Ana Menü

sinan engin ile ilgili haberler

Başlatan carlito1903, Temmuz 08, 2008, 11:08:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Geçen sezonu hüsranla kapatan Beşiktaş, Avusturya'daki çalışmalarını sürdürürken, özellikle gençlerin performansı teknik kadroyu hem sevindiriyor hem de düşündürüyor. Ağabeyleri ile birlikte kampa gelen bütün gençler olumlu sinyaller verirken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise İstanbul dönüşü yine kiralık göndereceği isimler konusunda kararsızlık yaşıyor.

Menajer Sinan Engin ise bütün oyunculardan memnun olduklarını söyleyerek, gazetecilerle yaptığı sohbette Can Erdem'i övdü.

'SIVOK GEÇİT VERMEZ'

Geçen yıl Kocaelispor'da başarılı bir performans gösteren genç forvetin çok kısa zamanda Türkiye'nin ve belki de Avrupa'nın önemli oyuncularından olacağını söyleyen Engin, "Can Erdem çok büyük aşama kaydetti. Kendini geliştirdiği çok net belli oluyor. Geçen sezon Kocalispor'a fayda sağladığı gibi bu yıl da bize katkı yapabilir. Ondan bu sene yararlanabiliriz" dedi. Engin ayrıca Sivok'un hava toplarında kesinlikle geçit vermeyeceğini ve herkesin ona hayran kalacağını da sözlerine ekledi.

Vatan

hepsiyAh

Zaten Can Erdem de kendinden cok emin ..

bencede bu sene Can Erdem'den yararlanabiliriz

saldır beşiktaş

can erdem fiziğiyle tekniğini iyi kulanabilen bir oyuncu bu sezon ondan yararlanabiliriz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

melankolizm

Can Erdem ve Batuhan Bizlere Yıllarca Katkı Sağlayacak İnşallah. Beşiktaş'ın bu 5 forveti bence yeterli. Bobo'da kafa vuruşlarını iyi yaparsa bu sene.

carlito1903

Bu sene forvette Bobo, Holosko ve Nobre ilk oynayacak isimler, yedekte ise Batuhan ve Can Erdem var, forvet hattımız çok iyi bence, bir de Adem Büyük olsaydı daha da güzel olurdu ama böyle de iyi...

Batuhan'da Can'da ilerde çok iyi forvetler olacaklar inşallah...

ilhan mansız_melis

Can Erdem'in fiziği müthiş bize faydalı olabilir Batuhan ile
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Sinan Engin: Değerim bilinmiyor
Beşiktaş Kulübü Genel Menajeri Sinan Engin, "Herkes benim değerimi sezon sonunda anlayacak" dedi.Dün sabah yapılan idman öncesinde basın mensupları ile sohbet eden Engin, kendisinin kıymetinin bilinmediğini ve çok üstüne gelindiğini belirterek şöyle konuştu: "Beşiktaş için gece gündüz çalışıyorum. Ancak yine de buna rağmen kıymetim bilinmiyor. Herkes benim değerimi sezon sonunda, mayıs ayında anlayacak."

YENİLER İYİ FUTBOLCU

MENAJER Sinan Engin, yeni alınan futbolculardan Zapotocny ve Sivok'un nokta transferler olduğunu ve bu isimlerin geçen sezon SOS veren Beşiktaş defansını toparlayacağını belirterek, "Beşiktaş'a uzun süre hizmet edecek kalite isimler. Ben kendilerine güveniyorum. İkisi de çok iyi transfer" dedi.

ZAN GELİR DERT BİTER

SİNAN Engin, milli futbolcu Gökhan Zan ile ilgili olarak da, "Gökhan bizim evladımız sayılır. Önümüzdeki hafta gelip takıma katılacağını umuyoruz. Gökhan bizim için önemli bir futbolcu. Gökhan gelir, defansımızdaki dertler biter" şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Simurg

Pazu bandını taktın, iş bitti!
Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, kaptanlık Siyah-Beyazlı takımın kaptanlığına üstlenen Delgado'ya uyarılarda bulundu

Pazu bandını taktın, iş bitti!
Menajer Sinan Engin'in İbrahim'lerin kadro dışı bırakılmasının ardından kaptanlık verilen Delgado'ya, "Seni takım kaptanı yaptık. Eğer gitmek istersen, rezil oluruz" dediği öğrenildi. Arjantinli yıldızın da "Gördüğünüz gibi buradayım. Bir yere gitmeyi de düşünmüyorum. Bana olan bu güveninizi boşa çıkarmayacağım" yanıtı verdiği ve
Engin'in rahat bir nefes aldığı belirtildi.

Fotomaç

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

adam zaten bir yere gitmiyorum dedi uzattılar ama

ilhan mansız_melis

aman  :P

değerinin bilindiği yere git de kurtulalım

hepsiyAh

degerini bilmek gerekirrr sinanınnn  :ahaha

bırak bu işleriii

IL Capitano

ya biraz agir bir insan ol ya, sus biraz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Bundan sonra değerini bilicez Sinan abi :)
Since 1903

onaT