Ana Menü

S.Engin:''Kaptan G.Zan olacak''

Başlatan carlito1903, Temmuz 06, 2008, 23:44:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

"Kaptan Gökhan olacak"

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Engin, "İki futbolcu da bundan böyle Beşiktaş'ta forma giymesi zor. Bence hayırlısı oldu" derken, Gökhan Zan ile anlaşacaklarını ve kaptanlığı ona vereceklerini söyledi!

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Engin, Avusturya kampında kavga eden İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın aralarında geçmişe dayalı bir kin olduğunu ve her iki futbolcunun da bundan böyle Beşiktaş'ta forma giymesinin zor olduğunu söyledi.

NTV Spor'a konuşan Sinan Engin, kaptanların kavgasından sonra iki futbolcuyu da barıştırmak için elinden geleni yaptığını söyledi. "Bir takımın birinci kaptanı ve ikinci kaptanı böyle yaparsa düşündürücü. Nasıl oynamışlar bunca zaman" diyen Engin, "Bence hayırlısı oldu. Barışmak istiyor musunuz diye sordum. İstemediler. Demek ki Beşiktaş'ı istemiyorlar..Affetmeyi düşünmüyoruz. Para cezası verilecek. Menajerliği benden daha iyi kimse yapamaz. Elinde kalem olan bana saldırıyor. İki tane kaptan kavga ediyor. Ne yapalım? Ellerini kollarını mı bağlayalım. 15 dakika kavga ettiler. Ben barıştırayım dedim olmadı. Bana bu işi kimse öğretmesin. Bir tane densiz çıkıp kampın içinden haber veriyor. Ben ne yapabilirm. Gazeteci bana kaynağını söyledi. Ben de affettim. Onların da bu saatten sonra dönmesi zor. Aralarında çok büyük kin var. Ama artık bu noktalandı. Beşiktaş'ın menfaatleri söz konusu. Bu işler öyle kolay. Vazoyu kırdın mı yapıştırsan bile eskisi gibi olmuyor. Kalem elinde diye herkes kendini bu kadar güçlü zannedemez" dedi.

Sivok, Zapatocny ve Seriç transferinin takıma büyük katkı sağlayacağını söyleyen Sinan Engin, lig başlayınca çok farklı bir Beşiktaş izleneceğini belirtti.

SIVOK VE ZAPATOCNY PAHALI DEĞİL
"Lig başlayınca takımımı görecekler. Her yaptığımız iyi" diyen Engin, Sivok ve Zapatocny için bonservis bedelleri 4 yılda ödenecek. Rakamları çok yüksek değil. Colin Kazım'la rakamları aynı. Fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sivok milli takımda oynayan futbolcu, almak kolay mı? Al bakalım Servet'i, Arda'yı" diye konuştu.

Gökhan Zan'a kaptanlık vereceklerini açıklayan Engin,tatil sonrası milli futbolcuyla anlaşacaklarını da sözlerine ekledi.

Kayanak: Ajansspor 06 Temmuz 2008 , 21:20

gözzde_bjk

Gökhan'ın kaptanlığınıda ben kabul etmiyorum.Para için kulübü parmağında oynatan bir adamı Beşiktaş'ın kaptanı olarak görmek istemiyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

3.Kaptanlıktan bahsediliyor heralde.

Dün verilen kaptanlıkların bugün alınması sacma olur.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Temmuz 06, 2008, 23:45:52
Gökhan'ın kaptanlığınıda ben kabul etmiyorum.Para için kulübü parmağında oynatan bir adamı Beşiktaş'ın kaptanı olarak görmek istemiyorum.

Aynen. Sırf para için bizi peşinde koşturan kişinin kaptanlığa getirilmesi saçma ötesi bişey olur.

Bize yüreğiyle oynayacak adam lazım para için değil.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

Gökhan Zan doğru düzgün maça çıkamıyorda birde kaptan mı olacak ?
Since 1903

keskinli

simdiden kaptanlik tarismasi yasmayalaim
besiktasin kaptanligini kaldiracak karakterde biri olsunda kim olursa olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

Takımda Sürekli,Banko oynayacak ve karakterinin iyi olduğu birinin kaptan olması gerek.

Gökhan Zan bu konuda sabıkalı.

ya yine sezonun çoğu maçında oynayamazsa ?

sürekli 11'de oynayacak birinin kaptan olması gerek türk olucak diye bir ayrıntıya takılmaya karşıyım fb de alex kaptan olabiliyorsa bizdede tello yada delgadoda olabilir.

dediğim gibi sürekli takım 11'inde oynayacak ve karakteri düzgün olan birinin kaptan olması gerek.

böyle bir karar almış ise yönetim saygı duymak zorundayız hayırlı olsun dileklerimi ve sakatlanmaması temennimi iletiyorum Gökhan Zan'a..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

onaT

3. kaptanlık nedirki korayda bi ara kaptandı o zaman=)

eRe

NTV Spor'a konuşan Sinan Engin, kaptanların kavgasından sonra iki futbolcuyu da barıştırmak için elinden geleni yaptığını söyledi. "Bir takımın birinci kaptanı ve ikinci kaptanı böyle yaparsa düşündürücü. Nasıl oynamışlar bunca zaman" diyen Engin, "Bence hayırlısı oldu. Barışmak istiyor musunuz diye sordum. İstemediler. Demek ki Beşiktaş'ı istemiyorlar..Affetmeyi düşünmüyoruz. Para cezası verilecek. Menajerliği benden daha iyi kimse yapamaz. Elinde kalem olan bana saldırıyor. İki tane kaptan kavga ediyor. Ne yapalım? Ellerini kollarını mı bağlayalım. 15 dakika kavga ettiler. Ben barıştırayım dedim olmadı. Bana bu işi kimse öğretmesin. Bir tane densiz çıkıp kampın içinden haber veriyor. Ben ne yapabilirm. Gazeteci bana kaynağını söyledi. Ben de affettim. Onların da bu saatten sonra dönmesi zor. Aralarında çok büyük kin var. Ama artık bu noktalandı. Beşiktaş'ın menfaatleri söz konusu. Bu işler öyle kolay. Vazoyu kırdın mı yapıştırsan bile eskisi gibi olmuyor. Kalem elinde diye herkes kendini bu kadar güçlü zannedemez" dedi.

cok begendım burda kı sozlerını
aferın
burası besıktas
her ne kadar nefret etsemde sınandan guzel konusmus
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ferdikoclu

Gökhan Zan olacaksa ben böyle işin... Kaptansız çıkalım daha iyi.. Kaptanlık pazubandınıda 100 YTL lik banknottan yapsınlar gökhan zan'a öyle versinler..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

TurkishTank

para icin kulubu elinde oynatmiyorki...adam bi tatil yapayim diyor...hep oncelik besiktas diyo...daha ne desin... gitsin baskalari gibi simdi fb'yemi imza atsin...Allah Allah ya....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

saldır beşiktaş

gökhan zan takıma liderlik yapabilicek biri değil
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sözleşmesi biten milli stoperin sık sık sakatlandığına dikkat çekerek hakkında olumsuz rapor verdi.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, sözleşmesi biten Gökhan Zan'la ilgili kararlarını verdiler. Milli stoperin sık sık sakatlandığına dikkat çeken Sağlam, "Bana yürekli ve savaşan oyuncular lazım. Geçen sezon çok sık sakatlandığı için Gökhan'dan yararlanamadım. Eğer kalmak isteseydi, sezon bitmeden sözleşmeyi imzalardı. Sanırım onun da gönlü kalmaktan yana değil. Yeni sezonda onunla çalışmak istemiyorum" diye rapor verdi.

Bu konu kapanmıştır

Başkan Demirören de Sağlam'ın bu sözleri üzerine, "Beşiktaş'ı istemeyeni biz hiç istemeyiz. Geçen sezon sözleşme imzalaması için her türlü imkanı sunduk. Hatta istediği tüm şartları kabul etik. Fakat ısrarla kendisi sözleşme imzalamaktan kaçındı. Gökhan Zan konusu kapanmıştır. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz" dedi.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Basınıçın kıçı başı yine oynuyor..

Hanginize inanalım şimdi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

ya şimdi dalga mı geçiliyor beşiktaş değilmiydi zanı kovan şimdi nedir bu kaptan yapma sevdası resmi açıklama gelmeden artık hiçbirşeye inanmayacağım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..