Ana Menü

kolot gitsin diyenler şimdi ne düşünüyor??

Başlatan cassa23, Mayıs 30, 2008, 12:10:03

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

Celal Kolot'tan yaylım ateşi
Eski yöneticilerimizden Kolot, Çilekli Tesisleri konusunda yönetimi eleştirdi

Başarısız geçen bir yöneticilik hikayesi sonrası istifa eden Celal Kolot, başkan Yıldırım Demirören ile yönetimini yerden yere vurdu. Kolot, "F.Bahçe ve G.Saray son 7 haftaya lider giren Beşiktaş'ın elinden şampiyonluğu adeta almışlardır. Yönetim burada da dik bir duruş gösterememiştir. Şampiyonluğun kaybedilmesinin de en büyük nedeni yönetim zaafiyetidir. Basketbolda da aynı durum yaşanmıştır. Bugün Çilekli Tesisleri'nin kaybedilmesi bunu göstermektedir. F.Bahçe, Kadıköy Belediyesi'nden çok büyük bir arazi alırken, G.Saray Seyrantepe'yi kendine kazandırırken, Beşiktaş'ın 10 yıldır kullandığı araziyi kaybetmesi ise tam bir skandaldır.

"GÜLÜNÇ BİR FOTOĞRAF"
Yok Beşiktaş Belediyesi ihaleye çıkarıyormuş yok Beşiktaş katılamıyormuş, bu fotoğraf gülünç bir fotoğraftır. Yönetimin acizliğinin fotoğrafıdır. Beşiktaş'ın elindeki arazi alınırken, kaderine razı olan bir yönetiminin bittiğinin fotoğrafıdır" şeklinde konuştu.

Kaynak: Sabah

belki bende bu adam için gitsin demişimdir ama beşiktaşımıza başkan olacak adammış meğer

keskinli

hepsininde akli yönetimden ciktiktan sonra geliyor nedense?
görev aldiginda is yapacaksin,simdi agzinla kus tutsan bi ise yaramaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgado1008

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 30, 2008, 12:24:23
hepsininde akli yönetimden ciktiktan sonra geliyor nedense?
görev aldiginda is yapacaksin,simdi agzinla kus tutsan bi ise yaramaz
verdiği parayı bile geri isteyen biri madem beğenmiyordun ne diye beraber çalıştın demirörenle
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

amokachi_17

celal kolot belki beşiktaşlıdır ama beşiktaş ta işler iyi giderken bile ertuğrul hocamıza ve yönetimimize eleştiriden başka bi şey getirmeyen sadece kötüleyen kendi hisleri ile hareket eden beşiktaşa yakışmayan birisidir

gözzde_bjk

Her alınan kararda ''Benim haberim yoktu'',''Ben bilseydim böyle bir karara imza atmazdım'' diyerek ikilem yaratan bir adamın yönetimde olmaması çok doğal.

Herşeyi çok biliyordu da neden hayır dediğini idda ederken bile her kararın altında imzası vardı?
Yönetimin hatalı olduğunu hepimiz biliyoruz ama neden yönetimin yaptığı her işte imzası vardı?
Benim söylediklerimi yapmıyorlar bırakıyorum diyip adam gibi istifa etseydi.

İş işten geçtikten sonra onlardan büyük Beşiktaşlı yok zaten!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

muhsin_1903

Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

saldır beşiktaş

beşiktaşa en ufak katkısı geçmemiş isimler beşiktaş hakında konuşamaz
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Konuyu açan arkadaşım Kolot'un başkan olacak adam olduğu kanısına nasıl vardın ??

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mayıs 30, 2008, 20:16:05
Konuyu açan arkadaşım Kolot'un başkan olacak adam olduğu kanısına nasıl vardın ??

aynen belki beğenirsined bu kadar ciddi düşünce değişikliği sakat bir tek haberle

eyup1903

pascalyptica

bence yönetimin yaptığı en iyi karar kolotla yolları ayırmaktı..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..