Ana Menü

Serhat Akın sürprizi

Başlatan carsiköln, Ocak 03, 2007, 12:02:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Anderlecht ile anlaşamayan golcü yıldızın, bugün İstanbul'a gelerek siyah-beyazlı yetkililerle masaya oturacağı belirtildi.

İki sezon önce Fenerbahçe'den ayrılarak Anderlecht'e giden Serhat Akın'ın, Beşiktaş'a geleceği iddia edildi. Belçika basınında dün çıkan haberlere göre, kulübüyle bağlarını koparmak üzere olan golcü futbolcunun Anderlecht'ten ayrılmayı kafasına koyduğu ve Türkiye'de büyük bir kulüple anlaşacağı ifade edildi.

İŞİ BİTİRMEYE GİTTİ
Belçika ekibi tarafından satış listesine konan Serhat'ın, bugün İstanbul'da olacağını yazan gazeteler, "Serhat, uzun zamandır Anderlecht'te oynamaktan mutlu değil. Sezon başında Beşiktaş'tan da teklif almıştı. İstanbul'a gidişinde bu kulübün yetkilileriyle masaya oturacak ve işi bitirecek" iddiasında bulundular.
Inadina Beşiktaş

carsi52

inş. beşiktaşa gelir isterim walla ben onu şahsen.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

bende bugün fotomaçta okudum..inş gelir çok iş yapar
19o3

eRe

belkı yararlı olur ancak forvet hattının fenerlılerden kurulması canımı cok sıkar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BerkAy1903

19o3

carsi52

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bea kafayı mı yemiş bu yönetim.

Non Mollare Mai

Serhatı fenerde oynadı diye karşı çıkabiLiriz ama qeLirsede yararLı oLcağı bir qerçek.. Ben isterim qeLmesini..
edit

carsi52

ben yuhh bea yi trabzondaki futbolcu için sölemiştim ama o fotoyu kaldırmış.

NoPasaran

Açıkcası serhat akına hayır demek biraz zor olur..

Tabi eski serhatsa..Tek sorun kendisinin fenerli olması..Ciidi anlamda fenerli bir adam ama gönderilme şekli poek hoş değildi şu anki duyguları ne bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burak_bjk

bende bi yerde serhat aslinda BJK liymis babasida baya fanatikmis ilk almanyadan gelirken bize gelecekmis ama bizim o donemdeki yonetim son anda vazgecmis
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

mdc

Bırakın artık fenerli  gs'li muhabbetlerini
Adam faydalı olacaksa neden gelmesin?

Ayrıca Beşiktaş'lı diye biliyorum.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

prens537

kesınlıkle karsıyım gelmesınıde ıstemıyorumm.besıktasın basarılı olduğu donemlere bakın hep bizim cocuklarımızla basarı geldı bugunku alt yapımızda superr..alt yapıda okadar guzel serhatlar varkı ıhtıyacımız yok yanıı bızım serhata..paf takımdakı kenanı koysunlar baksınlarkı ne yapıyor ondan sonra alsınlar serhatı
KaRTal GoL GoL GoL

xxdoggyxx

iyi adam ama fanatikteki röpörtajında türkiyeye gelmem diyodu teklif gelmedi daha diyodu almanya ve ispanyadan teklifler varmıs isallah gelirde hücumda daha etkili oynarız
18.03.2007

@LAYINA GİDER

bu adm alışırsa çook iş yapar tam kontra atk adamı

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

bu adamda gelirse forvet fenerli olacak
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR