Ana Menü

Kolot, Ateş Püskürdü..!

Başlatan Kralkartal21, Haziran 05, 2008, 19:03:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi Celalettin Kolot, siyah-beyazlı kulübün teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ile başkan Yıldırım Demirören'i sert bir dille eleştirdi.

Futbol Ekstra dergisinin Haziran ayı sayısına yer alan açıklamalarında Celalettin Kolot, Beşiktaş'ta futbol şube sorumluluğu yaptığı sırada, Ertuğrul Sağlam'ın göreve getirilmesine karşı çıktığını, ancak başkan Yıldırım Demirören'in kendisine haber vermeden Sağlam'ı takımın başına geçirdiğini kaydetti.

Kolot, Ertuğurul Sağlam'ın Beşiktaş'a teknik direktör olmasına karşı çıktığını anlatarak, ''Hatta kendi yüzüne söyledim, 'Sen Beşiktaş için çok gençsin. Hem sana hem Beşiktaş'a yazık olacak' dedim. O da bana, 'Fark etmez, dünyanın bir çok teknik direktöründen daha iyiyim. Onların benden ne fazlası var?' dedi. Ben bunlara karşı çıkmaya başlayınca da başkan beni dışarı atmaya çalıştı'' diye konuştu.

Ertuğrul Sağlam'ın transfer ettirdiği Diatta, Schildenfeld ve Higuain'in kulübü 10 milyon Avro zarara soktuğunu kaydeden Kolot, ''Benim Beşiktaş'a aldığım Tello ile Cisse ise en az 10 milyon Avro kar sağladı. Demek ki ben futboldan Ertuğrul Sağlam'dan daha çok anlıyormuşum. Ben ondan fazla futboldan anlıyorsam, onun Beşiktaş'ın başında olmaması gerekir. Bu kadar basit'' dedi.

-''DEMİRÖREN BENDEN KORKTU''-

Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören'in başarılı olamayacağını savunan Celalettin Kolot, şunları söyledi:

''Çok iyi bir insan ve Beşiktaşlı ama 30 yıllık arkadaşına verdiği sözden döndü, beni arkadan vurdu. Belki çok ön plana çıkmamdan rahatsız oldu. Bana göre, ileride potansiyel başkan olarak görünmem onu rahatsız etti. O, bundan korktu. Kendisi için potansiyel bir tehlike olduğumdan böyle yaptı. Sinan Engin benim çok yakın ve eski bir arkadaşım. Yönetime girdikten sonra da başkana yalvardım, 'Sinan'ı getirelim' diye. Ancak mahkemesi olduğu gerekçesiyle olumsuz cevap aldım. Sonra beni saf dışı ederek onu göreve getirdi. Bunu anlamış değilim. Ben Sinan'ı çok isteyince, Sinan ile benim iyi dost olduğumu düşünüp, yarın ikimiz bir oluruz da onu yeriz korkusuna girdi. Bence olay bu.''

Celalettin Kolot ayrıca, Yıldırım Demirören yönetiminin, Beşiktaş'ın 2017 yılına kadar olan gelirlerini şimdiden tükettiğini söyleyerek, ''Şimdi Yıldırım Demirören istemediği sürece kimse onu oradan aşağı indiremez. Çünkü kulübün tüm gelir kapılarını kurutmuş'' ifadelerini kullandı.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Ne çok konuşuyosun sen be adam !!!

Bi sus ta motorun soğusun...

SercanBjk

Belki doğruları söylüyor ama kendisi yöneticiyken onuda gördü bu gözler önce kendisi iyi bi yönetici olsun sonra eleştirsin.

gözzde_bjk

Kolot mikrofonları çok sevdi herhalde.Maşallah her hafta yeni bir olayla karşımızda.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

muhsin_1903

merak etmeyin 2-3 hafta sonra sorulacak soru kalmayacak bu şahsa.o zaman sesi soluğu cıkmaz heralde
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

RCA

bu adam susmaz çünkü tamamiyle haklı ve hiç bi insan bu adama yeter diyemez çünkü deidğinin hepsi gecerli yani bu adama sus diyorsunuz ama YTER YILDIRIM DEMİRÖREN 'de diyorsunuz ne anladım bu işten herkes seneye iyi görecek neler olacağını eğer bi başarı gelmesin bu tarih batacak..!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

e o zaman kılıt vurulmalı dımı ?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

amokachi_17

kolot ne yapmak istiyor anlamıyorum galıba baskanlık hayallerı falan var guluyorum sadece beşiktaşa saldırmakla beşiktaşın basına kımse gecemezertuğrul sağlama soylenen laf bıze soylenmıs demektır

Simurg

artık şaşırmıyorum her hafta birşeyle çıkıyor karşımıza

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

delgado1008

Kolot anladık Başkanlığa adaylığını koyacaksın ama yeter bi soluklan sürekli bi tarafların oynuyor
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

M34

bir önerim olacak ... abdi kolot'lu topicler artik acmasak .. gereginden fazla önem veriyoruz gibi oluyor