Ana Menü

Kim gidecek?

Başlatan saldır beşiktaş, Mayıs 31, 2008, 16:55:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Cisse, Delgado, Tello, Bobo, Holosko ve üç yeni oyuncu... Beşiktaş yeni yabancı almak istiyorsa, bir yıldızıyla yollarını ayıracak.
30.5.2008

'Kimse inanmasın'Beşiktaş'ta transfer konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Menacer Sinan Engin dün ilginç açıklamalarda bulundu. Tomas Sivok, Zapotocny ve Anthony Seriç'le yabancı transferini bitirmediklerini söyleyen Sinan Engin, "Beşiktaş'ta transfer döneminin son gününe kadar çalışmalar ve hazırlıklar sürer... Biz Beşiktaş'ız. Çalışmalarımızı ve arayışlarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Benim ağzımdan çıkmamış isimlere camiamız ve taraftarımız inanmamalı" ifadesini kullandı.

Sekiz yabancı var
Sinan Engin'in "Yeni yabancı alınabilir" sözlerinin ardından gözler Beşiktaş'taki yıldızlara çevrildi. Cisse, Delgado, Tello, Bobo, Holosko, Sivok, Zapotocny ve Seriç'le kadrodaki yabancı sayısı 8'e ulaşıyor. Yani Beşiktaş yeni bir yabancı oyuncu almak istiyorsa, elindekilerden biriyle yollarını ayırmak durumunda... Teklifler aldığı öne sürülen Bobo ile Edouard Cisse'nin transfer döneminin açılmasıyla birlikte Beşiktaş'tan ayrılabileceği konuşuluyor.

'Gidene dur demeyiz'
Yıllık 1 milyon 250 bin Euro kazanan Cisse'nin yüksek maliyeti nedeniyle gönderilebileceği öğrenildi. Devre arasında Fransa'dan teklifler alan Cisse gitmek isterse, yönetimin onay vereceği kaydedildi. Sinan Engin, "Cisse'ye gelmiş herhangi bir teklif yok. Eğer gelirse, son kararı teknik heyet verecektir. Bobo konusunda da menacerler aracılığıyla teklifler alıyoruz. Ancak resmi bir girişim yok. Gitmek isteyene dur demeyiz" dedi.     

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Cisse iyi bir oyuncu ancak hedefi Şampiyonluk olan bir takımın orta sahasınında öyule aman aman işler yapacak bir oyuncu değil..

Sivokun transferi zaten bunu gösteriyor..

Beşiktaşımız zaten Defanstan Toramanı kesecek hali pek memkün görünmediğine göre defansımız S.Kurtuluş, Zapo, Toraman ve Seric ten oluşacak...

Sivokta alındıysa Cissenin kalmasının zaten bir mantığı yok..

Cissenin neden bu kadar önemli olduğunuda bu sene zaten anlamadım. Hücüma katılma yönü çok zayıf bir oyuncu aynı zamanda savunma yapmaktada çok iyi olduğu söylenemez..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Yabancı kontejanını açmak için Bobo'yu öne sürmeye başladılar gene.Yok bizim kulübe isim yapmış,talibi artmış futbolcu çok geliyor.
İsteyen varken sat gitsin!Akıllanmadılar daha,eğer illa birileri gitmesi gerekiyorsa sat Cisse'yi madem yerine adam aldın.
Kulübede oturtmanın anlamı ne?
Ha unutmadan sezon ortası ve sezon sonunda onunda isteyeni vardı.Eski takımı çok yanmıştı ardından.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

KeePSaKe

göndersinler ya ben beğenmiyorum cisse yi bizde çok iş yapamadı zaten 8 yabancı var sivok geldiğine göre cisse ye güle güle demek kalıyor öyle gözüküyor yani durum
Since 1903