Ana Menü

Talip Yok

Başlatan hrby, Ocak 02, 2007, 12:43:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hrby

Yönetimin zarar etmeden yollamak istediği sambacı için uygun teklif gelmedi.

Geldiği günden beri beklenen çıkışı yapamadığı için satışa çıkarılan Kleberson, şimdilik elde kaldı... Yaklaşık bir aydır menajerler aracılığıyla sambacıyı pazarlamaya çalışan yönetim, hedefine ulaşamadı. 3.5 milyon euro'ya mal olan Brezilyalı yıldızı zarar etmeden elden çıkarmak isteyen ve "Onu alacak takım hakkını vermeli" açıklamasını 
yapan yönetim, transferde de sıkıntıya düştü.

TAKAS YAPILABİLİR
Kleberson'u gönderip, onun bölgesine kaliteli bir yabancı almayı planlayan siyah-beyazlılar, bir süre daha bekleme kararı aldı. Yeni yıl tatili sonrası
piyasanın hareketlenmesini bekleyen yönetimin, sambacıyı Beşiktaş'a faydalı olabilecek bir futbolcu ile takas etmeye de hazır olduğu öğrenildi. Kleberson satılırsa Djemba- Djemba transferine hız verilecek.
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

@LAYINA GİDER

inş.iyi bir orta saha ve sağlam bir defans alırız

ist.hatirasi/3-4

bence kalsın adam gbi oynasın
YÖNETİM İSTİFA !!!

canmert

daha bu takıma faydası dokunmaz adamın kafasında bitmişiz bir kere
satalım gitsin

hrby

kesinlikle gitmeli bence faydası yok ve çok fazla top kaybı varr
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

bsever1903

ailtonla klubede yaptıgı bı muhabbet vardı hanı.ailton edit gecıyodu bızımkıyle.o zaman ıkısını bırden yollucaktın ıste.

osi_bjk

Kleberson artık gitmeli takımdan hiçbir yararı yok takıma.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Spy radamantis

Alıntı yapılan: canmert - Ocak 03, 2007, 16:11:26
daha bu takıma faydası dokunmaz adamın kafasında bitmişiz bir kere
satalım gitsin
Aynen
BaBalaR CorTLaMaZ

black-eagle

bence yonetim ve teknik heyet onla gorussun son bi sans versin yarım sezon daha oynasın snr olmadı gider
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

IL Capitano

yarim sezon sonra zaten kontragi bitiyor o zaman zaten tuyer..
keske simdi satip iki-uc kurus para kazansak..
ama nerde 5e al 1e sat..
yanlis hatirlamiyorsam 3,5 mil euro vermisdik bu herife
simdi yarim mil euroya satamayiz...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

artık bızım ıcın kleberson onun ıcın bjk defterı kapandı.ınsallah satarızda bıraz para kazanırız.ancak bu gıdısle sene sonunda elını kolunu sallayarak gıdıcek
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

parmanides

kleberson aldigi her topu olumsuz kullaniyo kardesim yeter artik defol git ya biktik..serdarin yanina djemba djemba ve serhat akini alin olmadi delgadoyu oynatin klebersonun yerine daha cok sac bas yolariz biz bu kafayla ...ne diyeyim allah belani versin kleberson ailton juan fran fazli ayhan okan koc ali tandogan emre asik niyazi tolga berkant kursat  youla aklima gelmeyen daha bi suru sahte kahramanlar..sizler yediniz bu insanlarin hakkini.o bagiran taraftarin altinda can verin insallah....bu arada birisi beni duyuyosa bi gurbetci var suat turker yarin 10 milyon euro olmadan alin su adami.. ayrica paf takimda bi cocuk var bizim almanyadan alinan neydi adi hatirlayamadim solda oynuyo kel kafali falan bence onada sans verilse iyi olmaz mi...is bitek klebersonla kalsa iyi cok sey var gozden gecirilmesi gereken...birde bjk tv de chinko yayinlayan zihniyete sokim...cok doluyum her neyse..danimarkadan selamlar..alen baskan bjk sampiyon..

levent1903

aydin karabulut
paf takimda sol kanat
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

die-4-u

eğer aldığığımız paraya satmaya çalışırsak elimizde patlar...kulübün en az zarar göreceği şekil neyse gönderilmeli...artık bu takımda yeri yok..ne bizi üzsün ne kendini