Ana Menü

Kartal iç piyasaya döndü

Başlatan cArsi_faruk, Mayıs 27, 2008, 19:44:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cArsi_faruk

Beşiktaş, yabancı transferinden sonra gözünü yerli transferine çevirdi. Siyah - Beyazlıların Vestel Manisasporlu Uğur İnceman'dan sonra yine orta sahada oynayan Gaziantepsporlu Ekrem Hayyam Dağ'ı da istedikleri, ancak karşılarına çıkan 2 milyon Euroluk bonservis bedeli üzerine beklemeye geçtikleri öğrenildi.

Yapılan görüşmede siyah beyazlı yöneticilerin "2 milyon Euro çok büyük bir rakam. Biz Ekrem için ancak 250 milyar lira verebiliriz" dedikleri ifade edildi. 28 yaşındaki Ekrem, 3 sezondur Gaziantepspor'da oynuyor. Geçen sezon 31 maçta forma giyen Ekrem'in 5 golü bulunuyor.

Beşiktaş'ın Uğur İnceman içinse 750 milyar ayırdığı ve Manisaspor kulübüyle önümüzdeki günlerde masaya oturacakları kaydedildi.

Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu "Gerekli yerlere gerekli takviyeleri yapıyoruz. Kimse merak etmesin önümüzdeki sezon çok savaşan çok mücadele eden bir takım olacağız" dedi.

Bu arada Antony Seric'le her konuda anlaşmaya varılmasına rağmen bu transfer 3 gündür gündemdeki yerini koruyor... Menajer Sinan Engin'in Seric için "Gordon'a göre Maradona" diye savunma yapmasına rağmen eleştiriler devam ediyor... 6 sezonda 288 maç oynayan İbrahim Üzülmez'in yerine alınan Seric, 6 sezonda 98 maçta forma giydi.
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

l3eşiktAşkIm!

ya keşke giray ile selçuku alsaydık kalite oyuncular mehmet topuz gelse süper olurda yönetim alamaz
Yönetim Kendine İyilik Yap İstifa Et Yeter Artık !!!

SercanBjk

Alınan oyuncular ve izlenen transfer poltikası şampiyon olmak isteyen hedefilne UEFA kupasında en azından çeyrek finasl bulunduran,Türkiye kupasını almak isteyen bir takım için çok yalnış ve hiç ciddi değil.

muhsin_1903

millet tutturmuş  seriç diye daha adamı izlemedik bilmiyoruz nasıl bi topcu.kötü çıkarsa eğer en iyi yaptığı seyi yapar yönetim:oyunucuyu gönderir
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

carlito1903

Yerli transferinde bu sene alacak pek oyuncu yok, M.Topuz vardı takımında kaldı, Özer vardı fb kaptı, Giray vardı Trabzon kaptı...

Uğur'u alırsak iyi bi alternatif olur takım için, Ekrem hakkında pek fazla bilgim yok...

erkann

M.topuz haricinde alınacak oyuncu yok bence
altyapıdan oyuncu çıkaralım daha iyi

TurkishTank

Alıntı yapılan: muhsin_1903 - Mayıs 28, 2008, 00:03:44
millet tutturmuş  seriç diye daha adamı izlemedik bilmiyoruz nasıl bi topcu.kötü çıkarsa eğer en iyi yaptığı seyi yapar yönetim:oyunucuyu gönderir

HEHE... katiliyoruuum..:)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

l3eşiktAşkIm!

ibrahim kaşı beleşe getafeye yollarsan yurt içinde oyuncu ararsın oda ibrahim kaştan kötü olur bize kafayı yedirtirsin alt yapıdaki oyuncuların turşusunmu kurcaksınız ey yönetim !!!
Yönetim Kendine İyilik Yap İstifa Et Yeter Artık !!!

keskinli

Alıntı yapılan: l3eşiktAşkIm! - Mayıs 28, 2008, 16:05:43
ibrahim kaşı beleşe getafeye yollarsan yurt içinde oyuncu ararsın oda ibrahim kaştan kötü olur bize kafayı yedirtirsin alt yapıdaki oyuncuların turşusunmu kurcaksınız ey yönetim !!!
ne yapsaydi yani yönetim?
ibrahim kasa senelik 1.5 trilyonmu verseydi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin