Ana Menü

Yemen Ekşioğlu'na büyük destek

Başlatan sero, Ocak 04, 2007, 12:42:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sero

Fanatik Gazetesi yazarı Camlıca konutları sahibi ünlü işadamı Yemen Ekşioğlu'na kulüplerden büyük destek geldi. 'Beyannamesiz hayat oh ne rahat!' köşe yazısında kulüplerin büyük vergi borçlarına girdiğini vurgulayan Ekşioğlu yazısında kulüp yöneticilerin büyük vergi borçlarına kefil olduğunu vurguladığı yazısı sonrası büyük tebrikler aldığı öğrenildi. Yazısının büyük yankı uyandığırdığını vurgulayan Ekşioğu, "Türkiye Süper lig kulüp yöneticileri beni arayarak destek verdiler. Kulüp yöneticilerinin yanısıra futbolcular ve teknik direktörler de vergi yakümlülüklerini yerine getirmeli" dedi.

Ekşioğlu'nun köşe yazısında Bursaspor Başkanı Levent Kızıl ve Kayserispor menajeri Süleyman Hurma'ya sert tepki göstermesi Beşiktaş camiasında övgüyle söz edildi. Beşiktaş Yönetim'nden hiç kimsenin Levent Kızıl'a yanıt vermemisine anlam anlam veremediğini vurgulayan Ekşioğlu, yazısında Kızıl'a şu cümlelerle tepki göstedi; "Geçen hafta içinde 2 zat-ı muhterem Beşiktaş'ı diline dolayıp prim yapmak istediler. Hele bir tanesi, 'Her zaman ben Bursalıyım' diye övünüyor, Levent Kızıl... Bu arkadaş Fenerbahçe'nin 100. yıl törenlerinde federasyonu da Beşiktaş'ı da bitireceğini söylüyor. Sezon başı, Serdar Kurtuluş transferinde paraları götürürken iyiydi. Her gün Etiler'deki mekanlarda Beşiktaş ailesinin fertleriyle oturup içkileri tokuşturmak iyiydi! Bu yanardönerlik niye..."

Bu arada Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği Yemen Ekşioğlu'nun yönetime girmesi için kulis çalışmalarını hızlandırdı. Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği'nin Ekşioğlu'nun yönetimde yer alması için Başkan Demirören'e baskı yaptığı öğrenildi.

@LAYINA GİDER

helal olsun tam bir beşiktaşlı abimiz

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.