Ana Menü

Ertuğrul Sağlam: Yabancı Oyuncu Transferi Bitmiştir..!

Başlatan Kralkartal21, Haziran 03, 2008, 17:09:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, ''Taraftarlarımızın beklentilerine karşılık verebilmek için, transferde tespit ettiğimiz oyuncuları kadromuza katmaya çalıştık'' dedi.

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Samsun'a gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u ziyareti sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Takımının yeni sezon hazırlıklarını değerlendiren Sağlam, geçtiğimiz sezon tespit ettikleri eksikleri gidermek için çalıştıklarını söyledi.

Önümüzdeki sezon daha iyi bir ekip oluşturmak adına yaptıkları çalışmaların olumlu geçtiğini ifade eden Sağlam, ''Taraftarlarımızın beklentilerine karşılık verebilmek için transferde tespit ettiğimiz oyuncuları kadromuza katmaya çalıştık'' dedi.

Transferler konusunda Kulüp Genel Menajeri Sinan Engin ve Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören'e de teşekkür eden Sağlam, şunları kaydetti:

''Yapılan transferlerin katkı sağlayacağını inanıyorum. 3'ü yabancı, 5 transfer yaptık. Bir yerli oyuncu daha almayı düşünüyoruz. Yabancıyı oyuncu transferini kapattık ama önümüzdeki günlerde yabancı oyuncularımıza kulübün menfaatleri doğrultusunda bir teklif gelirse değerlendirip yerine yabancı oyuncu alabiliriz.''

Sağlam, Fenerbahçe'nin Emre Belözoğlu'nu transferiyle ilgili bir soru üzerine ise bütün takımların kadrolarını güçlendirmeye çalıştığını, bunun da gelecek sezonun daha çetin geçeceğinin göstergesi olduğunu belirterek, ''Hem bizi diğer takımların önüne çıkaracak kadroyu oluşturup, hem de iyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezona iyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz'' dedi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gözzde_bjk

İnşallah bu transferler işimize yarar hocam inşallah!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Kralkartal21

Takım baştan kuruluyor acaba nasıl bir performans sergileyecek Beşiktaş gelecek sezon çok merak ediyorum.

beckyZWICKY

adam gibi bir yabancı oyuncu alınmadı bu sezonda umarım başarılı bir sezon geçiririz ve hasret olduğumuz şampiyonluğa ulaşırız hocam! burası kayseri değil BEŞİKTAŞ ona göre transferler yapıyorsundur umarım!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carlito1903

Tekrar tekrar söylemekten bıktım ama hala söylüyorum:

Sivok ön libero oynamalı, Cisse'yi gönderip bi stoper daha almalıyız...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Haziran 03, 2008, 17:34:26
Cisse'yi gönderip bi stoper daha almalıyız...

Cisse'nin gitmesini bende çok istiyorum.Para için takımını zora sokacak bir adamı ben istemem.
Bize bu takıma herşeyini verebilecek ruhuyla yüreğiyle oynayacak olan adam lazım.

Cisse sakatlıktan sonra birazda bozdu zaten.

RCA

bence sivok da ön libero olmalı haklısın cisse gitmeli ama onun yerine stoper değil forvete dönük orta saha almalıyız.. defans ; gökhan zan, zapo,seric ve toroman olur ve iyi de olur toroman sağ bek oynar
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

herkes aynı şeyi soyluyor vede doğru olanı soylüyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alves

Yabancı tranferi defans ağırlı yaptık

Bakalım nasıl bir performans çizecekler hep birlikte göreceğiz
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 03, 2008, 17:30:05
Takım baştan kuruluyor acaba nasıl bir performans sergileyecek Beşiktaş gelecek sezon çok merak ediyorum.
evet takım yeniden oluşuyor ve bu sezon onlara anlayışlı olmamız gerekiyor diye düşünüyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aynen bende öle diyorum

Sağ tarafada Mehmet Topuz monte edilmeli, Serdar ÖZKANA güvenip orası verilmez..

Sonra bekleyelim bakalım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SercanBjk

Ertuğrul Sağlam bu sese kulak as bu Beşiktaş`tan anladın sen onu...

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 03, 2008, 19:49:23

Aynen bende öle diyorum

Sağ tarafada Mehmet Topuz monte edilmeli, Serdar ÖZKANA güvenip orası verilmez..

Sonra bekleyelim bakalım

bence bu takım mehmet topuz ilaç olur ilaç. aspirin belki de...

sağda oynar, solda oynar, oyun kurar, delgadoyu rahatlatır, cisseyi kendine getirir, libero oynar.