Ana Menü

Kartal Mevlüt ün Peşinde

Başlatan akbaba71, Haziran 01, 2008, 14:31:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'ın Brezilyalı forvet oyuncusu Bobo için daha önce de girişimlerde bulunan Fransa'nın Marsilya takımının Bobo aşkı bitmiyor!..

Ligt Tv'nin haberine göre, Beşiktaş'a Bobo için bir teklif daha sunan mavi-beyazlı ekip daha önce 10 Milyon Euro fiyat biçtiği oyuncu için 11 Milyon Euro'ya kadar çıktı.

Marsilya'nın Bobo ile yıllığı 3 Milyon EURO'dan 3 senelik anlaştığı ve Bobo'ya imza attırmak için Beşiktaş'tan yanıt beklediği öğrenildi. Beşiktaş'ınsa Marsiya'dan süre istediği ve bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında bu konuyu karar bağlayacakları da belirtiliyor.

Bobo'nun Beşiktaş'tan ayrılması halinde daha önce ilgilenilen ancak İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la imzalarıdı protokolden dolayı dondurulan Bebbe transferi yeniden gündeme taşınacak.

Öte yandan Fransa'nın Soxhaoux takımında geçtiğimiz sezon 11 gol kaydederek Milli Takıma kadar yükselen Mevlüt için Beşiktaş'ın devrede olduğu ve Mevlüt'ün takımına 2 Milyon Euro teklif ettiği de gelen haberler arasında. Soxhaoux ise bu transfer için 4 Milyon EURO'da ısrarcı.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

alper_1903

11 milyona bobonun durdugu kabahat

Mevlütü bu yönetim ge-ti-re-mez
güüya 4 milyon istiyor sochaux
bizimkilerde 2 ilyon veriyor
eger öyleyse ver 4 milyonu ya okadarmi cok para mevlüt icin
adam 21 yasinda
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

saldır beşiktaş

gelirse iyi olur gelicek var bu çocukta
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Guti ORÇ.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: Simurg - Haziran 01, 2008, 18:15:59
bobo gidicekse gelmesin

Tabi ki Bobo gidecekse kesinlikle Klasnic gelmeli. Artık leblebi gibi gol atan adamlara ihtiyacımız var
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ZLataN

Geçen gün MevLüt bi röportajda MiLLi Takım kampındayken Beni Rennes istemiş ancak kuLubüm 5 miLyon euro isteyince geri çekiLmişLeR dedi..Rennes'den 5 istiyoLaRsa bizden daha fazLa isterLer mutLaka pek inandıRıcı geLmio 4 miLyon..

ilhan mansız_melis

ya bu çocuk çok iyi keşke bize gelse
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

onaT

bobo giderse:

mevlut+klasnic
mevlut+ etoo

başka yolu yok.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

onaT

bobonun gitmesine o gelirse üzülmem. yoksa geleceğinden değil.

canavar_bjk

adamlar emre belezoğlu yıldıray baştürk filan peşinde bizim Beşiktaş da mevlüdün peşinde ben bu yönetime hiç birşey demiyorum

hee alsınlar yetiştirsinler ona lafım yok ama bizim yönetim o kapasitede değil ki :S
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

eyup1903

kesinlikle alınmalı hem çok güçlü hem çok hızlı bobo nun yerini tutabilecek bi oyuncu

bjkerem

ben mevlutu hic begenmiyom.onun gibi dolu bizim altyapida ve sagda solda kiralik verdigimiz futbolcular