Ana Menü

Cumartesi Günü Barbaros Parkına

Başlatan YakalarSAM, Mayıs 28, 2008, 20:09:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Böyle bişey yapılması şarttı zaten.Büyük kentlerde böyle yürüyüşlerin yapılması gerekir.Çarşının gidişi sadece Beşiktaş'a zarar vermekten başka bişey değildir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

YakalarSAM

Cem Goren

ben rağbet olmayacağı düşüncesindeyim forzada şairler parkı deniyor orası alsa alsa 50-60 arası alır öçnce barbaros dediler son ra şairler dediler anlamıyorum toplanılsa ne değişecek merak ediyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ismailcem

Alıntı yapılan: cem_goren - Mayıs 31, 2008, 18:17:32
ben rağbet olmayacağı düşüncesindeyim forzada şairler parkı deniyor orası alsa alsa 50-60 arası alır öçnce barbaros dediler son ra şairler dediler anlamıyorum toplanılsa ne değişecek merak ediyorum

fenerbahce macı öncesi cem abi bedava bilet dagıtıyordu sairler parkında bin kişiden fazla insan vardı ayrıca o parkın yanında bir park daha var kardesim be

Cem Goren

Alıntı yapılan: ismailcem - Mayıs 31, 2008, 18:21:15
Alıntı yapılan: cem_goren - Mayıs 31, 2008, 18:17:32

fenerbahce macı öncesi cem abi bedava bilet dagıtıyordu sairler parkında bin kişiden fazla insan vardı ayrıca o parkın yanında bir park daha var kardesim be
neden gelmişler ama bunuda bi düşün bedava bilet dağıttığı için bi menfaat var ortada bu göz ardı edilemmesi lazım

[KralKartal]

bileti verenler kim :D

nerden almislar ??

yok yok carsi yapmaz, yonetimi desteklemez ki?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Anarchy*

SercanBjk

Toplanmanın nasıl geçtiği hakkında bilgisi olan yok zannedersem.

KeePSaKe

Since 1903

gözzde_bjk

Toplanmışlar 100 kişi varmış.Daha çok forzanın durumundan siteye adam gibi yazı yazılması gerektiği konuşulmuş.
Yeni açık amigosu Mustafa'da ordaymış.Abilerin dinlenmekte olduğu Beşiktaş'ı bırakmayacağını söylemiş.
20 temmuz gibi bır tarıhte(tam kesın değil) tekrar bulusarak daha büyük bir organızasyon düzenlenecekmiş.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erasca

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 30, 2008, 12:35:09
birbirinize kirici sözler etmeyin
isteyen istedigi yere gider protesto eder,istemeyende gitmez
ne gidenler kötüdür nede gitmeyenler
bu sitenin kötü bi niyeti olsa zaten böyle bi konu burda durmaz,hemen silinirdi!

15 yaşında 16 yaşında insanlardan bazıları millete kafa tutuyo onlara biraz dikket edebilirmiyiz?

ata vicente

Alıntı yapılan: erascarsi - Haziran 01, 2008, 00:08:40
bu sitenin kötü bi niyeti olsa zaten böyle bi konu burda durmaz,hemen silinirdi!

15 yaşında 16 yaşında insanlardan bazıları millete kafa tutuyo onlara biraz dikket edebilirmiyiz?

Cok dogru bır tespıt bende aynı seyı dusunuyorum.15-16yasındakı coluk cocuk bıraz daha buyuge kucuge saygıyı sevgıyı ogrenmelı

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Haziran 01, 2008, 00:04:04
Toplanmışlar 100 kişi varmış.Daha çok forzanın durumundan siteye adam gibi yazı yazılması gerektiği konuşulmuş.
Yeni açık amigosu Mustafa'da ordaymış.Abilerin dinlenmekte olduğu Beşiktaş'ı bırakmayacağını söylemiş.
20 temmuz gibi bır tarıhte(tam kesın değil) tekrar bulusarak daha büyük bir organızasyon düzenlenecekmiş.

sağol gözde bende bunu merak ediyordum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

mdc

Alıntı yapılan: erascarsi - Haziran 01, 2008, 00:08:40

Bu forumda tür şahıslar varsa, moderatore bildir butonundan  bize yollayabilirsiniz ;)
Gereken derhal yapılır
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Cem Goren

fazla bi rağbet olmamış bence olmasınada bu saaten lüzum yok dinlenmeye çekilen insanlar neden feshettik der anlamıyorum