Ana Menü

sinan engin ile ilgili haberler

Başlatan carlito1903, Temmuz 08, 2008, 11:08:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Bir önerim olacak; bazi gazetelere, hele spor gazetelerine ambargo koysak nasil olur? fotomac, fanatik gibi? yani artik o gazetelerden haber yayinlamasak?

Zaten kimse inanmiyor. Cogu kes geliyoruz "balon", "fotomc, yalandir" yazip, haberi okumadan cikiyoruz sayfadan.

erasca

Sinan ın sağıda soluda belli olmaz...içimde az da olsa şampiyonluk umudu var.bunun nedenide Sinan Engin dir nedense...tüm içtenliğimle söylüyorum yani

carlito1903

Forum da en az 5 tane Sinan Engin'in açıklamalarının yer aldığı konu var...

Ne çok konuşuyor ya bu adam...

keskinli

artik konusuyormu,yoksa medyami salliyor mechul
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Sinan Engin günde bir demec veriyor genel durumlar hakkında Bjk Tvde oluyor o demecte..

Diğerleri yaratıcı basın ağırlıklı   :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ferdikoclu

Şişman Rambo yine sallamış sallayacağını.. Zan gelir dert biter diyen,ahlaktan beşiktaşlılıktan bahseden bu rambo neden kendisini peşinden koşturan adamı övüyorki?? O adamdamı varmış Beşiktaşlılık ruhu??
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ferdikoclu

Can Erdem bence biraz daha mütevazi ve kendini bilen birisi gibi görünüyor.. Pek nazı falanda yok..  Yedek olarak başladığı 2008-2009 sezonunda her an formayı kapabilir ve bir daha bırakmaz gibi geliyor..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

carsi52

Bu sene batuhan kiraLık oLarak yoLLanıLsın.
Yedekte Can erdem,Adem büyük oLsun.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 09, 2008, 12:45:32
Adem büyük oLsun.

Adem U.İnceman transferi karşılığında Manisa'ya gitti Kaancım...

Simurg

Matias Delgado'nun ricası
'Bugüne kadar onlarca yabancı oyuncu gelip gitti. Matias Delgado bütün bunların içinde apayrı özellikte olan bir oyuncu...' Fanatik Gazetesi yazarı Orhan Yıldırım'ın köşe yazısı:

Bugüne kadar onlarca yabancı oyuncu gelip gitti. Matias Delgado bütün bunların içinde apayrı özellikte olan bir oyuncu. Genç yaşına rağmen tam bir profesyonel. Doğru bildiği her şeyi apaçık yüzüne karşı söylüyor. Düşünün bir kere, hocasının karşısına çıkıp, "Şurada bana göre yanlış yapıyoruz. Böyle olsa daha iyi olur" diyebiliyor. Ve doğal olarak karşı tepki görmüyor. Herkes çok iyi biliyor ki, Arjantinli sadece takımının kazanması adına savaş veriyor. Bunun için bildiği doğrulardan taviz vermiyor.
Sonra, bir söz mü verdi. Mesela randevulaştığı saatte hazır kıta bekliyor. Takım yense de, yenilse de, kendisine sorulan hiç bir soruyu karşılıksız bırakmıyor. Bunun gibi olumlu özellikleri saymakla bitmez. Ancak çok rahatsız. Hakkında çıkan transfer söylentilerinin camiada belirsizlik yarattığını öğrenmiş. Önceki gün bir ricada bulundu benden. "Lütfen, açıklayın. Transferle ilgili en küçük bir tasarrufum yok. Herkes bunu böyle bilsin. Daha önce İsviçre'de oynadım. Ancak burada mutluyum. Şu da bir gerçek; Arjantin Milli Takımı'na giden en kestirme yol İspanya'dan geçer. Fakat burada yapacağım daha çok iş var. Borcumu ödemeden ayrılma gibi bir düşünce içinde kesinlikle değilim. Bunu ancak kulüp isterse yapar ki, onlar da sözleşme uzatma teklifinde bulundular ve olumlu karşılık verdim. Tek hedefim takımın kaptanı olarak şampiyonluk kupasını kaldırmak."
İşte Matias'ın Siyah-Beyazlılar'ı rahatlatacak ricası bu. Başta özellikle kişiliğinden bahsettim. O söylediğini yapan biri.
Aksi takdirde art niyet aranır
Kongre üyesi ve aynı zamanda arkadaş kadar kendimize yakın bulduğumuz Cengiz Sarıkaya, inanılmaz bir uğraş içinde... Bir asırı deviren kulübü mahkeme kapılarına düşürüp malzeme yapıyor. Daha birkaç ay önce mali kongre vardı. Fulya'da veya iddia edildiği gibi başka yerlerde usulsüzlük, kulübü zarara uğratma, haksız kazanç gibi durumlar mı var, çık kürsüye konuş. Anlat, ikna et... Bütün bunların çözüm yeri olan mali kongrede sus-pus kal, sonra dava açıp, malzeme yap ve camiayı küçük düşür. Acaba bunları yapan Sarıkaya ve tepkisiz kalan küçük bir zümre, Beşiktaş adına ne yaptılar? Ne gibi projeler ürettiler, nasıl destek oldular? Tavsiyem şu; ne türlü bilgi, belge, birikim varsa delilleri toplayın. Davayı geri çekin ve önümüzdeki mali kongrede gerekeni yapın. Beşiktaşlı duruşu bunu gerektirir. Aksi taktirde art niyet aranır!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

kartalpenchesi

kolpa basın düş yakamızdan!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

onaT

şu mehmet çiftçi yine bir şeyler uydurmuş milliyette.
delgado kalacak, kesin sesinizi!

hepsiyAh

Hay bu yazıyı yazan ellerin kırılsın be adam ...

canavar_bjk

uLan iyiki 2 tane adam aldın s.e. kendini ne sanıyon sen böle saçma sapan açıklama yapıyorsun. Senin ne değerin varda anlıcaz . Ağzınla kuş değil KARTAL tutsan hava gazı gelirsin bana. hala çıkıp açıklama yapıyor bide utanmadan !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan