Ana Menü

Yapilan yeni transferler hakkindaki düsünceleriniz/ Anket/

Başlatan [KralKartal], Haziran 13, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

gürol

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Haziran 13, 2008, 12:50:43
Yetersiz, ama olumlu düsünüyorum alinan oyuncular hakkinda..

Yapılan yorumlara bakılırsa -evet iyi oyuncular aldık. Ama uyum sürecide önemli. Zapo ve Sivok ile alakalı yapılan yorumlar bizi sevindirdi.
Seriç nasıl bilmiyoruz. Onun içinde yapılan yorumlar ortada ama tabi inanmak istemiyoruz.
Ekrem çok yönlü hızlı mücadeleci bi oyuncu. Beşiktaş için yeterli olabilecek mi göreceğiz.
Tuna takımında oldukça iyiydi ve beğeni topladı performansıyla. Kazma bi oyuncu almadık orası kesin.
En azından iyi bi yedek olabilir.

Şu ana kadar yapılan transferlerden ümitliyim. Ama yeterli değil.
Gerçekleşmesini istediğim transferler ; Fatih Tekke, Nuri Şahin, Eren Derdiyok, Yattara ve Mehmet Topuz..

Yattara'nın gelmesi ne yazık ki imkansız.

Eren zaten Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi. Ben beğendim stilini, iyi bi futbolcu olacak.

Mehmet Topuz orta sahaya dinamizm getirir güç katar hem ofansif hem defansif açıdan. Ama maliyeti fazla..

Nuri Şahin çok yetenekli ve genç bi oyuncu. Mutlaka yararlı olacaktır ve orta sahamıza güç katacaktır.
Tek korkum kendisi açısından harcanması. Gelirse eğer; böyle bi yeteneği yok etmeyiz umarım.

Fatih Tekke'nin kalitesi ortada. Top saklayan, top tutan, orta sahaya yardımı çok fazla olan, ekstra meziyetleri olan bi oyuncu.
Holosko'yla iyi bi ikili olacaklarını düşünüyorum.

Kısacası Mehmet Topuz, Eren Derdiyok, Fatih Tekke ve Nuri Şahin'i toplam 15 Milyon Euro ile alabilirsek transferi kapatır sezonuda şampiyonlukla kapatırız.

anıl ne güzel yazmışsın.bende noktası virgülüne aynı böyle düşünüyorum
yalnız 15 milyona bitmez.
8 milyon topuz
6 civarı tekke
2.5 nuri
2.5 eren

en iyi ihtimalle 19 milyon oluyor.yani zor.ama bu olursa gerçekten iki tane harika kadro kuracak takım kurmuş oluruz.şampiyonluk kaçınılmaz olur.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Bir iki transfer daha yapıldığında olumlu olacaktır şıkkını işaretledim...

Nereye alınmalı bu oyuncular derseniz:

Savunma:Zapo, Seric, Sivok ve Tuna ile savunmayı güçlendirdik elde olan savunma oyuncularıyla beraber yeterli sayıya ulaştık savunmada, belki kadroya bi genç stoper daha alınabilir (altyapıdan olabilir)

Orta Saha:En büyük sorun orta sahada bana göre en az 2 3 oyuncu alınmalı orta sahaya öncelikle Delgado'nun alternatifi olacak bi oyuncu alınmalı, Nuri en ciddi aday bu pozisyona umarım gelir.Sivok'un ön liberoda oynayabilen bi oyuncu olması nedeniyle bu bölgede Cisse'ye gerek kalmadı bana göre hem S.Kurtuluş'ta önemli bi alternatif bu bölgede.Kanatlarda çok kötü durumda değil ama çok yeterli de değil, özellikle sağ kanata iyi bi oyuncu alınmalı herkes gibi benimde bu bölgede görmek istediğim isim M.Topuz.Eğer orta sahaya bu takviyeleri yapabilirsek çok iyi olacak.

Forvet:Bobo büyük ihtimalle gidecek, Holosko en önemli silahımız olacak ama yanında kim oynayacak?Nobre bana göre yetersiz bi oyuncu ama Türk statüsünde olması nedeniyle kadroda tutulabilir.Ama Bobo'nun da gideceğini varsayarsak forvete de iyi bi yabancı santrfor alınabilir.

tanercin

abi bu ne ya yine ayni yanlislari yapiyoruz cok hizli davraniyoruz transferde sivok haric hicbirini begenmeddsim transferlerimi bu arda canim inönü yıkılmasin

BerkAy1903

19o3

MeLo

Ben Sivok'un büyük iş yapacağını tahmin ediyorum.
Bobo gitmeli bu saatten sonra kalsada yararlı olamaz bence.
Güzel bir forvet gerekir.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

kararsizim
yapilan transferler aksayan mevkiilere yapildi bu olumlu ama transfer edilen futbolcular hakkinda hic bi fikrim yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

bir iki doğru transferler yaparsa daha güzel olur bence.
Since 1903

sınırkartalı

ben begenmedım açıkcası çunku bana gore kendi mıllı takımında oynamayan adamlar gelıyo doru hıc onları seyretmedım ama sanki biraz kalıtesızlerama yınede onlar daaa ıyı bılır gelmek isteyen kalıtelı oyuncular var mesela eren ıyı de oynuyo ben yattarayı cokıstıyodum...

Ibrahim51

Bence Transferler iyi  yerinde yanlız ibrahimlerin yerıne bi savunma oyuncusu  alınması  lasım 
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!

maverick

yattara çok iyi  bir  futbolcu ama
  onun oynadığı takımın orta sahasında  en az üç tane çift ciğerli asker ileri geri  adam lazım..
mesela  topuz..  :)

ama öyle inanıyorum ki topuz un gelmesi an meselesi
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene