Ana Menü

Mario Berk: Bunlar Beşiktaş düşmanı

Başlatan Simurg, Haziran 01, 2008, 09:54:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Mario Berk: Bunlar Beşiktaş düşmanı
Beşiktaş yönetiminin önde gelen isimlerinden Mario Berk Kartalhaber'e çarpıcı açıklamalarda bulundu

Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Mario Berk, kartalhaber.com'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın sırtından para kazanmak isteyenlere savaş açtıklarını belirten Berk, "Yönetim Beşiktaş sırtından geçinmeye çalışan kimseye taviz vermeyeceğiz" dedi.

Beşiktaşlılar bunları iyi tanısın
Beşiktaş'ın kendi içinde düşmanları olduğunu belirten Mario Berk, "Bazı kişiler kulüpten geçinmeye çalışıyor. Bunlara kapımızı kapattık. Bu kişiler artık şunu iyi bilsinler Beşiktaş'ın sırtından para kazanamayacaklar" dedi.

Bu adamlar ne iş yapar?

Mario Berk şöyle devam etti; "Bazı kişiler var. Bunlar işadamı mı, gazeteci mi, yoksa başka bir iş mi yapıyor kimse bilmiyor. bu şahıslar zamanında ihale alıp duvar örmüşler, Kamyonlarla moloz taşımışlar. Hep Beşiktaş üzerinden rant sağlamışlar. Kimseye atıfta bulunmak haddim değil ama bu kişiler iyi bilsinler artık onların dönemi kapandı. Beşiktaş soyamadıkları için artık abuk subuk ihaleler alamadıkları için bana saldırmaya devam etmeleri umrumda değil. Kimin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.

Seba'ya hak veriyorum

Efsane başkanımız Süleyman Seba bu adamları zamanında kapı dışarı etmişti. O dönemde de Seba hakkında atıp tutuyorlardı. O dönemde Seba neden bu adamları istemiyor diye düşünmüştüm, Şimdi Seba'nın ne kadar doğru bir iş yaptığını anlıyorum."

Başka kapıya lütfen

Mario Berk sözlerini şöyle tamamladı; "Beşiktaş'ta artık bu kişilere ekmek yok. Ya gazeteciliklerini yapsınlar ya da başka bir kapıya yönelsinler. Zamanında Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Tahsin Kaya'nın yanından ayrılmayanlar bugün çıkıp bizlere dürüstlük dersi vermesinler.

Hesap kitap ortada
Fulya tesisleri'ni yaparken Beşiktaş'ın menfaatlerini önplanda tuttuk. Uzmanlarımız gece gündüz çalıştı ve Beşiktaş için en iyisini yaptık. Alış-veriş merkezlerinde neyin nasıl kiralandığını benden iyi kimse bilemez. Çünkü ben bu merkezlerde markamı satıyorum. Bizi eleştirmek için bilmedikleri konuda atıp tutmasınlar. tekrar ediyorum bu kişiler kimdir ve ve nasıl para kazanıyorlar? Önce bunlara açıklık getirsinler. Gerekirse bizden önceki yönetimlerde hangi ihalenin nasıl alındığını açıklarız."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gözzde_bjk

Şu üstü kapalı imalardan yıllardır bıktık ya bildiğinizi adam gibi söyleyin ya da mahalle kabadayısı gibi tehditkar cümlelerle aba altından iş yapmaya çalışmayın.

Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

bjkerem