Ana Menü

Kulübümüz’den Açıklama

Başlatan Çarşı10-ur, Kasım 21, 2006, 15:40:04

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Zaten Tiqanayı qöndermeyi düşünüoruz LucescuyLa anLaştık diemezLer ya..
edit

punesher

bence tigana sonunu kendı hazırlıyo uefada ustura cıkamassak kesın gıder yeter artık bızımde yuzumuz gulsun bıraz hersene ezıklerı yenerek guluyoruz ama yetmez bu renklerı dunya tanımalı
biz beşiktaş cocuguyuz alayına gıderımız var bizim için  fark etmez yagmur yada kar

siyahchui

Tigana ya güvenip takıma takviye yapılıp önümüzdeki yılların fırtına takımına hazırlanmalıyız ama bu yönetimin yaptığı açıklamalar hiç inandırıcı gelmiyor ne yazık ki... Hele böyle haberleri yalanlayıp teknik direktörümüzün arkasındayız dediler mi daha bir korku sarıyor içimi nedense. Buarada Mustafa Denizli de iran daki Persepolis takımından istifa etmiş bugünlerde korku duvarları her yanımı sarmaya başladı iyiden iyiye...

eren06

Alıntı yapılan: siyahchui - Kasım 23, 2006, 13:57:19
Tigana ya güvenip takıma takviye yapılıp önümüzdeki yılların fırtına takımına hazırlanmalıyız ama bu yönetimin yaptığı açıklamalar hiç inandırıcı gelmiyor ne yazık ki... Hele böyle haberleri yalanlayıp teknik direktörümüzün arkasındayız dediler mi daha bir korku sarıyor içimi nedense. Buarada Mustafa Denizli de iran daki Persepolis takımından istifa etmiş bugünlerde korku duvarları her yanımı sarmaya başladı iyiden iyiye...
aynen katılıyorum tigana ile devam edersek önümüzdeki 5 yıl içinde fırtına bi takım oluruz

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

ilkheer

haber dogru olmaya bilir ama ben tigananın oynattıgı futbolu beenmiyorum düzeleceginide sanmıyorum FORZA LUCEE

canmert

inadınaTİGANA inadına RUNJEEEE

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

gelecekse luce gelsin!!!

ama tiganadan memnunum!!! basarı 3-5 ayda gelecek bişey değil.
YÖNETİM İSTİFA !!!

burak_bjk

Alıntı yapılan: Smyrnian LucA - Kasım 23, 2006, 12:52:24
Zaten Tiqanayı qöndermeyi düşünüoruz LucescuyLa anLaştık diemezLer ya..

bencede bu işin içinde başka bişey var bi anda luce gelirsede sasırmayın ben tiganaya yolcu gözüyle bakıyorumdevre arasında
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

C@Rsİ_MaNiA_11

bütün basın traşşşşşşşşşşşşş
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

DIABLO

abi adamlara malzeme çıksın yeter gerisini tınlamazlar
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

AyTeK54

bjkliserdal

ya umarım tigana kalır inadına tigana dielim sabretmektn başka çaremiz yok

Boss