Ana Menü

Sergen'e Jübile Teklifi

Başlatan carlito1903, Mayıs 30, 2008, 11:16:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

1991-92 sezonunda Beşiktaş altyapısından A takıma yükselen Sergen, 1997-98 sezonunda 8 milyon dolara İstanbulspor'a satılmış; daha sonra F.Bahçe ve G.Saray'da 2'şer, Trabzonspor'da ise 1 sezon oynadıktan sonra 2002-03 sezonunda tekrar Beşiktaş'a dönmüştü.. Beşiktaş'ın son şampiyonluğu yaşadığı 100. yıl kadrosunda yer alan Sergen, 2006-07 sezonunda Beşiktaş'la yollarını 2. defa ayırıp İkinci Lig'deki Şekerspor'a gitmişti

DEMİRÖREN'E BRAVO

KENDİSİNİ gönderen Demirören yönetimiyle de sorunlar yaşamasına karşın, Beşiktaş tecrübeli futbolcuya önemli bir vefa örneği gösterdi. Demirören'in talimatıyla önceki gün Sergen'i telefonla arayan menajer Sinan Engin, "Futbolu bıraktığını duydum.. Senin gibi yetenekler kolay yetişmiyor.. Ben yeteneğini ve tecrübeni gençlere aktarmandan yanayım.. Sen Beşiktaş'ın çocuğusun.. Beşiktaş'la arana mesafe koymana da gerek yok.. Yaşanan tatsızlıkları unutalım.. Ve madem futbolu bıraktın, üstümüze düşeni yapalım, sana görkemli bir jübile düzenleyelim.. Ayrıca istersen, İngiltere'ye teknik direktörlük kursuna yollayıp hem yabancı dil öğrenmeni hem de kendini geliştirmeni sağlayalım. Sonra Beşiktaş'a hizmet edersin" teklifinde bulundu

SERGEN DUYGULANDI

BU bir öneri karşısında duygulanan Sergen ise Engin'e "Bu kadar ince düşünmenizden gururlandım.. Başka takımlarda da oynamış olabilirim ama ben her zaman Beşiktaşlı Sergen'im.. Tabii ki jübile yapmak isterim, ayrıca kendimi gelişme konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Bu yaklaşımınıza teşekkür ederim" karşılığını verdi.. Engin'in Sergen'i başkan Yıldırım Demirören'le görüştürdükten sonra sezon başına kadar jübileyi yetiştirme çalışmalarının başlayacağı öğrenildi.. Sergen için Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim de bir jübile planlıyordu.. Ancak Beşiktaş'ın devreye girmesiyle, Sergen'e futbola başladığı siyah-beyazlı formayla jübile yapma şansı doğdu..

Brestgerfich

İyi Olur... Çok kez paraya tercih etti Beşiktaş'ı ama ondan vazgeçemeyenler için Sergen'i bir defa daha izleme fırsatı olur...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

salvador

iyi sonkez olsun gelsin oynasın
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

delgado1008

nedense bu adamın çok iyi bir hoca olacağı inancı var içimde...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

metin16

sensiz geçen günlerin......

keskinli

tüm hatalarina ragmen bi jübileyi cok görmüyorum
ettigi hizmetlerden ve bize tattirdigi futbol zevkinden dolayi sonsu tesekkürler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartal-39

bize yaşattıkların için teşekkürler sergen abi
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

carsi52

BöyLe büyük bir futboLcumaz tabikide jübiLe yapmaLıyız :)
Bölünür senin için uykular!

gözzde_bjk

İlhan Mansız'a jübile yapmayı çok gören yönetimden şaşırtıcı bir fikir gelmiş.Sergen tüm kulüpleri dolaşsa da benim için Beşiktaşlı Sergen.O yüzden jübilesini bizde yapması da jübilesine gitmekte çok güzel olucak.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

ilhan mansizla sergeni 1 tutmak yanlis olur bence
sergen besiktasin altyapisindan gelmis bi sporcu
ilhan mansiz baska bi kulüpten gelmis ve cok az oynamis
ilhana jübile yapilirsa besiktasta gelmis gecmis herkese jübile yapilmali

KeePSaKe

gelde bir kaç sene oyna sonra jubileni yap be Sergen :(

ama o zaman İlhanada yapsınlar
Since 1903

gözzde_bjk

İlhan'la Sergen'i bir tutmuyorum ancak İlhan her röportajında Beşiktaş sevgisini dile getirmiş bir futbolcu.Ki taraftarında onu ne kadar sevdiğini unutmamak lazım.Bunun için İlhan'ın da jübileyi hak ettiğini düşünüyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

KeePSaKe

ilhan da Beşiktaş ruhu olan futbolculardan birisiydi onada jubile yapmak yakışır

Pascal da gelsin ama jubile için değil o adamın yapacağı işler var bu takımda :)
Since 1903

keskinli

taraftara göre karar vermek yanlis olur
jübile icin belirli sartlar vardir,bu sartlar her futbolcu icin degismemeli
ne kadar forma giymis gibi...

saldır beşiktaş

sergen jübileside süper olur ha nouma'da gelir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan