Ana Menü

Hakan Balta kadar oynarım

Başlatan Simurg, Haziran 10, 2008, 11:36:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Kendisi için başka bir futboLcu tek bir maçta -ben oLsam çok daha güzeL oynardım- dese ne kadar hoşuna giderdi acaba?
Terim iyi,kötü kararını vermiş.. Konuşacaksanda bekLe turnuva bitsin öyLe konuş
ki hakan şükür yokken ibonunda oLmaması bir nebze adiL geLiyor bana
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Konuşcağına yap jübiLeni iyi hatırLasınLar seni :)
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 10, 2008, 13:24:47
Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Haziran 10, 2008, 13:14:04
Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 10, 2008, 13:00:10
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 10, 2008, 11:50:14
Hakan Balta Portekiz maçında gayet iyiydi :)

Kaptan artık çekil be kenara
katılmıyorum abi neresi iyiydi odun gibi durdu defansta

hakan balta iyi bir oyuncu
o kadar iyi değil en büyük özelliği toplara sert vurması eğer kanatta oynuyorsan hızlı olman gerekir hakan balta mübarek kalas gibi bişey hiç depar attığını gördünmü portekiz maçında

İtalyanın sol kanat oyuncusuda ismini hatırlamıyorum şuan orta sahayı geçmiyor. iş depar atmakla bitmiyor görevini tam anlamıyla yapıyor O'da hakan baltada boş koşmakla depar atmakla olmuyor tuncay koşuyor? elde var 0, hakan balta koşmuyor ama daha çok işe yarıyor
Hakan balta = görev adamı.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

türkiyede çok var o görev adamı dediğinden
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

beckyZWICKY

tek birşey sorucam,

hakan balta iyi bir oyuncu DEĞİL mi diyorsun?

unutmam gereken..

keskinli

bencede ugur boral daha iyi alternatif sol kanat icin
hücümda cogalmak icin daha hizli futbolcu oynamasi gerekir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

sıradan bir oyuncu o kadarda iyi değil
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

beckyZWICKY

hucuma önem verirken rakibin hucumlarını kesmek gerekir ki rakibimiz portekiz idi kanatları çok hızlı kullanan hızlı atağa çıkan takım ataktayken bir karşı atak yediğimizde zor durumda kalırız bu tür maçlarda bek görev adamı önündeki hızlı olursa daha mantıklı gibime geliyor sanki. bu tür organizasyon ve maçlarda ilk önce gol yememeyi düşünmek gerek şahsi fikrimce

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

ama sonuçta ne oldu yenildik risk almassan zafere ulaşmassın

beckyZWICKY

C.ronaldo ekmek bulamadı baltanın kanadından bi ara geçti sağ tarafa

ben hakan baltayı çok beğeniyorum keşke bizde olsa dediğim sevdiğim görev adamlarından biri

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 10, 2008, 13:46:16
ama sonuçta ne oldu yenildik risk almassan zafere ulaşmassın

ne alakası var ya hakan balta oynadı diye mi yenildik böyle saçmalık olmaz

+ hakan baltanın yerine başkası olsaydı daha fazla gol yemeyeceğimiz ne maalum?

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

ben hakan balta yüzünden yenildiğimizi söylemiyorum bir ara portekiz baskıyı artırmış üstümüze gelirken gökdeniz uğur gibi futbolcular olsalardı kontr ataklarda etkili olabilirdik

beckyZWICKY

ileriye çıkan uğur boral olsaydı ataklarımızda rakibin hızlı çıktığı ataklarda çok açıklar verebilirdik

sonuç itibariyle ve mantıken bu tür maçlarda ve bizden daha iyi bir rakibe karşı ilk önce savunmayı ön planda tutmak gerekir

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

doğru söylüyosun defans önmli oynıycağımız isviçre maçında isviçre muhtemelen üstümüze gelecektir bunun için bu maçta hakan baltanın yerine geride hamit onun ilerisinde gökdeniz oynaması lazım hücüma hızlı çıkıp onlar yerleşmeden pozisyon bulabilmemiz için

beckyZWICKY

işte şimdi ki isviçre maçında az önce dediğini uğurlu gökdenizli kadroyu kurabiliriz mutlak 3 puana ihtiyacımız var + rakibimiz üstün değil

neyse inşallah istediğimiz 3 puanlı alıp umutları son maça taşırız

unutmam gereken..