Ana Menü

Şöhretler turnuvası...!

Başlatan Bircan*, Mayıs 25, 2008, 15:11:58

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Nouma fenere yine kocaLığını yapmış ;D ;D
Cincon'ada çok kötü çakmışız ya 7-2 ;D ;D
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

helal nouma yaptın yine yapacağını ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Onur*

maçları kaçırdım.

tekrarını, özetini izleyebileceğimiz bir yer bilen var mı?
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Adriano

Zaman Gazetesi tarafından yedincisi düzenlenen Şöhretler Futbol Turnuvası'nda Beşiktaş şampiyon oldu.

BJK İnönü Stadı'nda Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un eski oyuncularının katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda, Pascal Nouma, Fani Madida, Mehmet Özdilek, Bülent Korkmaz, Tanju Çolak, Cüneyt Tanman, Pierre Van Hooijdoonk, Brian Nielsen, Aykut Kocaman, Hami Mandıralı, Tolunay Kafkas ve Lemi Çelik gibi eski önemli oyuncular forma giydi.

Takımların 20'şer dakikalık 2 devre üzerinden mücadele ettiği turnuvanın finaline, Fenerbahçe'yi 2-0 yenen Beşiktaş ile normal süresi 2-2 tamamlanan maçta penaltılar sonrası Trabzonspor'u 6-5 yenen Galatasaray yükseldi.

Siyah-beyazlılar, rahat bir oyun sergiledikleri final maçında Galatasaray'ı 7-2 gibi farklı bir skorla yenerek şampiyonluğa ulaştı. Final maçı sırasında Beşiktaşlı Nouma ile girdiği mücadelede suratına darbe alan Galatasaraylı Soner, karşılaşmayı yöneten Orhan Erdemir'e sert tepki gösterince kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Soner'in kendisine kırmızı kart gösteren Orhan Erdemir'in eline vurarak kırmızı kartı yere düşürmesi tepki aldı. Ayrıca final maçının son dakikasında sakatlanan Mehmet Özdilek, sahayı sedyeyle terk ederken, bu futbolcunun tendonundan sakatlandığı öğrenildi.  :kart

-BAKAN BAŞESGİOĞLU GOL ATTI-

Turnuvayı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu ile Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak da izledi.

Bakan Özak, organizasyonu bir süre izledikten sonra stattan ayrılırken, Murat Başesgioğlu ise Harun Erdenay, İbrahim Kutluay ve Alp Yalman gibi tanınmış isimlerin forma giydiği ünlüler maçında sahaya çıktı. Karşılaşmanın tamamında sahada kalan Bakan Başesgioğlu, 1 de gol atarken, maç bitiminde yaptığı açıklamada da ''Türkiye'nin böyle güzelliklere ihtiyacı var. Güzel bir organizasyon oldu. Hakemden de maçı 10 dakika daha uzatmasını istedim'' dedi.

Başesgiolu, şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş takımına da kupasını verdi.

-NOUMA'YA BÜYÜK İLGİ-

Beşiktaş forması giydiği dönemde siyah-beyazlı taraftarların sevdiği isimler arasında yer alan Fransız futbolcu Pascal Nouma, Şöhretler Turnuvası'nda da büyük ilgi gördü.

Organizasyonu tribünlerden yaklaşık 15 bin kişi takip ederken, Pascal Nouma lehine sık sık tezahüratlar yapılması ve Fransız futbolcunun tribünlere çağrılması dikkat çekti.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

Alıntı yapılan: Buz - Mayıs 25, 2008, 15:40:33
Tüm parçaLar yerine oturmuş yine ama Fener zenci sever pankartımız eksik kaLmış :)

o parça eksik kalırmı hiç  8)
Stadda o pankartta vardı.

Çok yorucu bir günde gercekten ama güzeldi :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

noumAyberk

Ahh Pascal Ahh valla özlemişim

Bircan*

Alıntı yapılan: Adriano - Mayıs 25, 2008, 19:21:24
Siyah-beyazlılar, rahat bir oyun sergiledikleri final maçında Galatasaray'ı 7-2 gibi farklı bir skorla yenerek şampiyonluğa ulaştı. Final maçı sırasında Beşiktaşlı Nouma ile girdiği mücadelede suratına darbe alan Galatasaraylı Soner, karşılaşmayı yöneten Orhan Erdemir'e sert tepki gösterince kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

-NOUMA'YA BÜYÜK İLGİ-

Beşiktaş forması giydiği dönemde siyah-beyazlı taraftarların sevdiği isimler arasında yer alan Fransız futbolcu Pascal Nouma, Şöhretler Turnuvası'nda da büyük ilgi gördü.

Organizasyonu tribünlerden yaklaşık 15 bin kişi takip ederken, Pascal Nouma lehine sık sık tezahüratlar yapılması ve Fransız futbolcunun tribünlere çağrılması dikkat çekti.
Nouma yine yapmıs yapacagını zuhahha :D izleyemedim ya sınavım vardı. finalde nouma gol attı mı?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Onur*

Alıntı yapılan: Onur* - Mayıs 25, 2008, 19:18:34
maçları kaçırdım.

hatırlatma.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Bircan*

Alıntı yapılan: Onur* - Mayıs 25, 2008, 19:39:21
Alıntı yapılan: Onur* - Mayıs 25, 2008, 19:18:34
maçları kaçırdım.

hatırlatma.
evetttt!!!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

ilhan mansız_melis

vay Pascal'ım vay yaptın yine yapacağını bu arada finalde gollerimizi kimler attı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

Rıza Çalımbay
Şenol Fidan (2)
ziya doğan
Madida (2)
Şifo..

şimdi öğrendim

Kralkartal21

İşte bu yaa.Özlemişim harbiden
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..