Ana Menü

Beşiktaş'ın yeni hedefi Eren [Lig Tv]

Başlatan akbaba71, Haziran 13, 2008, 14:59:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş, gurbetçi oyuncu Eren Derdiyok için tüm imkanlarını seferber ederken, Menajer Sinan Engin de genç oyuncunun kulübüyle masaya oturmak için İsviçre'ye gitti.

Lig TV'nin haberine göre Basel kulübü yetkilileriyle görüşecek olan Engin'in, "İki kulüp arasında Delgado transferi nedeniyle bir ilişki var. Bunu da değerlendireceğiz. Bir kaç gün içinde geri döneceğim ve elim boş dönmem" dediği iddia edildi. Engin'in İsviçre ekibine ayrıca, "Eren Beşiktaş'ta oynamak istiyor. Sözleşmesi de zaten gelecek yıl bitiyor. Bu transfer olursa hem siz kazanırsınız hem de biz" diyeceği öğrenildi. Sinan Engin'in, Basel ile anlaştıktan sonra Eren Derdiyok'un menajeriyle de bir araya geleceği ve resmi sözleşmeyi imzalayacağı belirtildi. 

Öte yandan Beşiktaş'ın 2008 - 2009 sezonu kombine kart satışlarına dün başlandı. Siyah - Beyazlılar'ın gelecek sezon maçlarını nerede oynayacağı henüz kesinlik kazanmadığı için kombine kartalara fazla talep olmadığı ve ilk gün sadece 200 civarında kart satıldığı öğrenildi. Siyah - Beyazlılar'ın kartların satışı İnönü Stadı'nda oynanacakmış gibi yaptıkları ancak maçların Olimpiyat Stadı'nda oynanması durumunda bir kart alana bir kombine daha verecekleri açıklandı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Yararlı transfer olur. Umarım alırız.
edit

onaT

bjkerem

(onaT)
arkadas kusura bakma ama resmi yakistiramadim
evet faydali olur,umarim aliriz

saldır beşiktaş

Kulübü İzin Vermiyor

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Nuri'nin düşünme süresi istediğini söyledi, satışı gündemde olan Bobo'ya teklif gelmediğini, Eren Derdiyok'a da kulübünün izin vermediğini ifade etti

Basel kulübü, İsviçre Milli Takımı formasını Türkiye'ye karşı giyen ve başarılı bir futbol ortaya koyan 20 yaşındaki Eren Derdiyok için Beşiktaş'a "hayır" yanıtı verdi.

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, son günlerde hız verdikleri transfer çalışmaları çerçevesinde, kadroya dahil edilen yeni bir oyuncunun bulunmadığını bir kez daha yineledi.
Engin, siyah-beyazlı kulüpte bazı idarecilerin, "bitti" dediği Nuri Şahin transferiyle ilgili olarak, "Nuri Şahin işi bitmedi. Bu oyuncu bizden düşünmek için zaman istedi" açıklamasını yaptı. Kartal, Brezilyalı golcü Bobo'yu yüksek bir bonservis bedeliyle elden çıkararak yeni transferler için kaynak yaratmak isterken, Sinan Engin, forvet listesini belirlediklerini söyledi.
Siyah-beyazlı menajer, "İlgilendiğimiz forvetler belli. Ancak bunun için öncelikle Bobo'nun satılması gerek. Bobo için kağıt üzerinde yapılmış bir teklif ve görüşme olmamıştır. Sadece dolaylı yollardan bize ulaşan teklifler var, ama bunlar resmi değil. Bu kulüplerin arasında Rus, Ukrayna ve Fransız kulüpleri bulunuyor. Bobo'nun satışı gerçekleşir, gerçekleşmez forvet için de düğmeye basacağız" dedi.

Basel bırakmıyor
Öte yandan Sinan Engin, İsviçre Milli Takımı'nın da formasını giyen Türk golcü Eren Derdiyok'a kulübü Basel'den henüz izin çıkmadığını söyledi. Beşiktaş yönetiminin, Eren Derdiyok'un yanı sıra Veli Kavlak, Gökhan İnler gibi Türk asıllı futbolcuları renklerine bağlamak için çalışma yapmaya devam edeceği belirtildi.

MİLLİYET

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

kendisi istiyor ama kulübü bırakmıyor ne yazık ki :( gelse güçlü fiziğiyle çok faydalı olacak gibi
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

BerkAy1903

Gelmesini En Çok İstediğim Oyuncular Arasında....

Umarım AnLaşma Sağlanır ve İmzayı Atar..
19o3

akbaba71

Beşiktaş Eren için bastırıyor
Yabancı kontenjanındaki sıkıntı nedeniyle gurbetçi oyunculara ve yurt dışında forma giyen lejyonerlere yönelen Beşiktaş, Eren Derdiyok için ikinci kez Basel'in kapısını çalacak.

Siyah-beyazlı takımın Genel Menajeri Sinan Engin, İsviçre kulübünün yöneticileriyle yaptığı ilk görüşmede bu oyuncu için olumsuz cevap almıştı. İsviçre Milli Takımı'nın da vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Eren için Beşiktaş Yönetimi'nin cazip bir bonservis teklifi ile tekrar Basel ile görüşeceği belirtildi. İsviçre'nin, Euro 2008 Avrupa Şampiyonası'nı kapamasından dolayı Beşiktaş'ın bu hafta içinde hem Eren Derdiyok, hem de Basel Yönetimi ile bir araya geleceği ve bu transferde son noktayı koymayı planladıkları belirtildi.

Eren Derdiyok'un yanısıra, bonservisi Borussia Dortmund'da olan Nuri Şahin'den de cevap bekleyen Beşiktaş'ın bu iki oyuncu renklerine katarak transferi noktalamak istediği vurgulandı.

16.06.2008
Kaynak : Milliyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

Alıntı yapılan: bjkerem - Haziran 14, 2008, 01:26:47
(onaT)
arkadas kusura bakma ama resmi yakistiramadim
evet faydali olur,umarim aliriz

beni tanımıyorsunki hakkımda yakıştırmalar yapıyorsun???