Ana Menü

Ertuğrul Sağlam; Daha fazla Transfere İhtiyaç Yok..!

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 31, 2008, 14:46:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Konu Transfer

Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Başkan Yıldırım Demirören'e bir rapor vererek gelecek sezon için daha fazla transfere ihtiyaçları olmadığını söyledi.

Demirören'le görüşen Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın " Sivok, Zapatochny, Seriç ve Tuna bizim savunma anlamındaki problemlerimizi çözecek oyuncular.Gelecek yıl aynı problemleri yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. Daha fazla transfer yapıp da takımı bozma niyetinde değilim. Eğer Cem Atan'ın bonservis sorunu çözülürse onu da alıp transferi kapatalım " dediği öğrenildi.

Sözlerine sürdüren Sağlam'ın " Artık istikrarı yakaladık.Kadronun iskeleti de belli .Kadromdaki oyuncular tecrübede kazandı. Gelecek yık çok daha iyi Beşiktaş izleyeceksiniz" dediği belirtildi.

Yıldırım Demirören'in de Sağlam'a yanıt olarak "Camiamız artık başarı istiyor tek vücut olup, sezon sonunda ipi biz göğüslemeliyiz. Sana ve teknik heyete çok güveniyoruz. Bizi mutlu edin" karşılığını verdiği öğrenildi.

Diğer taraftan Cem Atan'ın transferini çözmek için önümüzdeki günlerde yeniden Avusturya'ya gitmeyi planlayan menajer Sinan Engin'in, Matesburg kulübü yöneticileriyle bir kez daha görüşeceği ve 2 milyon euro olan bonservis bedelini 1 milyon euro'ya indirmeye çalışacağı kaydedildi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erasca

Ah Ertuğrul Ah!Adam gibi Adam dedik diye mi bu kadar yüz buldun,bu kadar kalitesiz sandın Beşiktaş ı...Allah seninde bizimde sonunu hayır etsin...

gözzde_bjk

Hangi istikrarı yakaladık bir ben anlayamadım herhalde?
İstikrar dediğin 1maç kaybetmekle yok oluyorsa evet biz o istikrarı 2 senedir harika birşekilde yakaladık.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

KeePSaKe

of millet kimleri transfer ediyor biz seriç i aldık diye bitiyor transfer akıllanmaz bunlar valla
Since 1903

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

yabancı oyunculardan bahsediyo alınan seriç sivok felan ama daha takviyeye ihtiyacımız var
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

hocam insaallah yeni transfere gerek yoktur,aksi halde 2 ay sonra bize bi hoca transferi lazim olabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

ole zaten transfere ne gerek var
aldıgımız adamımı oynatıyoruz
buluruz paftan bırılerını oynatırız
olmadı mı devre arasında
bı degısıklık olsun dıye
oynatmadıgımız yabancıları satıp oynatmayacagımız yenı transferler yaparız
sonra yıne utanan taraftar olur!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

melankolizm

SercanBjk

Yıldırım Demirören ve ekibinin Ertuğrul Sağlama transfer için ayırdığı bütçenin çok az olduğu kanaatindeyim.Ertuğrul hoca bu kadar ismi olmayan oyuncuyu istemez zannedersem,ama bunu çıkıp açıklamadığı sürecede kendisi sorumlu olacaktır varsa yönetimsel zaaf iş işten geçmeden çık açıkla hocam yoksa seneye zor olursun bu takımın başında.

Simurg

Haklısın hocam ne transferi ya biz böyle iyiyiz :oklava :oklava :oklava
adam alıp napıcazki aman ha belki maç kazanırız

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

aldigimiz adamlar zaten bos oldugu icin
bencede yapilmasin, gencleri oynat yeter..zaten hep zarar hep zarar
bari gencleri kazandirinda bir is yapmis olursunuz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ata vicente

Ben de butun arkadaslarım gıbı ertugrtul hocama katılıyorum.Nobre muhtesem bır forvet bence Besıktasımızı uefada ve lıgde mukemmel tasır.Boboyu satıp demırorenın borcunu odeyelım hatta holoskoyuda satalım nobre tekbasına goturur bu olayları.Ayakta uyuyosunuz hocam senın adam gıbı bır onlıberon yok.Solkanadın yok forvetın (bobyu satarsan) yok.Heee son bı soru daha Ibrahım toramanı ne yapacaksın 3 tane defans aldındaaa onlıberomu oynatıcan???