Ana Menü

Durum Cok Vahim Gibi Gözüküyor

Başlatan djinonu, Haziran 22, 2008, 01:09:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Yahu bu ne ya? hicbir ses soluk yok sabahlari haber okumak icin baglanirim internete ve malesef hicbir haber yok bu takimin gidi$i nereye varacak??? ne olacak bizim halimiz yaa´? tamam dogrudur milli takimin sevinci var ama milli takim besiktasi sampiyon yapmiyacak ne istir anlamadim cok vahim durum galiba yaa

husoeagle

nasıl bir haber bekliyorsunki transferler yapıldı takımda günü gelince toplanıp çalışmalara başlayacak

carlito1903

Senin vahim dediğin durum bütün takımlar için geçerli bi yerde, çünkü şuan EURO 2008 nedeniyle kimse de fazla bi hareket yok...

Kaldı ki biz zaten yabancı transferlerini yaptık, yerli transferinide büyük ölçüde bitirdik...

gözzde_bjk

Eğer haberden kasıt ''Eto'o BEşiktaşta'' ''Deco BeŞİKtaş'a doğru'' gibi ise olmasın daha iyi.Ki menajerimiz ve teknik direktörümüz basbas bağırıyor transferde son noktadayız diye.Nuri'den haber beklenirken manşetlerde transfer haberleri görmememiz çok normal.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ilhan mansız_melis

şu anda bu durum tüm takımlar için geçerli saçma sapan haberlerdense bin kat daha iyi susulması
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

hayirlisi olsun ne diyeyim sizde haklisiniz ama iste insanin ici bi tuhaf oluyor cünkü bu güne kadar hep haber haber haber alistik transferler yapildi birsey olmadi belkide dediginiz gibi susulmasi belki daha hayirli olacak :)

keskinli

sampiyona bitince baslar yeniden merak etme
gerci simdide var,hirvat olic besiktasa geliyor haberleri gibi :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Bizim durum vahimse fbli ve gslilerin intihar etmesi gerekir.
birinin hocası bile belli değil diğerinde transfer yok.

Bizde yabancı transferi bitmiş geriye 1-2 adam kalmış hala durumumuz vahim oluyor.
Bazen bizim taraftarı anlamıyorum.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BlackHawk35

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 22, 2008, 16:25:08
sampiyona bitince baslar yeniden merak etme
gerci simdide var,hirvat olic besiktasa geliyor haberleri gibi :D

Bide rus Zhirkov geliyormus
Delikanli Adam renksiz takim tutar

NoPasaran

Erken alırsın böyle olur :D

Yakında rakipler futbolcu aldıkça yine haberler çıkacak Beşiktaş napıyor diye :)

Geç alırsın

Ne zana bitecek bu trasnferler ne iş yaparsınız Sinan Engin derler..

Bu futbol gerçekten yuvarlak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Şuan ben vahim bir durum göremiyorum.
Since 1903