sağa sola yapıştırırım gece :D millet görse aklında bi iz kalır güzel bişeyler olur
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

[KralKartal]

Basvuru yapan herkese simdiden tesekkürlerimizi iletiyoruz..

Saygilar

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ