Ana Menü

Futbol Patronu

Başlatan erasca, Haziran 03, 2008, 07:39:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Tek patron Engin

Beşiktaş camiasında zaman zaman icraatları nedeniyle ağır eleştirilere maruz kalan menajer Sinan Engin, artık futbolun tek patronu. Siyah-Beyazlı kulübün Başkanı Yıldırım Demirören, Engin'i tam yetkiyle futbol şubesinin başına getirdi. Yapılacak transferlerden, ödemelere, primlere, cezalara ve kamp programlarına kadar her şeyde karar gücünü elinde bulunduracak olan Sinan Engin, sadece Başkan Demirören'e hesap verecek. Bu atamayla yönetici Celal Kolot'un istifasının ardından futbol şubesini direkt kendisine bağlayan Demirören, bir farkla eski sisteme döndü. Çünkü futboldan bir yönetici değil, maaşlı bir çalışan sorumlu olacak. Engin, konuyla ilgili açıklamasında, "Bundan sonra her şey benden sorulacak. Ağzımdan çıkmayan hiçbir söz doğru değildir" dedi. Menajer Engin'in tam yetkiyle donatılmasına Beşiktaşlı diğer yöneticilerden destek geldi.

YÖNETİMDEN TAM DESTEK

ErtunÇ Soğancıoğlu, Engin'in futbolun içinden geldiğini ve takımı çok iyi tanıdığını söyledi. Behcet Ümitlen de "Sinan Engin, takımın eksiklerini tespit edip, çok kısa zamanda gerekli transferleri yaptı. Özellikle yabancı transferleri sezon açılışına yetiştiremiyorduk. Bu sezon ise böyle bir şey yaşamayacağız" diye konuştu. Bülent Deriş ise Engin'in futbol şubesinin başına geçmesinin Beşiktaş adına olumlu bir karar olduğunu dile getirdi. Öte yandan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Sinan Engin'e teşekkür ediyorum. Tüm mesaisini Beşiktaş'a ayırıyor. Çok özverili bir çalışma programı hazırladı" ifadelerini kullandı.

gözzde_bjk

E Sinan Engin'in tekrar kulübe dönmesindeki en büyük hedeflerden biriydi belki de bu.Kayıtsız şartsız tüm yetkilerle ''başarılı'' bir takım kurmasını sağlamak.Ama benim merak ettiğim başkana gerçekten hesap vericek mi yoksa onu da mı parmağında oynatacak?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

cassa23

enginin gelmesiyle ertuğrulun yapğtığı transfer saçmalıkllarından kurtulduk birazcık

keskinli

beklenen olmus
simdiye kadar gizliydi simdi aciktan patron olmus
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ismailcem

yakında ertugrulda gider

gürol

Alıntı yapılan: ismailcem - Haziran 03, 2008, 17:06:21
yakında ertugrulda gider
aynı fikirdeyim.
biz demiştik deriz.umarım demeyiz ama diyecez gibi görünüyor.
ligi bitiremeyeceğini düşünüyorum.eğer bu yönetim değiştirirse lucescuyu alır.
başka yönetim gelirse çok daha ünlü bi yabancı t.d getirir.
sinan,ertuğrul,demirören üçlüsü yakında lağv olacak.tarihin tozlu sayfalarında gezinecek.sıkın dişinizi 1 sene kaldı.yada küfürle gider.kendi bilir.artık müsamağa yok.çarşı vardı bi destekçisi o da fesh oldu.k,m kaldı arkasını toplayacak destek verecek.kimseee
sezon başlasın ilk 15 haftada 13 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgi gibi bi performans yakalayamazsa beşiktaş.o bermuda şeytan üçgenini aprupa birliği kopenak kriterlerinde madde bile koydursalar kalmaları için kalamazlar.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Delirdik

KuLübün kapısından girmesine karşıyken adam futboLu tekeLine aLdı ya
Senin kurduğun takımdan hayır geLir mi mafyadan kırma insan..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

saldır beşiktaş

eğer tüm yetiyi sinan enginin eline verirse vay hailimize kulübe ne kadar mafya varsa doldurur
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Saglam yakinda istifa eder... tabis ezon ortasinda sanirsam yada sineye cekecek
vede devam edecek bu sartlar altinda.

ayrica GORDON gibi uzayliyi s.engin almadi mi :D
övüp duran kendisiydi bu oyuncuyu...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Alves

Sinan Engin in yerine daha başarılı birisi olamaz mıydı

Hiç riske girmiyorlar hep aynı mantık 'En iyi yol bildiğim yoldur.'

Nedir bu Sinan Engin den vazgeçememezlik anlamış değilim
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

SercanBjk

Engin Ertuğrul bir birini yer birliğin olmadığı yerde başarı yalan olur.

djinonu

birlik vardida basari mi gördük?

vallaha bikmaya basliyorum ne bir ciraat ne birsey var beee

aldilar iki tane adam göz boyuyorlar

saha da hala ayni durumda insallah yikilmazda bende gider trde görürüm orayi son bir kez

ama yönetimden bir jübile teklifi geldiyse inönüde yaparlar jübileyi
yani bu stadt anca ki$a dogru yikilir en hayirlisida bu olur:)

canavar_bjk

sinanı sinanı sinanıda al git !!!!
y.d. yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

erasca

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 03, 2008, 09:55:03
E Sinan Engin'in tekrar kulübe dönmesindeki en büyük hedeflerden biriydi belki de bu.Kayıtsız şartsız tüm yetkilerle ''başarılı'' bir takım kurmasını sağlamak.Ama benim merak ettiğim başkana gerçekten hesap vericek mi yoksa onu da mı parmağında oynatacak?

Albirini vur ötekine.Ama inşallah Başkanı parmağında oynatır...Daha iyi olur belki.

olmazsa da sen oyna Demirören sen oyna diye tezahürat yaparız...oynasada oynamasada tepkimizin aynı olması gerek...

ilhan mansız_melis

şu sinan engin e bir türlü ısınamadım gitti ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.