Ana Menü

Matias Delgado imza atacak

Başlatan saldır beşiktaş, Haziran 12, 2008, 11:16:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Tangocu'nun, Beşiktaş'ın yaptığı yeni sözleşme teklifine olumlu baktığı kaydedildi.
12.6.2008

Ülker'in 5 milyon Euro'luk bonservis hakkını, kulübe devretmesinin ardından Beşiktaş da Matias Delgado'ya sözleşme yenileme teklifinde bulunmuştu. Önümüzdeki sezon serbest kalacak olan Arjantinli futbolcunun bir yıl daha opsiyonu bulunmasına karşın Siyah-Beyazlılar, 3 yıllık cazip bir öneri sundu. Tangocu'nun Beşiktaş'ın yaptığı teklife olumlu baktığı ve tatil dönüşünde bu konu için masaya oturmaya hazır olduğu kaydedildi. Delgado'nun verdiği pozitif yanıt sonrasında Beşiktaş bu konuda beklemeye geçti.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

kartalpenchesi

bu adamı kadromuzda tutmak lazım eğer sözleşme uzatılırsa süper olur
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

bahadıR

hayırlısı olsun
geçen sezonun başlarında çok iyiydi ama sonraları formdan düştü
inşallah bu sezon öyle oynamaz...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

NoPasaran

Ülker Delgadonun bonservisini klubne verdimi?

Bildiğim kadarı ile sadece biz trasnfer görüşmesi yapmayız dediler.Satış hakkı Beşiktaş tadır dediler

Yanlışmıyım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Benim bildiğim kadarıyla tüm hakkı bize verildi.

Artık Ülker'in Delgado'yla bir ilgisi yok diye biliyorum.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

Bu haber fanatikin haberi daha öncede fotomacta cıkmıştı.

Ülker Delgadonun bonservisini klube devretti şeklinde.

Ama doğrulanmadı klüp tarafından.

Ülker klübe bonservisi Delgadonun eline Cola Turka tutuşturup canlı yayında reklamını yapmadan devretmez,devretse herkesin haberi olurdu muhtemelen.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Beşiktaş'ın ana sponsoru olan Ülker, son günlerde başka takımlara gideceği yönünde haberler çıkan Arjantinli oyuncu Delgado'nun tüm transfer yetkisinin siyah-beyazlı kulübe ait olduğunu açıkladı.

Ülker'den yapılan açıklamada, ''Matias Emilio Delgado'nun tüm transfer yetkisi Beşiktaş kulübümüzündür'' denilerek, şu görüşlere yer verildi:

''Ana sponsoru olmaktan gurur duyduğumuz Beşiktaş kulübümüzün yıldız oyuncusu Matias Emilio Delgado ile ilgili yazılı ve görsel medyamızda grubumuz isminin de anıldığı bazı haberler yer almaktadır. Söz konusu oyuncunun tüm transfer yetkisi kararı değerli Beşiktaş kulübümüze ait olup, Ülker Grubu'nun asla bir müdahalesi söz konusu olmamış ve olmayacaktır. Bu sebeple, bu yönde çıkan ve önümüzdeki dönemde çıkabilecek haberlerin gerçekleri yansıtmayacağını bildirmek isteriz.''

Ülkerin açıklaması böyle..Hiç bir yerinde bonservisini Beşiktaş'ımıza verdiğini yazmıyor. Sadece transfer yetkisinden bahsediyor buda noırmal olanı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ne zaman gidecekte yerine harbi 10 numara gelecek
yine mi delgadoyu cekecegiz ?
yine mi sac bas yolacagiz?

bugune kadar ne vermiste, gitsin daha iyi..

30 macta 5 mac iyi oyanr gerisini yatar...

kalacak diye birde sevinecekmiyiz?
e pes yani
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

İhsan abi

Delgado'nun kalitesini tartışmayalım.O oynadığında takımda nasıl bir liderlik gösterdiğini hepimiz biliyoruz.
Onun gitmesi Beşiktaş için bir kayıptır. Sahada bir lider gibi.Oyun kuruculuğu müthiş.Çok güzel kaleye şutları var.Oyun zekasına denecek laf yok.

Onun bu sezon bu iyi futbolunu(bir kaç maçta) gösterememesinin sebebi yanında ki oyuncuların onun kadar tecrübeli olmayışıdır. Nuri Şahin gelirse birde o zaman Delgado'yu görelim.

Gitmesi kesinlikle yanlış bir karar olur.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 12, 2008, 17:22:53
İhsan abi

Delgado'nun kalitesini tartışmayalım.O oynadığında takımda nasıl bir liderlik gösterdiğini hepimiz biliyoruz.
Onun gitmesi Beşiktaş için bir kayıptır. Sahada bir lider gibi.Oyun kuruculuğu müthiş.Çok güzel kaleye şutları var.Oyun zekasına denecek laf yok.

Onun bu sezon bu iyi futbolunu(bir kaç maçta) gösterememesinin sebebi yanında ki oyuncuların onun kadar tecrübeli olmayışıdır. Nuri Şahin gelirse birde o zaman Delgado'yu görelim.

Gitmesi kesinlikle yanlış bir karar olur.

lider değil ama yetenekli iyi analiz edememişin

Kralkartal21

Taptığım bir oyuncuyu iyi analiz edememişsin deme bana.

Kim lider bizim takımda? Forvete topu kim dağıtıyor.Onları gol pozisyonlarına kim sokuyor.

Doğru Holosko,Bobo Nobre vs. topu defansdan alıyor koşuyor demi.

Haklısın.

Delgado'nun iyi olmadığı zamanlarıda gördük.Beşiktaş top mu yapabildi o zaman.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 12, 2008, 17:22:53
.

Delgado  :saskin

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 12, 2008, 17:48:44
Taptığım bir oyuncuyu iyi analiz edememişsin deme bana.

Kim lider bizim takımda? Forvete topu kim dağıtıyor.Onları gol pozisyonlarına kim sokuyor.

Doğru Holosko,Bobo Nobre vs. topu defansdan alıyor koşuyor demi.

Haklısın.

Delgado'nun iyi olmadığı zamanlarıda gördük.Beşiktaş top mu yapabildi o zaman.

delgadoyu iyi tanıyabilirsin.
top dağıtmak, gol pozisyonuna sokmak liderlik değildir.

Gerrard,
Tuncay,
Hakan Şükür,
Alex,
Lampard,
Raul,
Yusuf

liderdir.

Deco,
Deivid,
Delgado,
Ümit Karan,
Tümer,
Pirlo

lider değildir.

şut iyi çekerler, frikikleri iyidir, pasları iyidir, mevkiileri uygundur ama liderlik orada bitmez