Ana Menü

Kader adamları

Başlatan saldır beşiktaş, Haziran 17, 2008, 11:37:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Biri Cisse´ye, diğeri de Seriç´e rakip olacak... Serdar Kurtuluş ve İbrahim Üzülmez, yeni sezon öncesinde teknik heyetin en önemli tercihleri arasında yer alacak.
17.6.2008

Toplantı yapılacak
Sekiz yabancısı bulunan ve yeni sezonda ciddi bir rekabate sahne olacak Beşiktaş'ta yabancıların kaderini bir anlamda Türk oyuncular şekillendirecek... Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı en çok zorlayacak tercihler dört isim arasında geçecek. Cisse-Serdar Kurtuluş ve Seriç-İbrahim Üzülmez çekişmesi Sağlam'ın da yedek kulübesinde oturtacağı yabancıları belirleyecek. Kamp dönemi öncesinde ekibiyle bir toplantı yapıp, "Herkesin şansı eşit. Kimin 11'e gireceğini performansı belirleyecek" mesajını verecek genç hoca, Avusturya etabında yeni sezonun stratejisini oluşturacak.

Yenilere özel ilgi
Beşiktaş'ta elbette sadece Cisse-Serdar Kurtuluş ve Seriç-İbrahim Üzülmez rekabeti olmayacak. Şu an mevcut 4 ileri uç elemanı (Holosko, Bobo, Nobre, Batuhan), Siyah-Beyazlı ekibin gol yükünü sırtlayabilmek için elinden geleni yapacak. Bir başka yarış da savunmada gerçekleşecek. Yeni transferlerden Sivok ile Zapotocny, Gökhan Zan ve İbrahim Toraman'a rakip olacak. Bu arada teknik heyetin özellikle yeni yabancıların uyum sürecini çabuk aşması için takımın deneyimli isimlerini de devreye sokarak yardım talep edeceği bildirildi.             

Orhan YILDIRIM

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

astbjk1903

serdar kurtulus cisse 3 kat daha kaliteli insallah bu sene formasini alacak ve bidaha da çıkarmaz zaten bence cisse yi yönetim göndersin daha iyi bir ortasaha oyuncusu alsin cisse serdar a rakip olamaz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

S.Kurtuluş Cisse'ye rakip olacak deniyor ama bence Serdar sağ bekte oynamalı, Cisse'ye Sivok rakip olur çünkü esas mevkisi ön libero...

Bence de Cisse gönderilmeli...

Seric - İ.Üzülmez rekabetinde ise Seric her ne kadar kapalı kutu olsada ön plana çıkıyor, Üzülmez'den daha kötü oynayamaz heralde...

Simurg

ya yerine iyi bir adam gelicekse satılsın zaten

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

çok fazla ücret alıyor hemde....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

bahadıR

Alıntı yapılan: carlito1903 - Haziran 17, 2008, 13:40:01
S.Kurtuluş Cisse'ye rakip olacak deniyor ama bence Serdar sağ bekte oynamalı, Cisse'ye Sivok rakip olur çünkü esas mevkisi ön libero...

Bence de Cisse gönderilmeli...

Seric - İ.Üzülmez rekabetinde ise Seric her ne kadar kapalı kutu olsada ön plana çıkıyor, Üzülmez'den daha kötü oynayamaz heralde...
aynen düşündüklerimi yazmışın abi
serdar sağbek
sivok önliberoya
cisse yollanmalı...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

lambkuzu

cisse satılmalı uğur inceman ve kaliteli bir stoper daha alınmalı.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun