Ana Menü

Demirören: Yabancı coach düşünmüyoruz

Başlatan Simurg, Haziran 11, 2008, 14:54:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Demirören: Yabancı coach düşünmüyoruz
Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören İsviçre'nin Basel kentinde taraftarla sohbet etti

Milli Takımımızın İsviçre Milli karşılaşması için İsviçre'nin Basel kentinde giden Başkan Yıldırım Demirören burada taraftarlarla bir araya geldi. Taraftarların futbol takımıyla ilgili sorularını yanıtlayan Demirören, "Yeni yaptığımız ve yapacağımız transferlerle süper bir ekip oluşturuyoruz. Hepinizden biraz daha sabırlı olmanızı ve Beşiktaş'a her platformda destek olmanızı istiyorum" dedi.
Taraftarların basketbol takımıyla ilgili sorularını yanıtlayan Başkan Demirören, "Basketbolda çok şanssız bir sezon geçirdik. Ancak henüz pes etmedik. Bu sezon basketbolda da çok iddialıyız. Yönetici arkadaşlarımızla birlikte takımın önce coachunu belirleyeceğiz.Yeni hocamızın yabancı birisi olmasını düşünmüyoruz. Geçen sezon Efes Pilsen dünyanın en ünlü coaclarından birini getirmesine rağmen başarılı olamadı. Yeni hocamızın kulübümüzün yapısını ve Türkiye şartlarını iyi bilmesi gerekiyor. Futbolda olduğu gibi basketbolda da şampiyonluğu hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Yıllardan beri bilinen bir gercek  :)
Yabancı koc alınırsa maaşları ödemediğinde takımdan ayrılıacak ama yerli olursa anlayışlı davranmak zorunda kalır  ;)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BerkAy1903

ßencede En Doğrusu...

Keşke Gitmeseydi Ergin Hoca.
19o3

gözzde_bjk

Ancak henüz pes etmedik. Bu sezon basketbolda da çok iddialıyız

Bizde buna inandık Ah Demirören ah..
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

zaten yabancı hocalarda gelecekti daha hocamız belli değil iyi-kötü bi hoca bulsalarda en azından hocamız belli desek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Engin Ataman'ı niye gönderdiniz ki?

Zorunuz neydi..!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..