Ana Menü

Demirören Tigana İle Bağları Kopardı!!

Başlatan **19.aSLı.03**, Kasım 21, 2006, 17:56:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

**19.aSLı.03**

Demirören, Tigana ile bağları kopardı !"Tigana'nın arkasındayız" mesajlarına rağmen Beşiktaş'ta Lucescu rüzgarı esmeye devam ediyor.

Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki F.Bahçe derbisinden beraberlikle ayrılarak, son dönemdeki kötü gidişi durduran Beşiktaş'ta, teknik direktör Jean Tigana üzerindeki tartışmalar sona ermiyor. Başta başkan Yıldırım Demirören olmak üzere yönetimin zaman zaman "Arkasındayız" diyerek destek mesajları vermelerine rağmen, siyah-beyazlı camiada Mircea Lucescu rüzgârı esiyor.

Lige istediği gibi başlayamayan ve oynadığı 14 maçta 4 beraberlik, 4 de yenilgi alan, Avrupa'da yola devam etme şansını oldukça düşüren, bunların yanı sıra oynadığı futbolla bir türlü umut vermeyen Beşiktaş'ta eski teknik direktör Lucescu'nun devre arasında takımın başına gelme olasılığı her geçen gün artıyor. Hem Beşiktaş, hem Lucescu cephesinde de bu yönde ilginç gelişmeler var. İşte son dönemde bu konuda yaşananlar:

* Başkan Yıldırım Demirören, bir süredir Tigana ile bağlarını kopardı. Artık takım ile ilişkisini sadece menajer Ali Gültiken üzerinden kuruyor. Siyah-beyazlı takım, geçen hafta Anadoluhisarı'ndaki Lacivert Restaurant'ta bir yemek yedi. Ancak teknik direktör Tigana'nın bu yemekten ancak 2 saat önce haberi oldu. Duruma kızan Fransız hoca, menajer Gültiken'e bu konuda eleştiride bulundu.

* Demirören ile Lucescu sık sık telefonla görüşüyor, fikir alış-verişinde bulunuyor. Romen hoca geçen hafta biten DigiTürk üyeliğini sırf F.Bahçe maçını izleyebilmek için yeniletti.

* Beşiktaş'ın maç kasetleri Mircea Lucescu'ya gönderildi. Romen hoca maçları izliyor, analiz ediyor. Takımın oyun yapısını beğenmeyen Lucescu, başkan Demirören'e "Benim oynattığım tarzın çok dışındalar" mesajını yolladı.

* Lucescu, Shakthar Donetsk takımının başında bulunduğu Ukrayna ile bağlarını koparmak üzere. Ukrayna Futbol Federasyonu aleyhine konuşan Romen teknik adam, demeçlerinden dolayı 3 maç artı 7 bin dolar ceza aldı. Shakthar takımı ile Şampiyonlar Ligi'nde 3 sezondur beklediği başarıyı da bulamayan Lucescu özel sohbetlerinde umudunu ve konsantrasyonunu kaybettiğini vurguluyor.

* Lucescu geçtiğimiz aylarda "Türkiye'ye dönecek" yolunda çıkan tüm haberleri yalanlıyordu. Şimdi ise "Asla, asla demem" diyor, Türkiye'ye sıcak mesajlar yolluyor. Romen hoca Beşiktaş'a geleceği yolundaki iddialar hakkındaki soruya ise Tigana'yı zor duruma sokmamak için "Daha fazla konuşmak istemiyorum" yanıtını verdi.

İki cephede de yollar birlikteliğe doğru çıkıyor. Görülen o ki sezon başından beri tartışılan Tigana'yı F.Bahçe beraberliği de kurtaramayacak ve siyah-beyazlılarda sezon ortası bir hareketlilik yaşanacak.

Vatan/Gökmen Özdemir
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

çArþý_ulan

Allahımmmm Geliyoooooor uLannn.....hadi başkan be doru dürüst bi iş yappp

Non Mollare Mai

Lucescu ukrayna federasyonuna hakaret etmiş. 3 Maç men cezası aLmış. Bu yüzden kLübüyLede arası bozuLmuş ayrıLmanın eşiğindeymiş.. BakaLım HayırLısı..
edit

keskinli

her ne kadar lucescuyu begeniyor olsamda,su anda yapilacak bi teknik direktör degisikligi yanlis olur diye düsünüyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

poacher

haydi luce haydi luce haydi tam zamanı tam zamanı şimdi
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

bjk1903_unchanginglove

luce nin stili neydi??ilk önce gol yememek sonra 1 gol atmak.sizce bizim takımımız bu sisteme uyarmı ?? luce oldugu zaman ronaldo ve zago vardı ki ikiside defasnta işlerinde ustaydı.luce gelse nasıl olur bilimiyorum ama herşey Beşiktaşımın hayrına olur inşallah
Herzaman heryerde seninle birlikte ölüm gelsin isterse gözlerde bir damla yaş kalbimizde bir aşk sensin BEŞİKTAŞ

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

bayram

Merhaba Arkadaşlar,
Yeni formun uzun soluklu ve seviyeli olması temennisi ile hepinizi selamlıyorum.

Beşiktaşlı duruşunuzu sakın bozmayın. Basının hergün uydurduğu abuk subuk haberlere sakın itibar etmeyin. Teknik direktörümüze ve futbolcularımıza sahip çıkın.
Saygılar

19caner03

oley be ne zaman dan berı bu haberı beklıyoduk gıtsın tıgana gelsın luce

kapalıULAN

ÇARŞI BİR RUHTUR.ÇARŞI'YI İNKAR EDEN RUHSUZDUR!!!

boss

Luce gelmez adamı nası gonderdık unuttunuzmu hm ben hala inadına tigana diyoırum

epitaph_

ya beyler tıgana gıdınce ne olacak lucenın elınde sıhırlı degnek mı war ...buyuk celıskı war

Totti_ronnie

ismailcem

ALLAH aşkına gelmesin kim ne derse desin 100 yılında bizleri sampiyon yapan sinan engindir bazi şeylerin farkına varalım gelmesin abi lucescu korkak futbol oynatıyor ben artık korkmadan futbol seyretmek istiyorum bize adam gibi oynatacak bir adam gelsin  yoksa tigananın lucescudan ne farkı var al birini vur öbürünü

tcenk

Sanmam bu kez bunu yapama luxleri yok

Del bosque-Riza-Tigana-

Yok yok olmaz.
1903