Ana Menü

sorumlular gerekeni yapmalı

Başlatan gürol, Mayıs 28, 2008, 06:12:36

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

karamsar olmak istemiyoruz ama ortada karamsar olmamamızı gerektirecek bişey yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

l3eşiktAşkIm!

sorumlular geregini ne zman yaptıda şimdi yapcak olan oldu artık
Yönetim Kendine İyilik Yap İstifa Et Yeter Artık !!!

gürol

Alıntı yapılan: l3eşiktAşkIm! - Mayıs 28, 2008, 17:43:32
sorumlular geregini ne zman yaptıda şimdi yapcak olan oldu artık
hadi o zaman çalışmayı bırakalım yemek yemeyi de bırakalım kıyametin kopmasını bekleyelim.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

yani kim ne zaman üzerine düşeni yaptıki şimdi ne bekliyoruz

Guti ORÇ.

Rezilliklerle ve hüsranla dolu bir sezon hatta 4 sezon geçirdik.Binlerce taraftar sabır taşı oldu.Demirörenin yaptıklarını gurulu bir başkan yapsaydı 20 kere istifa etmişti.

Yazık...

RCA

hani o BÜYÜK transferler..

hani o BÜYÜK stad projesi ,hani verdiğin o sözler ! sinanıda al git defol GİT !
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

gürol

sakin olun beyler bayanlar...bizde tepkimizi koyuyoruz ama aşağılamadan.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

verilen sözler tutulmadı artık ne bekliyorlar anlamadım

saldır beşiktaş

koskoca 5 sezon yönetimde kaldılar aldıkları en yi derece bu dönem içeresinde 2.cilik eğer beşiktalılarsa beşiktaşa yarardan çok zararı olduklarını düşünüp artık istifa etmeleri gerekir
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

eğer gururluyum şerefliyim diyorsan Beşiktaş tan ayrıl başkan !
Since 1903

SercanBjk

çarşı istifa etti,yönetim de aynı şerefi gösterirse zerre kadar şerefleri kalmış diye yorumlanır. 

Küfürle gelen Küfürle Gitmesin dedik olmadı küfürle gidecekler o olacak eninde sonunda.!

yorumbjk

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mayıs 28, 2008, 20:46:14
çarşı istifa etti,yönetim de aynı şerefi gösterirse zerre kadar şerefleri kalmış diye yorumlanır. 

Küfürle gelen Küfürle Gitmesin dedik olmadı küfürle gidecekler o olacak eninde sonunda.!
daha ne edilecek bunu anlamayan adam neden anlar ana avratmı olacak işin içinde illa aleme rezil ediyorlar bizi beceriksizler

eyup1903

bu olanların hesabını nasıl verecek acaba

delgado1008

seçimle geldim seçimle giderim diyor 2 sene daha dişinizi sıkın vede dua edin şampiyon olmasın diye Beşiktaş yoksa Başkan ilk şampiyonlukta 2010 da tekrar başkan olur yani ya yardan gececeksiniz yada serden...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...