Ana Menü

Maçları Nereden izliyorsunuz?

Başlatan Batuhan, Ocak 03, 2007, 15:32:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: siyah uLan! - Ocak 05, 2007, 23:36:42
bnm gecn sene yni açık kombinem wrdı, bu sne kombine aLamdm ama amca ogLunun kapaLı aLt kombinesi wr o çaLştgı için geneLde bn gdiom maçLara

benım amcaoğlu'nda kombine olsa,satardı bana!
sen yine iyisin :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Delirdik

benim kombineyi amcaoLu aLdı bana yaa
en iyisi benim herhaLde 8)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

çArþý_ulan

bu sene açıktayım

seneye kapalıdan kombine almaya yeminim var yaşarsam alıcam....gerekirse yazın bi yere gitmicem genede alcam

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

freedom forever

abim bu sene bir tane kombine almış yeni açık tan o yüzden sadece 7 maça gittiim sadece geri kaln paso meyhane de lig tv den takılıoruz
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

bobo13

STADA GELEMİYİNCE MALTEPE BJK STOREDEN İZLİYOM

bobo13

canmert

Alıntı yapılan: kartal_selim - Ocak 06, 2007, 13:31:56
benim eski açık kombinem var valla her maç tellerden akapalı üste atlamaktan bıktım. güvenlikler tanıdı artık puhaha:D
zuahahah
geçen sene az yapmadık o işi
maçı turnikeden dönersem kapalıda yoksa açıkta izliyom

carsigokhan1984

Anarchy*

kahvede desem sacma olur mu :d malatyada oldugmuz ıcın burda sadece besıktaslıların takıldıgı bı kahve var ordaız her hafta:d

BetülJK

Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

eyuplu_delgado

Nazli_

Halamlardan,komsulardan,bazen de erzurumlular derneginden

PaoX

4 senedir kapalı alttayım maç kaçırmadım, 38 derece ateşlendiiimde bile gittim maça..
forza KapaLı aLt :D

Unforgiven

Deplasman maçlarini Lig tv'den Cehenmedeki maçları VIP üstden :)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b