Ana Menü

allah herkesi benim hastalığımdan korusun

Başlatan gürol, Haziran 06, 2008, 23:35:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

benimde sol gözüm %30 görüyor göz tembelliği denen hastalık sol gözümün daha çok ilerlemesi için sağ gözümü kapatım kitap okuyup çalışmam gerekiyor eğer ilerlerse sol gözümü kaybetmeye bile neden olabilir nerdeyse 5,6 sene oldu ama doğru düzgün bir çalışma yapmadım boyle hatırlatman iyi oldu benimde gözümle egzersiz yapmam lazım yanlız benim lazerle ameliyat olma durumum var ondan bana gözüm daha çok bozulmasın diye çalış dediler 18 yaşımda inşallah lazerle ameliyat olup iyileşeceğim akşam yatarken aileme herkese sağlık versin diye dua ediyorum sizlerde dualarınızı esirgemeyin.
Since 1903

hepsiyAh

özellikle bugün aksam yatarken sizin içinde dua edecegim .. Allah yardımcınız olsun

eRe

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 07, 2008, 00:02:26
benimde sol gözüm %30 görüyor göz tembelliği denen hastalık sol gözümün daha çok ilerlemesi için sağ gözümü kapatım kitap okuyup çalışmam gerekiyor eğer ilerlerse sol gözümü kaybetmeye bile neden olabilir nerdeyse 5,6 sene oldu ama doğru düzgün bir çalışma yapmadım boyle hatırlatman iyi oldu benimde gözümle egzersiz yapmam lazım yanlız benim lazerle ameliyat olma durumum var ondan bana gözüm daha çok bozulmasın diye çalış dediler 18 yaşımda inşallah lazerle ameliyat olup iyileşeceğim akşam yatarken aileme herkese sağlık versin diye dua ediyorum sizlerde dualarınızı esirgemeyin.

kardesım allah sanada acıl sıfalar versın
ama lazerı cozum olarak dusunme sen kendın hastalıgı yenmeye calıs
cunku lazer tedavısı olursan bır daha goz hastalıgıyla mucadele etme sansın kalmaz
gelecekte katarak olursan kotu olabılır
o yuzden doktorlar bıle lazer tedavısı olmak ıstemıyor genelde kendı hastalıklarında bıle
ınsallah egzersızlerını yapıp kendın bu sorunu duzeltırsın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

gürol

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 07, 2008, 00:02:26
göz hastalıkları için bir tavsiyem olabilir.
babaannem 94 yaşında ve karatakt olmuştu.o yaşta bi insanı genel anestezi (uyutarak) ameliyat etmek istemediler %50 oranında narkozdan uyanamamak yani ölme riski vardı.ama istanbulda kartalda dünya göz hastanesinde uyutmadan ameliyat edebileceklerini söylediler bizde götürdük ameliyat oldu.tıp tarihine geçmiş o yaşta birine uyutmadan o ameliyat bir ilkmiş.ve gazeteye felan çıktı babaannem.hatta reklamını yaptı diye para da almadılar.
yani o hastane dünyada en iyi göz hastanesi olarak geçiyor şu anda.
sıkıntını o hastaneye giderek bi anlatmanı tavsiye ederim.
geçmiş olsun.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

AsA

cArsi_faruk

gecmis olsun gürol abi insallah en kisa zamanda eski sagligina kavusursun

bu hastaligi yenecegine inaniyorum
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

hAlil21

Çok Geçmiş Olsun Gürol.
Allah yardımcın olsun,inşallah kısa zamanda iyileşirsin.Bizi de haberdar et durumundan merakta bırakma.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

gürol

@ asa
@ çarşı_faruk
@ halil21
ilginiz için teşekkür ederim..
pazartesi günü kulak burun boğaz dalında bi profesör den randevu aldım.
gelişmeleri burdan paylaşırım.
tekrar sağolun
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Delirdik

Büyük geçmiş oLsun GüroL. SağLığına inşaLLah oLabiLcek en kısa zamanda kavuşursun.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Kralkartal21

Geçmiş olsun Gürol abi.

İnşallah kısa sürede iyileşirsin.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

beckyZWICKY

geçmiş olsun abi allah acil şifa versin
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

ben ermeni hastanesine gittim adam bize orda soylediği hastalığımı göz tembelliğiymiş bana ilerlememesi için gözlük verdiler ve sol gözüm %30 görüyor ilerlememesi için doktor bana sağ gözünü kapatıp sol gözünle
kitap oku televizyon izle dediler 18 yaşımda ameliyat olunca gözüm ilerlemeyecek ama sol gözümde yüzde yüz görmeyecek sadece ilerlemeyecek daha bozulma ihtimali olmayacak ama %30 da kalacak tek korktuğum şey sağ gözüme bişey olması çünkü o bozulursa sol gözüm zaten %30 görüyor bu çok kötü küçükken önemsemedim bu göz olayını ama bu sene artık başlayacağım egzersiz yapmaya günde 2 saat yeterli denmişti teşekkür ederim bu arada sağolun Allah hepinize sağlık versin arkadaşlar
Since 1903

Simurg

İnş. hayırlı bir şekilde atlatırsın.
Dualarımız seninle abi gerçekten çok üzüldüm inş. atlatırsın!
yanındayız bi ihtiyacın olursa çekinmeden söyle yardımımız dokunursa ne mutlu bize

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

IL Capitano

gecmis olsun Gurolcum,

insallah en kisa zamanda iyilesirsin, Allah yardimcin olsun kardesim.    :(
gercekten cok uzuldum, dualarimiz hep seninle
bizi mutlaka haberdar et..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....