Ana Menü

Bu canlılar sizi 4 dakikada öldürebilir!

Başlatan eRe, Haziran 05, 2008, 11:34:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

girer küçücük bir şey zaten her deliğe giriyor ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Anarchy*

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Haziran 05, 2008, 12:23:57
İlginç. Kurbağa çok tatlı gözüküyor ya onu elime alırım görsem sevmek için. ;D

Ben kaLp krizi geçiririm ya :)
Tiksinir adam :D

günebakan

iyy hayatta dokunamam kurbağaya falan ya hatta ben de bi abartıı vardır kedi köpek kuş hiçbirine dokunamam ben kaldıki kağlumbağa ölürüm heralde korkudan:s

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 05, 2008, 21:38:39
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 05, 2008, 19:51:45
kene ezilmiyor diye biliyorum
ayrıca bu kampanyada bize neden çöp toplatılır zaten kene var milletin başı belaya girecek kene yüzünden

Kene niye ezilmesin..! Küçücük bişey

Katılıyorum.Hocalara söylüyoruz kene var orada gitmeyin diyoruz 'ne kenesi be kenenin burda işi ne'  diyorlar.

İnanmadılar bir türlü.

liselerde gitmiş heralde çöp toplamaya bize ilkokular dendi rahatladım zaten olsaydıda gitmezdim kenelerlemi uğraşıcam birde...
Since 1903

cArsi_faruk

Alıntı yapılan: gürol - Haziran 05, 2008, 16:04:02
Alıntı yapılan: cArsi_faruk - Haziran 05, 2008, 15:53:06
Alıntı yapılan: gürol - Haziran 05, 2008, 15:46:28
kene kabuslarım olmaya başladı artık.insanı pikniklerden soğutuyor.piknikte acaba kene mi var acaba acaba acaba.yani diken üstünde piknikler.
bunun için ne gerekiyorsa yapılmalı acilen.hayat tarzımızı değiştirmeye kadar iten büyük bi sorun haline gelmeye başladı.
bu sene kene ısırması sonucu türkiyede 16 kişi ölmüş sanırım.6 ayda 16 kişi hiçte az değil.

kene ye karsi aşi oluna biliyor
nasıl yani aşı oluyoruz kene ısırsada bişey olmuyor mu demek istedin?

aynen öyle yani benim tavsiyem aşı olun
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

KeePSaKe

kene ısırmasına karşı ilaç çıktı mı ki ?
Since 1903

ilhan mansız_melis

iğrenç bunlar benden uzak şeytana yakın olsunlar :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

DIABLO

En tırstığım şey yılan oda antepte birsürü nöbet'e giderken nasıl gittiğimi bilmiyorum hatta psikopat arkadaşın teki yılanı öldürdü derisini yüzdü kemerine takacakmış.
Kene konusuna gelince malum askerim paso otlarda çimlerde yatıyoruz  yorgunluktan ister istemez şuan için bi vak'a ile karşılaşmadık :-\
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

KeePSaKe

Alıntı yapılan: DIABLO - Haziran 09, 2008, 13:51:26
En tırstığım şey yılan oda antepte birsürü nöbet'e giderken nasıl gittiğimi bilmiyorum hatta psikopat arkadaşın teki yılanı öldürdü derisini yüzdü kemerine takacakmış.
Kene konusuna gelince malum askerim paso otlarda çimlerde yatıyoruz  yorgunluktan ister istemez şuan için bi vak'a ile karşılaşmadık :-\

Allah yardımcınız olsun geçen gün annem haberden duymuş stenella,lima ve lavanta yağı sürücekmişsin üstüne keneler yaklaşmıyormuş o zaman
Since 1903