Ana Menü

Beşiktaş’ın ilacı benim

Başlatan kartalpenchesi, Haziran 06, 2008, 08:39:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Sergen Yalçın'dan çarpıcı açıklamalar... Sergen, "Beşiktaş istesin futbola geri dönerim" dedi

Dün gece Habertürk Televizyonu'nda Sabah Tümer'in konuğu olan Sergen Yalçın'dan bomba gibi açıklamalar.

Sabah Tümer'in "Yeniden Beşiktaş'ta oynamak ister misiniz?" sorusuna, Sergen, "Sinan Engin gel desin koşa koşa gelirim. Orta sahaya boşu boşuna gereksiz transfer yapmasınlar. En iyisi benim. beşiktaş'ın ilacı benim. Çağırsınlar gelir tribünleri ayağa kaldırırım" diye cevap verdi.

Beşiktaş'ın mutlak bir şampiyonluk yaşaması gerektiğini belirten Sergen Yalçın, "Artık Beşiktaş taraftarının sabrı kalmadı. Bu sene şampiyon olmaktan başka şansları yok. Eğer bu sene de şampiyonluk kaçarsa Beşiktaş'ta taşlar yerinden oynar. Ben şu an formumun zirvesindeyim. Tekrar edilorum 'gel' desinler seve seve oynarım. İyi bir takım kurmaya çalışıyorlar ancak bu takıma benim gibi usta bir ayak şart. Kalitem belli. Sinan Engin bu takıma beni transfer etsin şampiyonluk yaşasın. "

"Beşiktaş'a teknik direktör olmak ister misin?" sorusuna ise, Sergen, "Beşiktaş'ta bir yıl daha oynamak istiyorum. Teknik direktör olarak kısa vadede Beşiktaş'ın başına geçmek benim için doğru bir karar olmaz. Önce kendimi ispatlamak zorundayım. Bir başka takımda deneyim kazanıp eğer beni isterlerse seve seve gelirim" dedi.

konu açıldımı bilmiyorum açıldıysa kusura bakmayın
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

onaT

açılmadı iyi oldu yazdığın.

keşke gelse...

NoPasaran

Vala kiloda vermiş sergen gördüm

Ricodan çok daha iyidir :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bahadıR

inşallah gelir bu adam ya...
gerçektende ortasahaya böyle biri lazım...
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

hepsiyAh

bu adamın gelmesini çok isterim.. :D

delgado1008

Ya sergen bırak bu işleri git çifliğine al çayını kafana göre ganyan oyna ne işin var futbolla.Sen gençken kaybettin bağzı şeyleri artık yaşlandın
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

carlito1903

Yönetimin ve hocanın Sergen'i takımda isteyeceğini hiç sanmıyorum ama umarım gelir...

Her maç bi iki firikik atsa yeter :)

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Çağırında geLsin adam ortasahaya transfere gerek yok.
Bölünür senin için uykular!