Ana Menü

Hep Senin Yüzünden

Başlatan SercanBjk, Mayıs 28, 2008, 20:43:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Hep senin yüzünden geldiğin güne lanet olsun,işin gücün özel yaşantın bizlerden beter olsun.

Bir geldin pir geldin maf ettin bizi önce Beşiktaşı sonra Çarşı`yı rezil ettin sen bizi.

Kardeşi kardeşe düşürdün 25 yıllık efsaneye düşman ettin milleti

Hainler koydun efsanenin içine hainlik yapsınlar diye işte kaldıramadı bu ruh hainliği kendi kendini yok etti.

Mutlu olursun inşallah 100 yıllık değerlermizden sonra 25 yıllık çArşı`yıda kaybediyoruz.

Ama sen devam et Sivoklarla Zapatocnylerle bizleri avutmaya.

Seriçe Mardona demeye devam edin aferin size aferin büyük adamlar bay her şeyi bilmişler aferin.

Geldiğiniz güne lanet olsun sindirdiniz insanları içinde Beşiktaş sevgisi taşıyan insanlara bile sahtekar adamlarınız sayesinde damga yedirttiniz.

Senelerimizi heba ettiniz umutlarımızı yok ettiniz.

Umudun adıdır Beşiktaş ama sen oldukça bu umut hiç olmayacak.

Stadmı yapacaktın ? Al şimdi başına çal stadını dinlersin sinek vızırtılarını.

Git dedik boşa demedik kimsi senin için susarken kimisi feryat etti senin yüzünden düştü millet bir birine.

Rezil ettin bizi rezil ettin oynadın aşkımızla dalga geçtin

İstemiyorum senin ne stadını ne tesisini ne paranı ne pulunu

YETER ULAN KÜFÜRLE GELDİN ADAM GİBİ GİT

BABANIN MALIMI BEŞİKTAŞ SENİN YETER.!!!

BAŞIN ÖNE EĞİLMESİN ALDIRMA KARTAL ALDIRMA...

25 YILLIK EFSANE REZİL OLDU SENİNLE...

YETTEEERRR YILDIRIM DEMİRÖREN YYYEEETTEEERR...

SUÇLU SENSİN SORUMLU SENSİN PADİŞAHIN OĞLUDA OLSAN SADRAZAMIN TORUNUDA OLSAN GİDECEKSİN..!!!

Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak.!!!

SATUKBLADE

çarşı beşiktaşın önüne geçti diye bir söz çıkmadı yıldırım demirörenin ağzından

burada hiç kimse yıldırım'ı sevmezken hiç bir beşiktaş maçında neden kapalı tribünde bir PROTESTO YOKTU ?

peki bundan 1-2 hafta öncesine kadar neden hepimiz asıp kesiyorduk
bedava bilet alıyorlar yıldırımı destekliyorlar çarşı artık bozdu kendini

sonra suç sende yıldırım diyoruz
suçlu yeterli protestoyu göstermeyen burada satılmış diyip sonra arkasına düşenlerde

ilk defa bu konuda yönetim hatasız arkadaşlar kabul edelim

SercanBjk

Yazıyı okursan yönetimin nasıl suçlu olduğunu göreceksin,dediğin etkenler olmadığı için çArşı bu rezilliği kaldıramadığı için gitmiştir.Sorumlusu Demirören`dir.

gözzde_bjk

Hainleri koydun demişsin de Çarşı bu hainleri seçemeyecek kadar kör mü?
Zarar vereni arasından atamayacak kadar aciz mi?
Allah aşkına herşeye de yönetimi sokmayalım.Deselerdi ki yönetim istifa dedik etmedi,Sinan Engin'e pankart yaptık olmadı bu da bize yakışmadı o zaman yönetim suçlu olurdu.
Ama yok 5 senedir başarısız olduk bu yüzden bırakıyoruz e o da komik olurdu.Tüm Beşiktaşlılar bırakıp gidelim mi?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

SercanBjk

ALEN MARKARYAN : Şanlı, şerefli camiamızı rahatsız etmeye başladığımızı hissettik sanki. Biz fazlaysak, biz birilerinin adamıysak, biz Beşiktaş'sız bir hayat yaşamaya başlamışsak ve biz zarar veriyorsak hemen gidebilirdik.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bu cümlelere çok dikkat edilmelidir.

SercanBjk

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 28, 2008, 20:56:48
Hainleri koydun demişsin de Çarşı bu hainleri seçemeyecek kadar kör mü?
Zarar vereni arasından atacak kadar aciz mi?
Allah aşkına herşeye de yönetimi sokmayalım.Deselerdi ki yönetim istifa dedik etmedi,Sinan Engin'e pankart yaptık olmadı bu da bize yakışmadı o zaman yönetim suçlu olurdu.
Ama yok 5 senedir başarısız olduk bu yüzden bırakıyoruz e o da komik olurdu.Tüm Beşiktaşlılar bırakıp gidelim mi?

çArşı yı rahat bırakmadılarki temizlensinler çürük elmaları herkes arasındaki çürük elmaları temizlesin dedik.Sinan Engine karşı pankart açtı bir taraf,bir taraf destek verdi,istifa diye bağırdı bir taraf bağırmadı diğer taraf.Ayırılıklar oldu her maç kavgalar çıktı,özellikle bu sene dikkat edin peki bu kavgalar kimin için ne için çıkıyordu. Biri gitsin diyor diğeri kalsın diyordu,birileri Demirören`nin adamı birileri değildi,en sonunda yok olup gidelim dediler bu kadar haysiyetsizliğe göz yumamayız ve gittiler. Suçlu Demirören`dir,bu fikrimden asla vaz geçmem.

gürol

çarşının katili yıldırım demirören olduğu kadar çarşının kendiside
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

SercanBjk

Alıntı yapılan: gürol - Mayıs 28, 2008, 21:01:21
çarşının katili yıldırım demirören olduğu kadar çarşının kendiside

Tabiki bunda hem fikiriz ama bu topic şu andsa dış etkenler için açılmış olan bi topic işin içine girmiyorum sadece bildiğim kadarını yazarım bilmediğimi iddia etmem.

SATUKBLADE

bir taraf bağırdı sinan için bir taraf bağırmadı diyorsun o temizlemeyi ben gidip yapayım ? çarşı yapacaktı

NoPasaran

adamın biri varmış vaktin birinde

Hergün karısına zorla bana hamur işleri börekler çörekler yap diye zorlamış..

kadıncağızda yaparmış..

50 yaşında kalp kirizi geçirmiş ve ölürken şöyle demiş

"Beni sen öldürdün"

:)

Kadın burada ne kadar suçsuz ise Yönetimde burada öle suçsuz :)

Birileri hata yaptı ve gitme vakti geldi dedii.

Başkan ne yapsın

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Başkan ne mi yapsın GİTSİN !
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Gitsinde, Çarşı yüzünden giderse Allah belasını versin!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cassa23

beğenilmeyen serdar bilgili olsaydı bu durumlara gelmezdik

NoPasaran

Alıntı yapılan: cassa23 - Mayıs 28, 2008, 21:34:33
beğenilmeyen serdar bilgili olsaydı bu durumlara gelmezdik

aynen :)

Ben Bilgili'yi ne olursa olsun severdim :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

allah razı olsun adamadan benim doğduğumdan beri gördüğüm tek şampiyonluktu
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan