Ana Menü

Kavganın sorumlusu Sinan'dır

Başlatan gözzde_bjk, Temmuz 05, 2008, 21:41:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsiyAh

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Temmuz 06, 2008, 14:48:42
Hiç yakışmıyor size hele İbrahim Üzülmez sen takımın kaptanısın tecrübeli olucaksın hemde ama sanki boks maçına gelmiş gibi dövüşüyorsun tamam haklı olabilirsin ama tepkini böyle şekilde vermemeliydin.

kesinlikle..

oruç34

iboların yerine sinan engini satış listesine koymak lazım ama işe yaramaz eminim elde kalır  ;D

onaT

komik bir yazı olmuş.
olayı basına sızdırmak ne demek??
iki kaptan kadro dışı ve bunu basın öğrenmeyecek öyle mi?
he gülüm.
adamların yıllardan gelen bir husumeti var belliki.
sabahla akşam arasında ne yaparsan yap o olay yine canlanırdı.
nefret ettim şu medyayın bir şey icat etmiş gibi başlıklar atıp kafadan sallamasından.
inşallah üzülmez gider allahım inşallah.
toramana içim sinmedi ama, gs veya fb alır kesin zaten yıllardır onu istiyorlar.

M34

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 06, 2008, 00:39:37
Ya yanlış yapıyorsunuz

Tarafınız yanlış..

İkiside satılsın..

Bu kadar net!

Katiliyorum sana. Bu arada yeni theme süper olmus. Ellerinize saglik. Insan daha bir zevkle yaziyor.

NoPasaran

Üzülmez gitsin, Toraman kalsın derseniz

Bu takımın Bu sene Şampiyonluğunu satarsanız çok net konuşuyorum!

Adaletin olmadığı yerde hiç bir şey olmaz..

Sivok, Zapo ve Seric sanırım nereye geldik demişlerdir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

adi ibrahim olan kimse kalmasin bu takimda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

akbaba71

Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 06, 2008, 22:46:56
Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 06, 2008, 22:45:48

kalmadı zaten=)

Kesin konuşmayalım.

Bizim yönetimin ne yapacağı belli olmaz :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Alıntı yapılan: Sinan Engin
"Böyle bir olaydan sonra ne yapmamız gerekiyordu. Oyuncuları gönderdik eleştiri alıyoruz. Göndermeyip ne yapacaktık. Bir takımın felsefesi, düzeni ve disiplini vardır. Yarın Delgado ve Bobo kavga etse ne diyecektik. Bu konu ile ilgili konuşan herkes eleştirmek ve bize sallamak için konuşuyor. Bu işi benden iyi kimse bilmez. Bana kimse işimi öğretmesin.

Sinan Engin burada çok doğru demiş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: akbaba71 - Temmuz 06, 2008, 22:47:57
Alıntı yapılan: onaT - Temmuz 06, 2008, 22:46:56
Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 06, 2008, 22:45:48

kalmadı zaten=)

Kesin konuşmayalım.

Bizim yönetimin ne yapacağı belli olmaz :)

resmiyet kazanmasada, diyebilirizki ibrahimler bu takımda tutunamıyor...

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 06, 2008, 22:48:42

Alıntı yapılan: Sinan Engin
"Böyle bir olaydan sonra ne yapmamız gerekiyordu. Oyuncuları gönderdik eleştiri alıyoruz. Göndermeyip ne yapacaktık. Bir takımın felsefesi, düzeni ve disiplini vardır. Yarın Delgado ve Bobo kavga etse ne diyecektik. Bu konu ile ilgili konuşan herkes eleştirmek ve bize sallamak için konuşuyor. Bu işi benden iyi kimse bilmez. Bana kimse işimi öğretmesin.

Sinan Engin burada çok doğru demiş..

zaten saçma konuştuğuna nadir rastladım.
adamın geçmişi sakat yoksa seviyorum onu ya=)

kartalpenchesi

İŞTE KAPTANLARIN 4 YILLIK KİNİ

2004'te İ.Üzülmez'in idmanda İ.Toraman'a attığı tokat ikilinin arasını açtı. Toraman aradan 4 yıl geçtikten sonra hesabı kesti
YIL 2004... Daha Haziran ayının sonları... Takımın başında İspanyol hoca Vicente Del Bosque var... İbrahim Toraman da G.Antep"ten yeni transfer edilmiş... Sezonun 3. ya da 4. idmanı... Bir pozisyonda İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez"e son derece sert giriyor... Ve İ.Üzülmez, ayağa kalkıp, tokadı İ.Toraman"ın suratına çakıyor... Takımda yeni olan Toraman, bu hareket karşısında "suskun" kalıyor... Basına kapalı idmanda yaşanan bu gelişme "kol kırılır yen içinde kalır" misalı "ört bas" ediliyor. Devrin kaptanı Tayfur Havutçu araya girip, gerginliği önler. Ancak İbrahim Toraman, 4 yıl önce yediği tokatı hiç unutamaz ve içten içten İ.Üzülmez"e kin besler. Sonra 2. kaptanlığa dek yükselen İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez arasındaki "husumet" herkes tarafından bilinir.

İşte bu ikili arasındaki "çekememezlik" nihayet Avusturya kampında su yüzüne çıktı. İ.Üzülmez ile İ.Toraman"ın Avusturya kampında yumruk yumruğa kavga edip kadro dışı kalmaları spor gündemine bir bomba gibi düşerken, kavganın 2. nedeninin ise kaptanlık olduğu ortaya çıktı. 2 yıldız birbirleriyle konuşsa da, aralarında bir "husumet" olduğunu tüm takım biliyordu. Geçen sezonun sonlarına doğru performansında düşüş yaşanan İ.Üzülmez"in, teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından yine de oynatılması ve sahaya kaptan çıkması İ.Toraman"ı huzursuz ediyordu. Toraman kendisine yakın oyuncularla yaptığı konuşmalarda, kaptanlığın kendisinin hakkı olduğunu, Beşiktaş"ı daha iyi temsil edeceğini söylüyordu

"ÇOK HAVALI!"

İBRAHİM Toraman"ın böyle düşünmesine karşın, takımın bazı tecrübeli isimleri ise İ.Toraman"ı "havalı" görüp, kaptanlığın İ.Üzülmez"de kalmasının uygun olacağını düşünüyordu. Başkan Yıldırım Demirören"in, Üzülmez"den sonra kaptanlığı hak ettiğini düşündüğü Toraman"ın, bu nedenle Üzülmez"e soğuk davrandığı ve en sonunda da kampta bir terlik yüzünden büyük kavganın patlak verdiği öğrenildi

BARDAĞI TAŞIRAN DAMLA

GELELİM önceki gün yaşanan büyük kavgaya.. Üzülmez-Toraman arasındaki ilk gerilim öğle yemeğinde patlak verdi. İ.Üzülmez, İ.Toraman"a "Hoca yemeğe terlik ile gelinmeyeceğini söyledi ama sen terliklesin" diye çıkıştı. Buna sinirlenen Toraman "Kendi işine bak. Neyle gelirsem gelirim, seni ilgilendirmez. Hesabı hocaya veririm, sana değil" dedi. Bunun üzerine Üzülmez "Böyle konuşamazsın, ben kaptanım" deyince ipler koptu ve Toraman, Üzülmez"in üstüne yürüdü. Araya girenler ilk kavgayı yatıştırdı. Akşam idmanında "hiçbir şey olmamış" gibi davranan ikili, bu kez 20.00"deki yemekten sonra olayı duyan menajer Sinan Engin"in yanında birbirlerine girdi
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eRe

sanmıyorum ya 4 yıl oncekı mevzudan bugun kavga cıkacagını
senaryolar olur artık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi