Ana Menü

Ali Gültiken'den 'Sinan Engin' eleştirisi

Başlatan Simurg, Haziran 07, 2008, 11:51:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Ege Beşiktaş Kongre Üyeleri Derneği'nin İzmir'de Crown Plaza'da düzenlediği "Siyah-Beyaz gece" büyük ilgi görürken, Beşiktaş eski menajeri Ali Gültiken çarpıcı açıklamalarda bulundu

"Sevinmek için sevmedik" sloganıyla düzenlenen geceye Gültiken'in yanı sıra, Beşiktaş Kulübü yöneticisi Nedim Sarsmaz, eski yönetici Sinan Vardar, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Ege Beşiktaş Kongre Üyeleri Derneği Başkanı Selim Yegen ve derneğin onursal başkanı Ruhi Uslu ile çok sayıda Beşiktaşlı katıldı.

YERİME AİLE DOSTU GELDİ

Sİyah-Beyaz Gece'nin öncesinde ise dernek merkezinde Ali Gültiken ile Nedim Sarsmaz'ın katıldığı bir söyleşi düzenlendi. Burada konuşan Ali Gültiken, "Benim menajerlikten ayrılma düşüncem yoktu. Ama başkan böyle istedi. Sezon bitince bu karar alınsaydı, hem kulüp hem de ben daha az yara alırdık. Kulüpten yetişen isimleri böyle kolay harcarsanız, sıkıntı yaşarsınız. Bu işin sonuçları daha sonra alınacaktır" dedi. Görevden alınma sebebini bilmediğini dile getiren Gültiken, bu göreve Demirören'in aile dostunun getirildiğini de söyleyerek bazı imalarda bulundu. Bir katılımcının, "Gelecekte Metin-Ali-Feyyaz, Beşiktaş'ta görev alabilir mi?" sorusuna ise Gültiken, "Kimin hangi pozisyonda bulunacağı önemli. Ama Beşiktaş'ta gelecekte mutlaka böyle isimler göreve gelecektir" yanıtını verdi.

Ahmet UZAN-Akşam

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gözzde_bjk

Beşiktaş'a gerçek Beşiktaşlılar hizmet etmesi gerekirken hepsini tek tek ''küstürerek'' yollamayı başaran bir yönetime sahibiz.Ama Ali Güntekin'inde söylediği gibi bir gün bu yönetim gidecek ve Beşiktaş'ta bu isimler kesinlikle görev alacaklar.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

saldır beşiktaş

şu an sinan enginin yerinde olsaydı çok daha iyi işler yapacağından emindim ama mallesef yönetim beşiktaşa büyük emekler vermiş bir insanın yerine sinan engin gibi ne üdüğü belirsiz bir mafya bozuntusunu tercih etti
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

onaT

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 07, 2008, 12:02:22
şu an sinan enginin yerinde olsaydı çok daha iyi işler yapacağından emindim ama mallesef yönetim beşiktaşa büyük emekler vermiş bir insanın yerine sinan engin gibi ne üdüğü belirsiz bir mafya bozuntusunu tercih etti

ne iş yapacaktuı allah aşkına. ne basınla mücadele eder, ne transfer yapar öyle gezinirdi.
sinan engini sevmemenizi anlarım ama bu ali g. iyi menacer yapmaz

SercanBjk

Durup dururken giden Gültikenlerde oldu Sinan Geldi Beşiktaş`ım şampiyon oldu.!

Üç beş şerefsiz hakem emeklerden çalarken şampiyonluk gider siz yumruk atarken.!