Ana Menü

Şeref Bey Stadyumu İmza Kampanyası

Başlatan mdc, Haziran 16, 2008, 12:04:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Alıntı YapBeşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu'na,

" Yağmur altında, kasıklarına kadar kül ve çamur içinde futbol oynamaya çalışırken izlediği çocuklar için bir şeyler yapmalıydı Ahmet Şerafettin. Mesela oynayabilecekleri ve Beşiktaş'a ait bir stad. Ahmet Şerafettin tüm yasaklamalara ve ağır hastalığına rağmen İzmir deplasmanına gitti. Yolda yine fenalaştı ama belli etmedi. O gün söz verdiği sözü tuttu ve yine o gün maç yaptıklari stadı Beşiktaş adına alıp, yaptırttı."

" -Ah dostum Şerafettin... Hastasın biliyorsun, yatakta olman gerekirken hala Beşiktaş, hala Beşiktaş.... Beşiktaş seni öldürecek dostum bu genç yaşında " dedi Doktor Enver .

İnce bir sesle "feda " dedi ama kimseler duymadı.

Biz duyduk, sizler de duyun!

http://www.sonbarikatbesiktas.com/imza-kampanyasi/

Biz, aşağıda imzası bulunan Beşiktaş taraftarları şu anki stadımızın isminin, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün sonsuza dek varolması için, "futbol" gibi lokomotif bir branşın yaratım ve gelişim sürecine tereddütsüz canını dahi feda eden, futbol şubesi kurucumuz ŞEREF BEY'in adı ile anılması için, BEŞİKTAŞ ŞEREF BEY STADI olarak isimlendirilmesini, bu yönde gerekli girişimlerin başlatılmasını ve bu gecikmiş vefa borcunun bir an evvel ödenmesini arz ve talep ediyoruz.

Saygılarımızla
HAYATTA BEŞİKTAŞ

ilhan mansız_melis

ben adımı falan yazdım yolladım valla
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

delgado1008

Daha önce göndermiştim ama yönetimin bunu dikkate alacağını düşünmüyorum parayla reklam karşılığı bir isim olabilir mesela Beşiktaşcolaturka stadyumu,R.T.Erdoğan yada Abdullah Gül stadyumu gibi isimler olabilir.Şeref bizden başka kimin umrunda...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

ilhan mansız_melis

erdoğan ın da gül ün de adını vermezler inşallah stada
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gözzde_bjk

Yok canım o kadar da değil,mübağala yapmışlar kim verebilir onların ismini stadımıza.Daha kendi değerlimize sahip çıkıp onu ödüllendiremiyorken başka bir isim verilmesi imkansızdan başka birşey olamaz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

bencede bi reklam olur stadın adının onune dediğiniz gibi kim varki bizden başka düşünen ŞEREFİMİZİ
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

lambkuzu

Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

naanreelburn

olimpiat statı seneye bize ertuğrul gazi olmasında

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

BjKcArsi54

Delirdik

tatangada göndermiş. Bu iş tamamdır ;)
(:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey