Ana Menü

İşte Yeni Çarşı !

Başlatan Non Mollare Mai, Haziran 04, 2008, 13:02:18

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

gitmis bursalilarlada konusmuslar bak  sen,demekki bursalilar bosa konusmuyormus söyle yapariz böyle yapariz demekle
carsiyi icinden vurmuslarda biz bihabermisiz
stada giden arkadaslar,bu a takimcilari taniyormusunuz?
kimdir bunlar nereden ciktilar?

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3459/carsiqa3.jpg[/img]

Forza yeni logoyla gerekli cevabı vermiş zaten A takımına  :)

Tribüne alma planları sadece plan olarak kalır hayata gecmez diye düşünüyorum..

Saat 19.00 da basın acıklaması yapıcaklarmış.
Bakalım neler söylecekler.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Bu saatten sonra 5  10 kişiyi toplayan çıkar meydana biz yeni Çarşıyı kuruyoruz der...

Herkes kendini öne çıkarma peşinde valla...

karakartal_ata

kim bunlar haberiniz var mı ? biz beşiktaşlıyız forza gerekli cavabı verdi asi ruhumuz burada

erasca

Alıntı yapılan: salvador - Haziran 04, 2008, 14:36:18
forzada 3 kere yazdım 3 kere konu silindi ne bunlar meydanı boş buldular atladılar milliyetçi tribün yapacaklar bizi hepsi birer polat alemdar olmus meydanada geziyor unutmayın polat tv karakteri sizde öyle olmayın
,

Arkadaşım ne demek milliyetçi tribün kötümü olur?Ayrıca siyaset yapmıcaz diyor...

erasca

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Haziran 04, 2008, 15:16:57
Alıntı yapılan: salvador - Haziran 04, 2008, 14:36:18
forzada 3 kere yazdım 3 kere konu silindi ne bunlar meydanı boş buldular atladılar milliyetçi tribün yapacaklar bizi hepsi birer polat alemdar olmus meydanada geziyor unutmayın polat tv karakteri sizde öyle olmayın

Polat sadece dizi karakteri değil Türkiye'nin gerçeğidir. Bazı şeyleri iyi belle sallamadan önce.
Tribündeki herkes vatanını, milletini seven insanlar. Her Türk'te böyledir. Doğal olarak her Türk'te bi milliyetçilik duygusu vardır.
Senin hayal ettiğin tribün vatanına hakaret eden, bayrağını yakan bi oluşumsa git pkk örgütüne katıl tribünlerden çek elini ayağını.
Yanlış anlama sakın; sana öylesin falan demiyorum. Senin dediğin laf bu kapıya çıkıyor.
Milliyetçi olmanın bi sakıncası yok. TRİBÜNDE abartılmadığı sürece.

en azından che gibi yabancı liderlerin pankartı açılmaz da Atatürk pankartı açılır...arkadaş çok doğru söylemiş...milliyetçilik her Türk te bulunması gerekir.ayrıca bu çArşı da da vardı...bence milliyetçilik sağcılık faşiszm kelimelerini tam ayırt edelim ondan sonra yorum yapalım...

keskinli

milliyetcilikle, fasizm karismadikca bi sorun yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

karıştıranlar çıkabilir diye söyledim...yazılanlar konun buraya gelmesine müsayit de...

delgado1008

Ben bu adamları trübünde hiç görmedim yada dikkat etmedim bu adamları kapalıda açıkta yada semtte gören tanıyan varsa bi yazarsa sevinirim takım elbise giyip mafyacılık mı oynayamaya calışıyorlar?Neymiş A yı kaldıracaklarmıs Beşiktaşım hayat sensin söylenmicekmiş asıl o marşı söylemezsek Allah belamızı versin...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

kartal-39

bizi yıkan adam Alen markaryan
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

Anarchy*

erasca

Alen mi yıktı?Allah Allah...Bence Alen in ceazı Optik in vefatı yıktı...

canavar_bjk

eğer bunlar trübüne el atıyorsa ve yok biz yeni çarşı yız yok çarşı feshedilmedi yok artık çarşı biziz gibi eyyamlarda bulunmasınlar geçsinler bu ayakları.
eğer abilerimiz çıkıpta biz bu trübünden elimizi ağayımızı çektik artık benım yerime falanca filanca geçecek demediği sürece ben tanımadığım bir kimsenin ritmine ayak uydurmam hiçde kusura bakmasınlar !!!

BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

M34

bosverin bence .. abiler, eski yeni, farketmez, yesinler birbirlerini ... demirören döneminde olsun, sonra rahat ederiz 

KeePSaKe

bunlar kim ki böyle kararlar alıyorlar ?
Since 1903