Ana Menü

Hedef Saraçoğlu...!

Başlatan Bircan*, Mayıs 26, 2008, 17:43:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

O kadarda zor birşey değil. Yeterki inansın futbolcu, yönetim..

Onlardaki o inancı görelim de biz üzerimize düşeni yaparız..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

maçtan sonra saraçoğlu felan kalamz :D

keskinli

Allahim bu güzelligi yasat bize
amin
isimiz dualara kaldi :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Hayalini kurmak bile güzel ama ne zaman böyle büyük bi hedef koysak kendimize sonu hüsran oluyor malesef...

Final de biz oluruz olmayız ayrı konu ama ben final de kim olursa olsun gideceğim maça :)

cArsi_faruk

insallah oynariz
zeniti kim final oynarda kupayi alir derdi? ya probnyak öyle süper cikis yapmasaydi ?

kadromuz süper takviyeler de hosuma gitti defans saglam gözüküyor
artik is ofansiv tarafta bobo, Holosko, delgado, tello, özkan, cisse beraber iyi oynarlarssa

NEDEN OLMASIN?  :) INSALLAH finaldeyiz
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

cassa23

uefa cup sonrada süper cup maçı yaparız harika olur ya

Non Mollare Mai

Ben bıktım artık hayal kurup hüsranla sonuçlanmasından.
Olur mu ? Olur neden olmasın. Ama güvenemiyorum takıma.
edit

ist.hatirasi/3-4

bırakın bu işleri ne hedefler gördük hiç birşey olmaz grupları aşamayız aşsakta birine eleniriz.hayal kurmayın!
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Mayıs 27, 2008, 12:45:30
bırakın bu işleri ne hedefler gördük hiç birşey olmaz grupları aşamayız aşsakta birine eleniriz.hayal kurmayın!
hayalide güzel,birakta biraz hayal dünyasinda yasayalim :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

yapabileceğine inanmazsan ne kadar yetenekli oyunculara sahip olsan da hedefine ulasamazsın...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

of süper olur ya Saraçoğlu'nda kupa almak hayali bile güzel ama neden  gerçek olmasın ???
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

ulen varya su an besıktasta oynuyor olsaydım ve su yazıyı gorseydım ben bıle gaza gelır kapasıtemın 3 katına cıkardım bee :P
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

cArsi_faruk

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 27, 2008, 16:41:37
ulen varya su an besıktasta oynuyor olsaydım ve su yazıyı gorseydım ben bıle gaza gelır kapasıtemın 3 katına cıkardım bee :P

aynen ama bizim futbolcularda nerde o ruh cogu mac bitsinde eve gidiyim diye bakiyor sanki
Cocuklar Inanin Inanin Cocuklar Güzel günler görecegiz günesli günler !

Bircan*

geçenlerde baki takımdan yollandıgında forza girişe "bizden biri forza forum okuyor" diye yazmıstı. baki okuyordu, videosu falan vardı. ahhh ahh baki iyi oyuncu değil ama o ruhunu arıyoruz be..

alper_1903

hayaller kurmak güzel mesela söyle:

kazanacaksin o finali sonra saracoglunun ortasina dikeceksin Besiktas bayragini

ama dedigim gibi bu senaryodaki kurumlarin tamami hayal ürünüdür

SeRiC´lerle bu basarilar gelmez
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...