Ana Menü

Hangisi Doğruymuş?

Başlatan erasca, Mayıs 30, 2008, 23:37:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Vazgeçtim demin yazdıklarımdan...Herkes bişeyler biliyordur kendince
Benim tek sorunum,istifa istememizin yanlış olduğunun söylenmesi...
İstifa etmek yanlış mış ve çArşı bize doğruyu göstermek için bağırmamış...
Sonuçlarını görüyoruz...
Demekki istifa doğru birşeymiş...
Kısacası kendilerine göre çArşı değil di suçlu,istifa istiyen Beşiktaş taraftarıydı...
Meğer biz onlardan değilmişiz...

canavar_bjk

çok dogru yazmışsın fakat nasıl olurda istifa istmezler aklımda bir çok soru işareti kaldı benim
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

erasca

ne zaman Beşiktaş tamamen biter o zaman istifa ederler...başkan ve yanındakilerin görevi Beşiktaş ı yok etmek...

pascalyptica

önce alenin konuşmasının mantığını bi kavrayalım da sonra tartışalım lütfen..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erasca

Sen nasıl yorumluyorsun konuşmayı...
Bu olay Alen in olayı değil...Alen in konuşması çok önemli değil.Bu işin nedeni Alen in cezası ve Optik Başkanın vefat etmesidir...

pascalyptica

hayır bu olay çarşı gitti değildir.. çarşı artık bi' grup değil.. kimse bunun farkında da değil.. sadece çarşı ismi yok..

gözden kaçan bi' nokta var ki o da "yapılacakları görmek bizim de hakkımız sanırım" lafı..

bakalım satılmış diye bağıranlar şimdi kimle uğraşacak?? gençliklerini satabilecekler mi?? bunu çok merak ediyorum..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erasca

@pascalyptica

sen o sözü almışsın kendine ben de "artık çArşı ismi yok sadece Beşiktaş taraftarı var" sözü...
aslında bütün sözler tartışılır da...
ve şu benim en garibime giden abiler her zman bize bu bir ruhtur,tüm Beşiktaşlıları altında barındaran şemsiyedir dediler...
sence en son yaptıkları en son açıkladıkları bi karmaşa içinde değilmi?herkes farklı anlar ben ne anladım mesela...biz tribünde hiç birşeymisiz,sadece onlar varmış ve onların içinde olmayanlar sadece özentilermiş gibi bişey anladım...bir ruh değil sadece semtinmiş o ruh gibi anladım...

keskinli

carsili olmadanda birakin gencliklerini geleceklerinide besiktas ugrunda harcayan ne kadar cok besiktasli var biliyormusunuz?
benim ve sizlerin su anda kimbilir yapabilecekleri ne kadar cok is vardir.
kimi cocuguyla zaman gecirmek yerine,kimide babasiyla zaman gecirmek yerine besiktasin varligi icin mücadele ediyor.
carsi cok iyi bi taraftar gruybuydu ama carsili olmayipta iyi besiktas taraftari olunabilinir,bunuda unutmayin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

ayrıca unutmayalım zamanın da çArşı tezahüratı yoq sadece takıma destek wercez denilien günleri.yine aynısı olcak beyler....

SercanBjk

Kişisel çıkarlar Beşiktaş sevgisinin önüne geçmiş ise istifa demek elbette kötü bir şey. !