Ana Menü

Nuri Şahin Borsaya bildirildi.. [Tek Başlık]

Başlatan serkan45, Haziran 06, 2008, 10:44:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

hepsiyAh

kartalpenchesi

kartalhaber yine kolpa çıktı, bi de kesin yazıyorlar ona sinir oluyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Guti ORÇ.

akbaba71

7.6.2008

Uzun zamandır bir transfer haberinde bu kadar sevinmemiştim... Hangi takıma gelirse gelsin aynı heyecanı da yaşardım...
Sergen bıraktı... Topa hükmeden, maalesef "yalnızca istediği zaman" futbolseverin istediğini yapan bir futbol ustasını sahada seyredemiyoruz... Özellikleri aynı olmasa da maçını seyretmek için gideceğim bir Yusuf kaldı... Topla istediği her şeyi yapabilen, yürüyerek adam geçebilen, sıra dışı, eğlenceli ve takımına faydalı...
Futbol ustalarla güzel, ustalarla daha eğlenceli...
Usta kalmadı diye konuşurken Beşiktaş'ın yaşına rağmen büyük usta gibi oynayan Nuri Şahin'i bitirdiği haberi beni çok sevindirdi...
O kırmızı yanaklı, 2005 Avrupa ve Dünya U17 Şampiyonaları'nın yıldızı Nuri Şahin'in Türkiye'de oynayacak olmasından daha güzel ne olabilir ki?
Yüzü kızaran, utanma duygusundan uzaklaşmamış, Emre Belözoğlu'nun çocukluğu gibi sevimli, ama Emre'nin yaşındakinden kesin daha usta. Hatta o yaşta büyük usta gibi oynayan bir yıldız...
Hafızası kuvvetli olanlar U17 finallerinde ve özellikle Brezilya maçındaki futbolunu da hatırlar.  3-0 mağluptuk. 46'da kaptan Erkan Ferin atılmıştı. Nuri'nin liderliğinde şahlandık 79'da onun ayağından gelen bir golle 3-3 beraberliği dahi yakaladık. Sonunu yapamadık. Onlarda da çok iyi bir takım ve büyük bir yıldız vardı. Andersson o hayallerimizi ve finalimizi alıp götür-müştü... Ki; o Andersson önce 15 milyon Euro bonservisle önce Porto'ya, sonra da 2 katına Manchester United'a geçti...
Nuri küçücük yaşında büyük futbolculardan büyük işler yaptı. Alman liglerinde oynayan yaşı en küçük futbolcu da oldu, uluslararası turnuvaların yıldızı da... Oynadığı ilk A milli maçta Almanya ağlarını da sarstı. Çünkü usta, zeki, yetenekli ve çok da sevimliydi. O gün attığı golden sonra takımın sevinci, mutluluğu büyük ölçüde sevimliliği ve bebeliğindendi...
Onu çok sevdik. Feyenoord'a gitmesine ise sevinemedik.
18 yaşında evlenip yuva da kuran genç "futbolcu", Hollanda'yı tercih etmemeli diye düşündük, beğenmediğimiz takım da Feyenoord! Ona hep büyüklerini yakıştırdık.
Sabah Başkan Yıldırım Demirören'i aradım. Kulüple görüştüklerini, ama işlemin bitmediğini, transferi medyaya kimin sızdırdığını bulacağını, sırf bu haber yüzünden kulübün kasasından biraz daha fazla para çıkacağını, ancak büyük ihtimalle transferi bitireceği söyledi. Varsın bütçe biraz sarsılsın, ama Nuri Şahin alınsın!
Futbolsever iyi futbolcu seyretmek ister ve Nuri büyük bedellere değer...
Menaceri Ahmet Bulut'un öğle saatlerinde yaptığı açıklama da umarım doğru değil ve teknik sebeplerledir... Yalan söylemek hoş değil elbet, ama bazen mecbur kalıyorlar...
Çünkü Ahmet Bulut 29 Mayıs'ta medyada Emre'nin Fenerbahçe ve hiçbir kulüple görüşmediğini, haberlerin gerçek olmadığını açıklamış, 30 Mayıs'ta ise Fenerbahçe resmi internet sitesi transferi medyaya duyurmuştu... Bu açıklamanın da kulübün ve futbolcunun ceza almaması için yapılmış olduğunu düşünüyorum...
Olmasını istiyorum...
Çünkü Nuri ki hâlâ 19 yaşında. Oynar, oynatır, atar, attırır, gözümüzün pasını alır, rakip taraftarların da eminim çok sevdiği bir futbolcu olur...
Türkiye'de de oynar...
Feyenoord'da oynayan Beşiktaş'ta oynar!
Umarım oynar...
Küçük bir eksiği var. Fiziği biraz daha dolar, biraz daha güçlenirse 2-3 sene sonra yine Avrupa'nın çok büyük bir kulübüne uçar. Kartallar yüksek uçar! Gelişimini sürdürür, düzgün yaşar, aşırı övgüyle şaşırmazsa, Manchester'a da uçar, Barcelona'ya da... Kime isterse.

Hakan Can 

Başkanda transfer görüşmelerini doğrulamış.
Nurinin internet sitesinde başka bir klübe imza atmadım diyordu.
Bakalım neler olucak
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Kulübüyle anlaşmaya varılmış diye okudum ben.

İş sadece Nuri Şahin'i ikna etmeye kalmış.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gözzde_bjk

Bu transfer haberini bir köşe yazarından okuyunca aklım karışmaya başladı.Beklemek en doğruya götürecek ama merak etmeden de duramıyorum :)
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

saldır beşiktaş

nuri internet sitesinden yalanlanlamadımı haberi
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Ya yalanlama diye bişey yok.Sadece gitmeyiüşünmüyorum şuan diyor.

Kulubü satarsa Nuri Beşiktaş'a gelicektir ki Beşiktaş kulübüyle anlaşmış Nuri'nin.

Bekleyip Görücez.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eRe

nuri yalanlamak zorunda cunku kluple anlasmadan eger futbolcuyla temasa gırılırse ceza alınıyor.
o yuzden kluple anlasıldıgı ıkı klup tarafından acıklanmadan futbolcu nolursa olsun gorusme yok demek zorunda
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

kafami en cok karistiran bizim resmi sitedende cit yok...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

arkadaslar fıfanın kurallarına gore ne nurıden ne de besıktas klubunden ÇIT çıkmamalı

once dortmund la anlasılcak ondan sonra nuri de besıktas klubude ıstedıgı acıklamayı yapabılır

almak ıcın gırısımde var dıyebılır nurı evet benı besıktas ıstıyorda dıyebılır

ama kurallar geregı dortmundla anlasmadan bı acıklama yapılmaz!!!

dortmunda masaya oturuldugu konusulursa o zamanda nurının fıyatı daha da artabılır...
www.erdemeksi.com

akbaba71

Son söz Nuri'nin
Beşiktaş dev bir transfer için kolları sıvadı, Nuri Şahin için Borussia Dortmund´la anlaşmaya vardı. Transferde son sözü genç yıldız söyleyecek.
7.6.2008

Fiyatlar anında arttı
Transferin hızlı takımı Beşiktaş, dev bir ismi renklerine bağlamak için harekete geçti. Siyah-Beyazlılar, Borussia Dortmund'un gurbetçi oyuncusu Nuri Şahin için kolları sıvadı. Alman kulübüyle önceki gün görüşmelere başlayan Kara Kartallar, Dortmund'la bonservis konusunda her türlü anlaşmaya vardı. Ancak transferin basına sızması sonrasında Nuri'nin kulübü geri adım attı, Beşiktaş fiyat arttırarak bu sıkıntıyı aşmayı başardı.

Kulüp seferber oldu
Ancak öğle saatlerinde Nuri'nin menaceri Ahmet Bulut, "Oyuncum Türkiye'de oynamayı düşünmüyor" diyerek, Siyah-Beyazlılar'ın umutlarını körelten bir açıklamada bulundu. Beşiktaşlı yöneticiler, Nuri'yi ne pahasına olursa olsun renklerine bağlamak için temasları sıklaştırdı. Özellikle Başkan Yıldırım Demirören'in Nuri'yi Siyah-Beyazlı formayla görmeyi çok istediği ve kulübün tüm şartlarını seferber edeceği kaydedildi.

A Milliler'in en genç golcüsü
Aynı zamanda Alman pasaportu da bulunan Nuri Şahin için Almanya Milli Takımı ile A Milli Takımımız büyük bir yarış içerisine girmiş, genç yıldız tercihini Ay-Yıldızlılar'dan yana kullanmıştı. Kırmızı-Beyazlı formayı giydiği ilk karşılaşma olan Almanya mücadelesinde rakip fileleri havalandıran Nuri, A Milli Takımımız'da gol sevinci yaşayan en genç oyuncu (17) unvanını elde etti. 1988 doğumlu olan gurbetçi oyuncunun transferinde bir dönem Beşiktaş'ta Christoph Daum'un yardımcılığını yapan Murat Kuş'un da aracılık ettiği kaydedildi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

bakın muhabbet sımdı baslıyor
eger dortmundla gercekten anlasıldıysa
artık nurı de besıktasta dogru acıklamalar yapıcaktır
ceza korkusu kalmadı artık
ınsallah bu transfer gerceklesır
www.erdemeksi.com

Adriano

Bu haberler üzerine Nuri topici yeniden açıldı :)

Yönetim, yönetim şaşırt bizi yönetim :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..