Ana Menü

Profesyonel Kariyerime Tarihi Leke..!

Başlatan Kralkartal21, Mayıs 25, 2008, 12:12:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Profesyonel Kariyerime Tarihi Leke..!

Okul Turnuvasındaki bir maçta kornerden yediğim gol kariyemi tarihi bir leke olarak kalacak. :-\

Nasıl oldu anlamadım benim gibi bir kaleciye yapılır mı bu bee. :'(

Anlatıyım pozisyonu; korner oldu bende topa çıkıcaktım top bir anda döndü ön direği tutan arkdaşımda ön direği bırakmış top kaleye doğru gitti eyvah dedim elimi uzattım tam çizgide tuttum topu dışarıya çelicem top kendi dizime çarptı ve ağlarla buluştu. :-[

Tribündeki gülüşler arasında rezil oldum resmen. :-[

Ama neyseki maçı 3-1 kazandık.Yenilseydik takım arkadaşlarım bana ne yaparlardı kimbilir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Takım yenmiş ama sen yeniLmişsin be  :-\
Geçmiş oLsun (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Kralkartal21

Saolun az dalga geçmediler ya.Sinir oldum kale arkasından diyor bi çocuk kaleye vurun kaleye nasıl olsa yer diye bağırıyor dövecektim. :D

pAscAliAnUmut

Bizim Marsilya- Beşiktaş maçına benzemiş ama o maçta en azından direkten dönüp tamamlamışlardı. Burda direk kaleye :D neyse geçmiş olsun :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Guti ORÇ.

ön direkten ayrılan adamın suçu bence takma kafana kubi.Bende kalecilik yaparım maçlarda olur böyle hatalar :D

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

sercAn1903

geçmiş olsun :)  takım yenilseydi kötü olurdu gerçekten.
ben olsaydım sanırsam o laf atanlara doğru uçardım. en fazla 3 lafa dayanırım sonrası Allah Kerim :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Bircan*

:D bizim sınıf maclarında top yavasca havadan arkadasa dogru gelıyordu kalecıye..arkadas auta cıkacak dıye bırakıverdı. top gol oldu cocuga dalacaktık hoca ayırdı. 4-1 gerıye dusmustuk o golle..neyse kı sonra 5-4 yapıp macı aldı da arkadas kurtuldu zuhaha :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

cok iyi olmus sana kubi!
bi daha ayni hatayi yapmayacagina iddiaya girerim,yani böyle hatalar insana tecrübe kazandirir.
;)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 25, 2008, 14:42:28
cok iyi olmus sana kubi!
bi daha ayni hatayi yapmayacagina iddiaya girerim,yani böyle hatalar insana tecrübe kazandirir.
;)

Orası öyle ama böyle bir golle tecrübe kazanmayı istemezdim.

Alıntı yapılan: sercAn1903 - Mayıs 25, 2008, 14:21:08
ben olsaydım sanırsam o laf atanlara doğru uçardım. en fazla 3 lafa dayanırım sonrası Allah Kerim :)

:ahaha :ahaha

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Mayıs 25, 2008, 14:10:00
ön direkten ayrılan adamın suçu bence takma kafana kubi.Bende kalecilik yaparım maçlarda olur böyle hatalar :D

Orçun bende öyle dedim ama çocuklar diyor yani ''ne olursa olsun öyle gol yememeliydin'' diyorlar.Haklılar...

KeePSaKe

bende okul takımında kaleciydim orta açmışlardı topu havada tuttum ama elimden kaydı ve gol yedim bu hatayı yaptıktan sonra bıraktım okul takımını
Since 1903

Kralkartal21

Böyle hatalar yapılıyor genellikle.Rüzgar ters esiyor,erken zıplıyorsun,eldiven kötü olabilir vs.

Ama kim anlar bunları.Birşeyi açıklamak istersin dinlemezler :)

[KralKartal]

prof. kalecilerde ne tur gol yiyorlar..

bacak arasi, tuttugu köseden, asirtma goller,
sonra kornerden yiyenleri cok gordum :)

sende yemissin, ne olacak...futbol bu.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

top yuvarlak her şey olur takma ;) :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]